Девочки , кто в Полтаве . Кто в курсе , что это сейчас так бумкнуло 2 раза ?
Ответ дляSo_so
Это, наверное, Вам слышно из области
Я в ближнем центре живу .
Ответ дляНожка
Давайте ще кинемо точну геолокацію, щоб рашисти в подальшому відкоригували вогонь….
Автор, ви для цього створили тему?
У вас с головушкой все в порядке ? Можно подумать , это проблема - узнать координаты населенного пункта .
Ответ дляНожка
Автор, ви для цього створили тему?
Точну геолокацію Полтави? Ви як ото на початку війни, коли у нас люди ходили та скандалили на заправку, яка стеллу з цінами не вимикала під час тривоги. Бо ж зараз ракета по цій стеллі як наведеться
Ответ дляНожка
А у вас?
Чи попередження СБУ по всьому інеті вас не стосуються?
До речі, завдяки таким як ви- для ворога це дійсно не проблема.
Ну так пожалуйтесь на меня в СБУ , в чем проблема .
Такую государственную тайну открыла - на свете Полтава существует ...