Оце так цабе• Изменено 21 января 2024

Навіщо заводять дітей у бідності?

Маємо хресника з-під Києва. Мріяла дитина про кросівки. Займається футболом. Звичайні. За 4000 гривень. Він коли їх отримав, ледве свідомість не втратив. А мої діти їдуть невдовзі на Сицилію і сприймають це спокійно. Сидять в айфонах і без зайвих емоцій. Не розумію , нашо клепать дітей, щоб не могли батьки навіть кросівки придбати, що для нього коли хресний купив , ніби мрія здійснилася. Від звичайного взуття....у 2024 році.
So_so• 21 января 2024
Хороший троллинг

мадамГрицацуева• 21 января 2024
Шкода мені вашого похресника...Не та у нього хресна мама...ой не та...
САМ_ТАКОЙ• 21 января 2024
ребенок занимается футболом... молодец
а ваши у гаджетах сидят
зачем заводить детей и не заниматься ими
автор Оце так цабе • 21 января 2024
Це не тролінг. Це факт
Пьяная вишня• 21 января 2024
Зачем клепать темы, не имея справки от психиатра о вменяемости?
Куплю орехи• 21 января 2024
Умница зарисовалась, очень много людей не позволяют кроссовки за 4000, и если половина населения не будет рожать из-за кроссовок, то и страны не будет
Каляка маляка• 21 января 2024
Щоб Ви спитали. Вас мама для чого народила?

короткопамятна• 21 января 2024
Ответ дляSo_so
Хороший троллинг
Тупий троллінг, як авториця
автор Оце так цабе • 21 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Це ви про себе?
Анонім Завгосп• 21 января 2024
Як набридлі ці тупі тролі
60 метрів сметани• 21 января 2024
Шкода, що Вашим дітям нічого крім телефона не цікаво(
Пьяная вишня• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Це ви про себе?
Це я про вас, ви ж тему створили
автор Оце так цабе • 21 января 2024
Ответ длякороткопамятна
Тупий троллінг, як авториця
На себе гляньте!
Швидка Настя• 21 января 2024
А ви що мали в дитинстві?
Чи ваші батьки комуністами були?
Мафиозная• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Це не тролінг. Це факт
Да не тужся ты, не заплатят. Тролятиной завоняло ещё до входа в тему.
Remensa• 21 января 2024
Який жирний троль
So_so• 21 января 2024
Ответ длякороткопамятна
Тупий троллінг, як авториця
Не будьте злюкой)
Їжак в панчохах• 21 января 2024
А хто вам буде кросівки шити, якщо не будуть народжувати всі? Або ті кросівки будуть не за 4 тисячі, а за 40 тис$ пара.
КонхфЭдкаТузик• 21 января 2024
Ехай на....Сицилию

короткопамятна• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
На себе гляньте!
Ваші навіть не знайдуть, де пд з пн
автор Оце так цабе • 21 января 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Наша сім´я кросівки йому придбала
А рідні що? Наклепали і в туман?
Щось не спиться• 21 января 2024
У ваших дітей і радості нема в житті , ще діти, а все сприймають, як норму. А тут здатність радіти збереглась. Мої теж радіють кросам за 4000, але не скажу, що ми бідні, просто не багаті. Тим більше, футбольне взуття вбивається за місяць, і кожного місяця по -4к ще треба могти викласти. Бідні на футбол дітей не віддають, не дешева це справа.
Вітер у голові• 21 января 2024
Вы знаете поэтому многие уже и не хотят рожать. Так как такие вот как автор унижают других. Рожаешь в нищите фу плохо, не рожаешь вообще фу ты эгоистка и неполноценная. Реально начинаешь понимать чайлдфри.
Їжак в панчохах• 21 января 2024
Бідність це дохід менше 14 тис грн за даними ООН
спальное место• 21 января 2024
О свекруха недавно полоскала мозок за дітей тільки із за того що в нас є квартира
мадамГрицацуева• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Наша сім´я кросівки йому придбала
А рідні що? Наклепали і в туман?
А тепер ще більше шкода...
Їжак в панчохах• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Наша сім´я кросівки йому придбала
А рідні що? Наклепали і в туман?
Дитина там нещасна?
Прилипало• 21 января 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Китайцы будут шить
Швидка Настя• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Наша сім´я кросівки йому придбала
А рідні що? Наклепали і в туман?
Але їх діти щасливі і радіють життю
А ваші як ті телята, айфон...сицилія...айфон...кіпр...айфон рамантіка
ВерСаСе• 21 января 2024
Мы вымрем, если только рожать можно будет людям, которые обычные айфоны и обычные кросовки за 4 тыс.
Такие тупые вопросы, честно. Тем более, что с нашей жизнью ты сегодня успешный, а завтра в доме мира или инвалид.
Я принципиально не куплю кросовки за 4 тыс. ребенку, зачем? Разве что это действительно хорошие кроссовки, которые нужны для каких-то спортивных занятий.