Докладальниця• 21 января 2024

Ви б їхали на мінет за 500 гривень?

Припустимо , якщо б ви були повією
Бо я не знаю ,що на ці гроші можна буде і купити чесно кажучи
ПесиКот• 21 января 2024
Ответ дляДокладальниця
Ні
Київ?

автор Докладальниця • 21 января 2024
Ответ дляПесиКот
Київ?
До чого ці запитання?
ПесиКот• 21 января 2024
Ответ дляДокладальниця
До чого ці запитання?
2К можу дать за мінет
ПрипоРошенная• 21 января 2024
Ответ дляДокладальниця
До чого ці запитання?
В селі десь під Вінницею ціна буде інша ніж в Києві.
Запропонуйте йому ще послуг, хоть на 2-3 тис.
Може побувать разом, вислухать проблеми- це дорожче.
Вам ні з ким ділитись не потрібно?
Хто відповідає за вашу безпеку?
Янгол в камуфляжі• 21 января 2024
А поволонтёрить не хотите?
автор Докладальниця • 21 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А поволонтёрить не хотите?
Ні звісно,до чого ви це?
Янгол в камуфляжі• 21 января 2024
Ответ дляДокладальниця
Ні звісно,до чого ви це?
Как это к чему? Вы ж написали, что парень- военный.
автор Докладальниця • 21 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну вибачте,але безкоштовно не даю
Я військових дуже поважаю та люблю,можу інакше допомогти ,але не інтимом так точно,хіба що я не вимагатиму від них прямо дуже багато по грошам за інтим,але і 500 гривень мені пропонувати, якось також таке не дуже прям
Саша-2699• 21 января 2024
4 розмір не вісять гарні груди у мене сосочки середні рожеві пишу так бо є і чорні темні до речи клітор в мене теж великий рожевий внутрішніх статевих губ майже на має тому при сексі не потрібно розтуляти статеві губи бо слизова оболонка вивернута на зовні тому є...ати зручно. Вхід в пихву щє доволі тугенький. А губи на обличчі пухлі зараз так модно. Обличчя щє без зморшок хіба що трохі біля очей є зморшкі. Рвотний рефлекс в мене давно прошов тому можу заковтнути залупу аж в горло. Фігура в мене не 90 60 90 признаюсь маю кг. 10 зайвої вагі. Дупа в мене широка повна і повні рівни ніжки. з недоліків це не величкий животик вже є і на бедрах складка жиру. Але ж фігура щє продивльовується. Дивлюсь на себе в велике дзеркало ставши гола раком. Дупа дуже апетитна видно великий клітор. Я б реально відсосала роті

автор Докладальниця • 21 января 2024
Ответ дляСаша-2699
Ви юморист
Саша-2699• 21 января 2024
Ответ дляПесиКот
2К можу дать за мінет
Як що реально то я можу?
Саша-2699• 21 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А поволонтёрить не хотите?
Я хочу як що реально. Але ж є не величкий не долік в мене. Я жинка але ж мені вже 54 роки.
ПесиКот• 21 января 2024
Ответ дляСаша-2699
Як що реально то я можу?
Покажи фігуру
Саша-2699• 21 января 2024
Ответ дляПесиКот
Покажи фігуру
Куди показати і навіщо?
автор Докладальниця • 21 января 2024
Ответ дляПесиКот
Покажи фігуру
Вам безкоштовно пропонують,а вам іще фігурку покажи
ПесиКот• 21 января 2024
Ответ дляСаша-2699
Куди показати і навіщо?
Мені вишли
ПесиКот• 21 января 2024
Ответ дляДокладальниця
Я за гроші
Саша-2699• 21 января 2024
Ответ дляДокладальниця
Ви праві є приказка - Дарованому коню в очи не дивляться
Саша-2699• 21 января 2024
Ответ дляПесиКот
Я за гроші
Відверто кажучи я не у всіх і не яку небуть залупу сосати буду навіть і за лімон баксів. Якщо грязна вонюча, труси не стірані грязні вонючи мужик не опрятний під нігтями грязюка - то ні за яки гроши не буду сосати в нього

ПесиКот• 21 января 2024
Ответ дляСаша-2699
Шо з фігурою?
Саша-2699• 21 января 2024
Ответ дляПесиКот
Шо з фігурою?
Ти прещ як бик на ворота!!
ПесиКот• 21 января 2024
Ответ дляСаша-2699
Ти прещ як бик на ворота!!
Ковтнеш?
Саша-2699• 21 января 2024
Ответ дляПесиКот
Ковтнеш?
Вік свій напиши? І розміри члена? Ну сперму люблю ковтати і у тебе мабуть ковтну
ПесиКот• 21 января 2024
Ответ дляСаша-2699
39. 16
Саша-2699• 21 января 2024
Ответ дляПесиКот
Ковтнеш?
Я вже писала стосовно своєї фігури ну можу щє раз викласти як що ти не читав? 4 розмір не вісять гарні груди у мене сосочки середні рожеві пишу так бо є і чорні темні до речи клітор в мене теж великий рожевий внутрішніх статевих губ майже на має тому при сексі не потрібно розтуляти статеві губи бо слизова оболонка вивернута на зовні тому є...ати зручно. Вхід в пихву щє доволі тугенький. А губи на обличчі пухлі зараз так модно. Обличчя щє без зморшок хіба що трохі біля очей є зморшкі. Рвотний рефлекс в мене давно прошов тому можу заковтнути залупу аж в горло. Фігура в мене не 90 60 90 признаюсь маю кг. 10 зайвої вагі. Дупа в мене широка повна і повні рівни ніжки. з недоліків це не величкий животик вже є і на бедрах складка жиру. Але ж фігура щє продивльовується. Дивлюсь на себе в велике дзеркало ставши гола раком. Дупа дуже апетитна видно великий клітор. Я б реально відсосала роті
ПесиКот• 21 января 2024
Ответ дляСаша-2699
Де зустрінемось?
Саша-2699• 21 января 2024
Ответ дляПесиКот
Де зустрінемось?
В якому місті ти живеш?
ПесиКот• 21 января 2024
Одеса
Саша-2699• 21 января 2024
Ответ дляПесиКот
Де зустрінемось?
Я на жаль у Київі живу но можеш приїхати як реально хочеш щоб я відсосала. В нашому піздїзді черга хтось має з жинок мити підїзд мені попадає раз в два тиждня мию весь з низу до верху а я трохі повновата мені жарко тому одягаю один короткий халатик на голе тіло , ведро з водою, ганчирку і стоя раком мию руками сходи. Звичайно не зручно було бо від пота халат прилипав до тіла і я розтібнула в низу пару гудзіків і з верху пару. А потім побачила що по піздїзду ні хто не ходить взяла задерла халат викше дупи завязала поли думаю як почую що хтось буде йти по сходах то я розвяжу поли халата прикрию голу дупу. Я мила і не почула як в підїзд зашли хлопці сусіди а я стоя раком виставив голу дупу мила сходи. Я перелякалась не почувши бо до мене підкрались хлопці взяши руками за дупу згорая від сорому намагалсь прикрити дупу
ПесиКот• 21 января 2024
Ответ дляСаша-2699
Покажи фото