Оце так цабе• Изменено 21 января 2024

Навіщо заводять дітей у бідності?

Маємо хресника з-під Києва. Мріяла дитина про кросівки. Займається футболом. Звичайні. За 4000 гривень. Він коли їх отримав, ледве свідомість не втратив. А мої діти їдуть невдовзі на Сицилію і сприймають це спокійно. Сидять в айфонах і без зайвих емоцій. Не розумію , нашо клепать дітей, щоб не могли батьки навіть кросівки придбати, що для нього коли хресний купив , ніби мрія здійснилася. Від звичайного взуття....у 2024 році.
Маурита• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Наша сім´я кросівки йому придбала
А рідні що? Наклепали і в туман?
Не покупайте. Зачем покупать а потом обсуждать? Можете себе позволить купите и молчите

автор Оце так цабе • 21 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Ви зараз серйозно пишите, що 4000 кроси це звичайна ціна? І типу ви не троль?
Я про кросівки
Не про шльопки
КинДза• 21 января 2024
4000 и для меня дорого. Не купила бы.
Завтра не пью• 21 января 2024
Ответ дляКинДза
4000 и для меня дорого. Не купила бы.
логично
Tammy21• 21 января 2024
Авторка, ви звичайно тролите, але вам ок оце в війну писати?
Шмоточницаца• 21 января 2024
Ответ дляSo_so
Хороший троллинг
Не... плохой троллинг
Вот просто - фу, а не тема. О ребенке...
короткопамятна• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Я про кросівки
Не про шльопки
Мульйонери, мля! Аж на 100 баксів розщедрилася

З родзинкою• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Це не тролінг. Це факт
Тоді ваш похресник має нормальний розвиток, випромінює емоції. Чудова дитина. Ваші діти в мінусі
Дідова баба• 21 января 2024
Ответ длякороткопамятна
Тут ще питання, чи розщедрилась. Зато усім розповіла ))
tarveldy• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Плейстешн але вже не дуже
Тік токи та бравостарз
А далі?
На_оба_рот• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Я про кросівки
Не про шльопки
Я теж про кросівки.
tarveldy• 21 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
+++
Прилипало• 21 января 2024
Ответ дляКинДза
Такие дети большего добиваются в жизни, им есть к чему стремиться.
Не всегда
AmazingLady• 21 января 2024
Не понимаете и что с того...размножаться хотят. Все и бедные и богатые
На_оба_рот• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Хресна то наша подруга
Скиньте їй посилання на цю тему, нехай подруга знає, що на клепала і в туман.
короткопамятна• 21 января 2024
Ответ дляДідова баба
Язиком вона намолола від нудьги і мрій про Сицилію
фан L.O.S.T.• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Це не тролінг. Це факт
Может проблема в ваших детях, они слишком разбалованы и не видят ценности в том, что родители им дают?
Svitlo_• 21 января 2024
Нащо люди живуть без розуму і такту?
P.S.заводять лиш домашніх тварин. Дітям дають життя.
Шмоточницаца• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Наша сім´я кросівки йому придбала
А рідні що? Наклепали і в туман?
Так візьміть з собою на Сицилію! Тож для Вас не трати. Раз до бідної родини у куми напросиоися. Може той хлопчик привчить Ваших ледацюг до спорту.

Скіфська пектораль• 21 января 2024
Ответ дляКинДза
4000 и для меня дорого. Не купила бы.
Може бути, що то на пару місяців, бо у дітей швидко росте нога.
Син любить Найк, але купую не за 4000 тисячі. Шукаю варіанти.
Віддала купу його взуття кросівки, пляжні та шкіряні босоніжки восени. Носив дуже мало, бо здебільшого вдома сидів. Мав перелом.
Розумію, що навесні вже нічого не взує.
Все буде мале.
На_оба_рот• 21 января 2024
Ответ дляTammy21
Ну звісно ж ок. Коли за неї воюють саме ті які і підпадають під її шкалу бідності, бо повигрібали всі села до останнього чоловіка.
Маргарита и Мастер• 21 января 2024
Я теж не купую взуття по 4 тис і більше, і сину не купувала, гроші вкладала в його освіту. Зараз він купує собі взуття по 5 і більше тисяч, бо вивчився і добре заробляє. В кожного свої пріорітети і можливості.
ПС. Виховувала дитину сама, розлучена.
Маурита• 21 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
Знала бы эта подруга как вы о ней отзываетесь, думаю подругами вы бы не были уже
Крестная моего сына и у нее ещё 5 крестников, из её кумовей лучше всех она зарабатывает и всем крестикам дарит хорошие подарки на д.р и вечерю. Есть один крестник он больше всех обделён родителями мы это все знаем но никогда она и слова не сказала что-то за него.
Не хотела бы я куму себе как автор
Квітка Миру• 21 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Це не тролінг. Це факт
Так ви у батьків хлопчика це питали?
Язвочка• 21 января 2024
Зато наши дети умеют радоваться обычным вещам. А вашим хоть Сицилия, хоть Диснейленд, хоть Маями, хоть личный вертолет - их ничем удивить нельзя. И это печаль.
мадамГрицацуева• 21 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Зараз авториця напише що ще не купила кумі гаджет,щоб та могла інет мати,щоб могла на кідстаф зайти і спостерігати як її подруга соромить...
Наверняка• 21 января 2024
Ответ длякороткопамятна
Ваші навіть не знайдуть, де пд з пн
чого це? буде так: ’Сири-сири, повернись до пiвдня передом, до мене задом’
Маурита• 21 января 2024
Ответ дляБезникаЯ
а каким боком семья мальчика к вам? )) как они вас нашли?))
Наверно автор потом со временем стала козырной дамой
Единорог помог• 21 января 2024
Ви що дітям не можете влаштувати щось щоб їх порадувати? Раз айфони і Сицилія їх вже не радують.
Червона рута• 21 января 2024
.даже не знаю кем нужно быть что б троллить на такую тему . Я боюсь например такое выпускать в слух мало ли , ведь жизнь такая сегодня ты на коне а завтра под конем .