З метою щоб вони від вас переїхали, дітям 18 і 20 років.
Результат:
вже голосів:
112 (77.24%)
Ні
23 (15.86%)
Купила б
10 (6.9%)
Свій варіант
Виктория_1• 20 января 2024
Нет, за что так издеваться над родными детьми.
они же, скорее- всего, переругаются.
Маловероятно, что они гармонично настроят свою пользу от этих ’подъемных’
они же, скорее- всего, переругаются. Маловероятно, что они гармонично настроят свою пользу от этих ’подъемных’
Дивлячись на причину чому хочу виплати, знайома виселила двох у квартиру бабці, але там повні інтроверти та одинаки, хоч різностатеві. Польот нормальний, кожен сидить у своїй кімнаті, іноді зустрічаються. З моїми не пройшло б, бо дуже активні та комунікабельні, тай самостійні, з 16-17, живуть самостійно.
Ответ дляSpicy -02f0
Нет, лучше каждому часть на квартиру доложить
І куди вони мали б зʼїхати від вас?
AnyaSkazka• 20 января 2024
Ні. Якби дуже хотіла відселити дітей і грошей було б на одну квартиру, то оформляла б її на себе.
Ответ дляЕлена - 79
Нет. Что б они там убили один одного и обвинили в этом вас.
Я тут ні до чого
Ответ дляylyudmila
Ия считаю что оформлять надо на себя. А потом собрать их и сделать предложение - если кто-то из них хочет туда переселиться либо вдвоем, то буду не против. Может оба захотят с мамой остаться
Питання взагалі не стоїть хотят вони чи не хотят, подруга не хоче з ними дити
Ответ дляМиззери
Ничего ужасного в этом не вижу , живут же с соседями по комнате
Как временный вариант почему нет , я думаю им так лучше чем с родителями
Но я б конечно их мнения спросила бы изначально
Ну там така ситуація, їм нічого не треба, сидять по своїм кімнатам в срачі, їсти не треба, прибирати не треба, на роботу не треба, квартиру не треба. Тільки подруга за поріг всі вилазять, їдять, пʼють і тд, далі всі в кімнатах своїх
Ответ для4мама
Не знаю, мої нормально собі співіснували двоє. Але в нашій квартирі. Ми в будинку жили з малими. Тут такі смішні коментарі.
Залежить від стосунків.
Ну видимо люди по себе судят. Я например с сестрой абсолютно нормально уживаюсь, поэтому мне кажется что это нормальный вариант. Тем более когда 18 и 20 лет - студенческая жизнь, отлично жить отдельно. А потом всегда можно продать и доложить на отдельные
Ответ дляdamjana
Продать? А если вы заработали, чтоб продать, доложить и купить новую, а сестра/брат не заработал и он против продажи? А квартира в собственности 50/50. Как тогда?
Ответ дляneortoju
Для меня такой проблемы нет, нормальные люди всегда могут договориться.Но если прям бояться такого, то можно собственность на себя изначально оформить
Скай ОМалли• 20 января 2024
Купили на себе можна. А жили вони там вдвох згодні? Які у дітей відносини,чи одностатеві і тд? У подруги діти погодки,поїхали вчитися,спочатку син,потім донька. Купили квартирку. То діти щасливі жити вдвох, живуть дружно. Но там діти людські. Там вже і любові їх підночовують. Балаган,но всі задоволені