Ку-кусик• 21 января 2024
«Око за око. Зуб за зуб». Согласны? Живете ли вы по такому принципу?
Результат:
вже голосів:
221 (51.04%)
Нет
112 (25.87%)
Сложно ответить
100 (23.09%)
Да
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
А ви вважаєте що якщо у відповідь ми дамо ,,око за око,, тобто закидаємо їх бомбами, зруйнуємо міста і села, почнемо катувати полонених, то дійте що вони творять зло? Не дійте, лише викличе наступну хвилю ненависті. Допоможе лише їхня капітуляція і наша перемога, так як побачать що ми не слабші, а сильніші за них, так як змогли протистояти армії котра перевищує нас у численності.
Може і не дійде, але так буде справедливо і це факт
Меряю от 0• 21 января 2024
Ответ для vihola
А перша хвиля ненависті у них чим спричинена?
Якщо так любите притчі то створю свою. Вождь племені болотінки розповідав постійно що племена пшенків і худиків живуть краще за них так як знають секрети вирощування пшениці і худоби , але не хочуть ділиться цими секретами з іншими. І пішли болотінки війною на ці племена. Пшениці розізлилися і у відповідь знищили дома та посіви болотінок. Болотінки це зрозуміли як ,,ми вас знищемо, але не поділимось секретом,, . Що викликало наступну хвилю ненависті у болотінків. Худіки поступили інакше. Вони спочатку вигнали ворожу армію зі своїх територій, а тоді показали решті племені що жодного секрету не має, просто потрібно працювати, а не лежати на печі, як їхній вождь і чекати поки з неба у рот впаде манна небесна. Як думаєте, де війна швидше закінчилась?
Добротная• 21 января 2024
Ответ для vihola
Оце так новина, то тисячі ракет, сотні тисяч вбитих, замордованих українців, стерті з лиця землі міста і села, викрадені діти, розбиті сімʼї, поломані долі мільйонів, це всього навсього пропаганда?
Удалено администрацией...
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Я стараюся відійти і не мститися, а навіщо опускатися до рівня помсти!? Якщо мені стане легше від помсти, то можливо щось в мені вже не так!? Це в побуті і в простому житті! А коли нападають щоб вбивати - так ясно- потрібно захищатися!
А чому якщо людина любить мститися, то з нею щось не так?
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Не ныть. Просто игнорировать и быть выше этого. А также навсегда исключить таких людей из своего окружения
Так вы уже даже здесь в ответах ноете, зато якобы «выше» других
Ответ дляМеряю от 0
Де написано, що я люблю притчі, тим більше якусь маячню.
БезникаяЯ• 21 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
Є різниця між підставити другу щоку, помститися і показати людині що з вами потрібно рахуватися. Примітиви мстять, слабкі підставляють другу щоку, впевнені в собі змушують рахуватися з ними не вдаючись до примітивних методів. Лише від поведінки людини залежить як до неї будуть ставитись оточуючі.
Удалено администрацией...
ШанельКуКу• 21 января 2024
Не ищу. Заметила, что, как ни странно, жизнь моим обидчикам мстит за меня
IQ 80• 21 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Почему большинство не согласны?
Потому что многие не хотят заморачиваться с местью. Часто проще забить и счастливо жить дальше. А не тратить своё время, энергию , силы на ненависть и месть.
Бодіпозітівна• 21 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Почему большинство не согласны?
Согласна, но не всегда получается в жизни дать сдачи. По этому отпускаю ситуацию но не забываю, но если случай удобный подвернётся дам сдачи
Творог для розжига• 21 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Я не ною, а объясняю свое поведение. И ни в чьих советах не нуждаюсь.
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Так як не про це!? Ти злишся- придумуєш план помсти , подумки смакуєш! А цю енергію витрачає в щось що наповнює тебе,а не з´їдає зсередини...
Не обов’язково прям пів життя роздумувати над планом помсти
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Вы прям отслеживаете судьбу своих обидчиков? Я их прощаю и не слежу. Новости приносят иногда
Я тоже не слежу
Добротная• 21 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Месть порождает месть - бесконечный круговорот.
БезникаяЯ• 21 января 2024
Ответ для vihola
Колись читала якусь притчу про монаха і розбійника, який чатував на дорозі і різав мандрівників.
І цього монаха не прирізав, бо типу монах його не боявся і зла в ньому не побачив. Дивився на нього, як на нормального.
Це не працює короче. Парашка в приклад.
Удалено администрацией...
Меряю от 0• 21 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Удалено администрацией...
Нехай буде що наївна, але моя наївність дає мені змогу договориться з людьми на котрих інші уже махнули рукою.
БезникаяЯ• 21 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
Амінь
Латексне альтер ЕГО• 21 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Я тоже не слежу
’Треба діяти самим, а не надіятись на інших’ (с) - это ваши слова. Как их понимать?
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Ноете вы и наверное очень часто и везде, уже сами этого не замечаете. Пишите, что за вас некому постоять, что вам пользуются, постоянно грустные скорбки. Если в советах не нуждаетесь, так зачем вы это здесь расписываете?
Меряю от 0• 21 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Амінь
Може бути. Я визнаю право людини до віри будь яких міфологічних істот
Не боюся осуду• 21 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
нет, я живу другими принципами. Я переступаю, живу, мне повезло наверно, у меня в семье все мужчины от деда, отца и брата - могут решить все мои проблемы... меня обижать нельзя. Но я признаюсь честно, свою новую крутую тачку я паркую под окнами у бывшей свекрови, когда приезжаю в родной город))
а як ви знаєте, що вона знає, що то ваш автомобіль?
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ дляДобротная
И что?
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ дляДобротная
Минусы?
Творог для розжига• 21 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Правильно, но это не значит, что надо всегда следить и отслеживать других. Но если хочется отомстить человеку, то надо понимать, что никто кроме тебя это не сделает. А мстить или не мстить—это уже выбор
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Не могу(( Слабохарактерная. Особенно последние 20 лет вся семейка мужа вместе с ним меня со свету сживали. Их целая армия и весь поселок их шарахается, очень скандальные и склочные. Я одна против них и просто растоптана за все эти годы. И выгляжу как ребенок, очень маленькая и худенькая.
Это не нытье?
Творог для розжига• 21 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Это не нытье?
Нет, это объяснение тому, почему я против мести
Латексне альтер ЕГО• 21 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Так что вы выбираете?
Ку-кусик
• 21 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Что-то я не вижу, чтобы написали, что вам лучше от того, что вы слабохарактерная или от того, что пользуются ситуацией против вас
Творог для розжига• 21 января 2024
Ответ дляКу-кусик
о боги... идите с миром