Оце так цабе• Изменено 21 января 2024

Навіщо заводять дітей у бідності?

Маємо хресника з-під Києва. Мріяла дитина про кросівки. Займається футболом. Звичайні. За 4000 гривень. Він коли їх отримав, ледве свідомість не втратив. А мої діти їдуть невдовзі на Сицилію і сприймають це спокійно. Сидять в айфонах і без зайвих емоцій. Не розумію , нашо клепать дітей, щоб не могли батьки навіть кросівки придбати, що для нього коли хресний купив , ніби мрія здійснилася. Від звичайного взуття....у 2024 році.
angel4ever13• 21 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
ребенок занимается футболом... молодец
а ваши у гаджетах сидят
зачем заводить детей и не заниматься ими
100% родила айфоны в руки и справилась. А мальчик Ваш крестник молодец, занимается спортом. ну и 4000 на кроссовки это не дешево как бы для 80% населения Украины! Вы не в курсе уровня зарплат в стране вцелом?. Тогда никому не рожать детей?
Я не сенсее по акции своей на 1200 купила 3 пары обуви, кросы и ботиночки. Мой ребнок и ождет и обут. Но обувь за 4000 я ей не покупаю! Я ей оплдачиваю репетитора и таны

ЧупакабраЗеБест• 21 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
В данный момент тенденция как раз обратная, население растет. Перенаселение являеться серьезной проблемой.
А так да, 4000 как-то много за кроссовки. Тем более ребенку, который из них очень быстро выростет. Разьве что есть обосновая необходимость.
чье это перенаселение является проблемой?белых европейцев????
ДЕУКИ! НОВОСТЬ ДНЯ! МИР ТО НЕ ЗНАЕТ, а мы дураки до сих пор думали что белая европа стареет и вырождается.вот мы глупцы.
ivareka• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Це не тролінг. Це факт
факт, шо це троллінг
LoveYouOrNot• 21 января 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Як набридлі ці тупі тролі
У цієї дуже впізнаваний стиль, одна людина пише теми з провокацією і косінням під дурочку, яка усе знає.
LoveYouOrNot• 21 января 2024
Ответ дляВітер у голові
Вы знаете поэтому многие уже и не хотят рожать. Так как такие вот как автор унижают других. Рожаешь в нищите фу плохо, не рожаешь вообще фу ты эгоистка и неполноценная. Реально начинаешь понимать чайлдфри.
Та такі тіки тролі) В реалі таких нема, або на пальцях перерахувати)
Фокус-Покус• 21 января 2024
Автор, а нащо ви народжуєте сіру сірість. Розумом же ваші явно не вдались. А у когось бідніше можуть бути генії
LoveYouOrNot• 21 января 2024
Ответ дляФокус-Покус
Все-таки геніальні люди максимально дивні.) Він ще й цю гіпотезу доказав.

Фокус-Покус• 21 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Довів, що матеріальний світ і видумані людиною матеріальні блага -це ніщо)
Триндю-бриндю• 21 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Являеться проблемой планеты Земля.
И для мира это как раз не новость.

https://ourworldindata.org/population-growth
Та прям багіня• 21 января 2024
Неа.
Не зайшло.
Перепишіть , бо зовсім нікудишній троллінг
Через годинку створіть нову тему
Та прям багіня• 21 января 2024
Авторе, а ваші діти сидять айфонах, а чи мають кросівки за ціною айфона.
Думаю, фото айфона дитини в їх же кросівку зробити не важко.
Чекати на подібне?
LoveYouOrNot• 21 января 2024
Ответ дляФокус-Покус
Звичайно. Вище був жарт, а вже так мінуси ліплять як пити дати.
Голубая фишка• 21 января 2024
Может ему футбольная обувь нужна была, а вы ему обычные кроссовки подарили и он в шоке до сих пор. Надо ж было спросить!
Все знаю від і до• 21 января 2024
Ответ длямегамоСГ
А потім мама купи машину,купи квартиру, а коли ти здохнеш бо потрібна ще одна квартира?
Можно подумать у бедных не так, особено когда в одной квартире, друг у друга на головах. Детей наклепают, потом ждут когда они в 18 свалят.
Неновая почта• 21 января 2024
Як наче ви самі не знаєте. Залетіли, народили. Прям така мудра наука.
Гірчинка• 21 января 2024
Мабуть, я зараз якась трохи психологічно нестабільна, бо дуже приймаю все на свій рахунок. Раніше читала побідні викиди тут, і нічого, не залишали вони сліду в моїй душі. А зараз навпаки. Ще й донька - підліток, 16 років. Ще рік тому вона діставала нас з чоловіком, що ми ніяк не розвиваємось. При цьому в нас 2 квартири. Правда, обидві - хрущі, тут їх за квартири не вважають ). Зроблені ремонти. З її дитинства кожні вихідні ми ходили в театри, кінотеатри, боулінги, майстер-клас, квести і т.п. На море їздили хоч і не кожного року, в Карпатах були. Навіть за кордон пару разів з´їздили. Але айфонів немає, кросівки купляю не за 4000 грн. Їмо гречку з курятиною - то взагалі, як я читаю, жах ). Я, коли не читаю совєтчіцу, думаю, що гарно ми живемо. А коли прочитаю, то хоч бери та вішайся, просто жебраки якісь
Невгамовна• 21 января 2024
Автор ваш вкид для чого був написаний?
Вас треба пожаліти чи позаздрити Вам?
Мовчки купляйте айфон і радійте собі тихенько що ваші рідні живі та здорові ...
Нічого вдягти• 21 января 2024
Скільки талановитих людей народилися в бідних сім´ях і досягли висот в своїй сфері ,так що бідність можливо для них була стимулом досягти кращого життя
Борець за гаманець• 21 января 2024
Автор, купіть мені шнурка. Бо ми не вміємо з чоловіком заробляти такі гроші. Повішусь хоч, бо не маю права жити

Хочу наколоти губи• 21 января 2024
Не хочеться щоб лишній раз забанили…. Цензурних слів на цього тупого, хворого троля не можу дібрати🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
КротоТо• 21 января 2024
Ответ дляSo_so
Хороший троллинг
Где ж он хороший? Тупой
оксюморон• 21 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Зачем клепать темы, не имея справки от психиатра о вменяемости?
Вот уже пора. Честно
мегамоСГ• 22 января 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
По моїх знайомих-всі хто з бідних сімей гарно живуть.
Все знаю від і до• 22 января 2024
Ответ длямегамоСГ
Рассказывали они вам, ага.
мегамоСГ• 22 января 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Рассказывали они вам, ага.
А навіщо їм говорити?Я бачу на чому їздять,як одягнені і тд.
Я також з бідної сім´ї-тато помер,нас було 4 дітей.Маму вигнали з будинку для священиків (тато священиком був).....Це було стимулом вчитись і досягати своїх мрій і цілей.
Все знаю від і до• 22 января 2024
Ответ длямегамоСГ
Это единицы, большинство как жили в г-не поколениями, так и живут.
мегамоСГ• 22 января 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Можливо і так,в мене інше оточення.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 22 января 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Що будете робити як відкриють інформацію по банк. рахункам в Україні?
У меня на карточку свекрови деньги заходят, я ей пользуюсь