Оце так цабе• Изменено 21 января 2024
Навіщо заводять дітей у бідності?
Маємо хресника з-під Києва. Мріяла дитина про кросівки. Займається футболом. Звичайні. За 4000 гривень. Він коли їх отримав, ледве свідомість не втратив. А мої діти їдуть невдовзі на Сицилію і сприймають це спокійно. Сидять в айфонах і без зайвих емоцій. Не розумію , нашо клепать дітей, щоб не могли батьки навіть кросівки придбати, що для нього коли хресний купив , ніби мрія здійснилася. Від звичайного взуття....у 2024 році.
Подвійна веселка• 21 января 2024
Ответ дляБезлім на все
В нас з чоловiкам в 90х так i було. В дитини було повноцiнне харчування, ми ´iли макарони з зажаркою. Крильця то було за щастя.
У всіх нормальних батьків в ті роки так було. М´ясо, фрукти то дитині.
’«Мой дед ездил на верблюде, мой отец ездил на верблюде, я на ’Мерседесе’, сын — на ’Ленд Ровере’, и мой внук будет водить ’Ленд Ровер’, но правнук будет ездить на верблюде… Почему это так? Потому что трудные времена создают сильных людей, сильные люди создают лёгкие времена. Лёгкие времена создают слабых людей. Слабые люди создают трудные времена. Многие не поймут, но надо воспитывать воинов, а не паразитов».’
Ответ дляМаурита
Автор, я прочитала вчера на Фейсбуке тему как одна мамочка пишет, чем заменить мясо ребенку 8 месяцев? Мы не можем позволить покупать каждый день, вот где беда.
Хотя можно купить мясо только для ребёнка и давать ему по чуть чуть, самим готовить суп на крылышках или вообще на воде.
Вы возле таких людей наверно даже рядом не стоите?
Ну, справедливости ради, этой девушке нужно обратиться за помощью в гумцентры. Для малышей были сухие смеси, и овощные и мясные пюре еще в прошлом году, в порционных баночках.
Просто каралева• 21 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
Але їх діти щасливі і радіють життю
А ваші як ті телята, айфон...сицилія...айфон...кіпр...айфон рамантіка
Откуда такие выводы? Это фантазии
Голова колгоспу• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Хресна то наша подруга
Так помогли бы ей зарабатывать как вы, на работу к себе взяли бы )
Просто каралева• 21 января 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Автор, я з вами.
Виросла в бідній сімї - не розумію - на якого х... мої батьки заводили дитину...Нищеброди з совка, які ледве могли заробити мінімалку й абсолютно нічим не цікавились й нічого не хотіли, лише постійно гризлися мід собою й зганяли злість на мені.
Радість від життя я почала отримувати лише в 30 років, коли змогла видертися з цієї нищебродської ментальності й комплексів.
До 16 ти - життя було просто пеклом. Хліб з цукром, суп бл*** з голуба, якого тато зловив, бо не було мяса, одні штани з латками на колінах й цукерки від хрещеного на Новий рік. ЖОДНИХ приємних спогадів з дитинства. ЖОДНИХ! Постійне відчуття неповноцінності, коли однокласники приходять на 1 вересня в новому одязі, з новою канцелярією, а я - бомж бомжом. Скільки я ревіла в дитинстві - не передати((( Вічно голодна, вічно перелякана й зашугана.
А зараз - є можливості ростити дитину в шикарних умовах, в розвитку, купувати якісні речі, давати все...
Уявіть - що відчуватиме дитина, яка приходить в гості до однокласниці, в якої новий айфон, одяг нехай навіть з Манго й Зара, вдома купа іграшок, на столі кошик з дорогими фруктами, її возять в школу на гарному авто...
а цю дитину возять в набитій маршрутці чи метро, одягають в обноски від родичів й годують гречкою з курячими крилами з атб?
В таких сімях жодного щастя - лише постійна гризня за гроші, бо елементарно не закриті базові потреби, а дитина - страждає.
У вас есть ребёнок? Столько фейспалмов(
Согласна, что 80% бытовых ссор это из-за нехватки финансов
Чудо Ф_ф КеДаХ• 21 января 2024
Автор от тюрьмы и сумы не зарекайтесь, я когда рожала вторую был доход ок. 4000уе, квартира, дом, машина, отдых в Испании, Италии и Австрии.
Но война... Сидим на пособии в Германии, муж ищет работу, спасает сдача недвижимости в Украине.
Партизанка• 21 января 2024
Знаю кілька сімей з мого рідного села. Які народжують, не по 5-10, слава богу, але по 2-3 мінімум. Живуть в хаті з батьками, одежа з барахолок, на базар в р-н привозять таке, накладами, горами. Діти якось по мінімуму доглянуті, сім´ї не в клачичному розумінні алкаші, так, любітелі. На свята, дні народження, компанією з таких же кумів, на ставках типу, Івана Купала та ін. То там двіж- паріж.
Але нашо? От нашо народжувати, як ті діти цукерок гарних не бачили, живуть в одній кімнаті в батьківських хатах з тими двома чи трьома дітьми. Ні моря, звісно, ні санаторіїв. Ні приладдя всього шкільного вдосталь.
Зате з телефонами всі...
Це ніяк не відноситься до висосаної з пальця проблеми автора.
Просто згадала скільки таких по селах, як я описала. Аж злість бере. Нашо народжують.
Зате з телефонами всі...
Мама фіфті цента• 21 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Що будете робити як відкриють інформацію по банк. рахункам в Україні?
Бабка-ежика• 21 января 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Шкода мені вашого похресника...Не та у нього хресна мама...ой не та...
А мне жалко детей автора. Настолько разбалованные, что ни от чего эмоций нет. Чёрствые люди. А вот крестник отличный мальчик ) Тут как раз автора и ее детей надо пожалеть
Ирина-61a8• 21 января 2024
А как мы раньше жили, в 80-х годах ? Ходили только в школьной форме. Я ни о каких кроссовках даже не думала.
КинДза• 21 января 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Автор, я з вами.
Ну это Вы прям сильный перекос описали, обычно дети дружат +- по интересам, и одного круга общения. Пишите, что лучше бы Вас не рожали, так тогда и Вашего ребенка не было бы сейчас. Просто в детстве действительно Вам не повезло, знаю людей, что и в бедности, а детство было счастливым. Не только в деньгах все же счастье.
Швидка Настя• 21 января 2024
Ответ дляПросто каралева
Откуда такие выводы? Это фантазии
Так вона сама написали що дитина раділа красовкам, і з задоволенням ходить на фудбол
А її діти тільки айфон і балі знають...і то ім то побарабану/нецікаво
Вчителька з мікрорайону• 21 января 2024
Дітей не варто заводити тільки алкашам і подібним маргіналам, ще б на психічне здоров´я і адекватність батьків варто б перевіряти.
А бідність це ще не найгірше, в дитини є шанс вирости з амбіціями і стимулом щось змінити в житті і втілити дитячі мрії.
Я от без дітей і сім´ї, але кросівок за 4000 грн дозволити собі не можу, то мені за такою логікою потрібнл самовбитися? Працюю, але ні розуму, ні фізичних даних для кращого заробітку не вистачає.
Просто каралева• 21 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
«А мої діти їдуть невдовзі на Сицилію і сприймають це спокійно. Сидять в айфонах і без зайвих емоцій.»
С чего у них будут эмоции, если они с детства к этому привыкли. У меня тоже друзья из обеспеченных семей есть, с детства путешествовали, учились заграницей. Обычные умные ребята, из девочек никто в эскорт не пошёл от нищеты.
Просто здесь демонизируют детей богатых родителей, но я знаю по-настоящему богатые семьи, и с воспитанием и ценностями там все в порядке
Швидка Настя• 21 января 2024
Ответ дляПросто каралева
А який звязок між ескортом і щастям???
Куколка-мяуколка• 21 января 2024
Ответ дляТвоя космішна
Как и многие другие спортсмены,учёные, писатели
Кто-то ж «наплодил нищету», а они без айфонов в детстве стали знаменитыми))
Просто каралева• 21 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
А який звязок між ескортом і щастям???
Есть знакомая многодетная семья, бедно жили. Недавно увидела в инсте, девочки выросли, одна на пилоне, другая в дубаях, ещё одна с папиком. Не от хорошего детства
Партизанка• 21 января 2024
І ще до мого коментаря. Не живу в селі з 18 років, приїзжаємо до батьків кілька разів на рік. Звонить якось мама, каже, що приходила Света, на вулиці з батьками живуть, зрозуміло в хаті з батьками. Працюють на місцевих агро фірмах сезонно. Вона на 8 чи 10 років молодша за мене. Я її в школі не пам´ятаю, ну так, дитина бігала там десь у далеких сусідів, хат 10 між нами, то ж і дитинстві на ’ кутку’ не пересікались.
Прийшла до мами попросити мій номер телефону, третє дитя народили, хотять мене за хрещену просити.Мама каже, мол, то ви ж і не спілкувались ніколи, а вона: Міхалівна, хіба це важно общались чи не общались, від хреста ж не одказуються, а малій хрещана хароша нада, шоб падарки, гроші дарила.
І вона не з користі сильної, просто людина з відсутністью виховання, це типу норм для неї.
Швидка Настя• 21 января 2024
Ответ дляПросто каралева
Та за місцевии мірками папік то вооопше в життя повезло...а дубаї то тоже еліта купа блогерок і моделей там підробляє...а пілон то може сама культурна професія серед сестер
Їжак в панчохах• 21 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
В соответствии со стандартами ООН в мире установлена черта бедности на уровне 5 долларов в день. Это не 14 тыс грн, а всего около 6 тыс. грн
Так, це повна бідність. А ще є відносна і там якраз у перерахунку буде 14
Триндю-бриндю• 21 января 2024
Ответ дляКуплю орехи
Умница зарисовалась, очень много людей не позволяют кроссовки за 4000, и если половина населения не будет рожать из-за кроссовок, то и страны не будет
Страны того гляди может не стать по другим причинам
Триндю-бриндю• 21 января 2024
Ответ дляВерСаСе
Мы вымрем, если только рожать можно будет людям, которые обычные айфоны и обычные кросовки за 4 тыс.
Такие тупые вопросы, честно. Тем более, что с нашей жизнью ты сегодня успешный, а завтра в доме мира или инвалид.
Я принципиально не куплю кросовки за 4 тыс. ребенку, зачем? Разве что это действительно хорошие кроссовки, которые нужны для каких-то спортивных занятий.
В данный момент тенденция как раз обратная, население растет. Перенаселение являеться серьезной проблемой.
А так да, 4000 как-то много за кроссовки. Тем более ребенку, который из них очень быстро выростет. Разьве что есть обосновая необходимость.
Куплю орехи• 21 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну если б не рожали все, то уже и не было б
МеняАЖтрусит• 21 января 2024
А может поговорим о том, что стоимость кроссовок в 4000 для покупки себе или ребенку нормально, а может и немного дороговато.. но как подарок, да ещё и от обеспеченных крестных- это как бы... дешевенько. А чтоб ещё и хвастаться - вообще жлобство)