Домашка• 21 января 2024
Знайома зробила фото моєї квартири
Навіть не знаю в чому буде моє питання, мабуть просто обговорити чи це норм чи не норм. Як реагувати не питатиму у вас дівчата, бо я вже відреагувала - зробила вигляд що не помітила. Суть в чому: я зняла нову квартиру, запросила подругу просто посидіти увечері, типу на новосілля. Вийшла до кухні зробити каву і коли поверталася, побачила що вона щось там фоткає (просто саму кімнату), я хотіла щось пожартувати на цей рахунок, але вона швидко сховалась і зробила вигляд що просто дивиться щось у телефоні. Мені мабуть саме неприємне з того всього що вона це зробила отак втиху. Блін ти ж подруга, хочеш зробити фото - скажи, ой які штори/рами/ обої, можна сфоткаю чоловіку покажу? Чи ж я буду проти, звичайно можна. А так трохи неприємний осадок залишився. В решті речей класна людина, гарно спілкуємося. Дякую що вислухали.
Сижу_и_плачу• 21 января 2024
Ответ дляДомашка
Я б на вашому місці дізналася акуратно у подруг хто сидить на порадниці. Дарма ви написали тут про цей випадок
А что я сделаю? Узнаю и прекращу общение? Тогда пусть читают. И знают, что я все знаю
Сижу_и_плачу• 21 января 2024
Ответ дляВишневий цвіт
И небось в той теме ваша гостиная как своя собственная была представлена? Это здесь любят, накачать фоток из интернета и выставлять. Какой в этом смысл - я не знаю
А вы вообще ту фотку не гуглили? Может, она по интернету уже развешена налево и направо
Нет. Фотка та только тут. Я уже гуглила. Была выставлена в теме покажите свой диван или стол. Я уже не помню. Тема про хвастовство интерьером. Было написано ’мой’ и фото. Больше ничего этот аноним не писал. Я проверила.
Сижу_и_плачу• 21 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
А как выставили? Типа как будто их дом или как пример, что нравится?
Как своя. Написано моя и фото. И больше ничего.
Барабасиха• 22 января 2024
Ответ дляОднозначная
Самі робили чи наймали когось? Ось вам і відповідь +хатні робітники таке люблять робити
Який сенс затеім робітникам фоткати оселю хазяїв? Я сама працюю, бачила стільки квартир самих різних, що кожна слідуюча-на автоматі. Взагалі не цікавлять навіть особисті речі, все більш-менш стандартно. Так шо не треба. Це ж яким треба бути простачком, щоб аж фоткати чужу оселю? Це якщо приїхала людина з глухомані і геть нічого за життя не бачила. Але то вже питання замовнику, чи бачив він кого брав на роботу.
Однозначная• 22 января 2024
Ответ дляБарабасиха
Знайомий колись робив ремонт в дуже крутого дизайнера, перед роботою підписував договір про те, що фоткати не буде. Всерівно фоткав. Бачила ті фото, там справді було дуже гарно. Хоча в мене теж свій будинок і в друзів і бачила я їх багато. Але от там реально навіть через 15 років актуально і стильно. Казав, що вона купляла все на розпродажах і саме дешеве і з нього робила цукерочки
Сільський ансамбль• 22 января 2024
Ответ дляДомашка
Ну як сказати подруги, кілька місяців спілкуємося. Познайомились бо українки за кордоном. Але спілкуємося гарно. Хай буде приятелька а не подруга.
Может завидует, может хочет перед кем-то похвастаться.
Проще спросить, чем гадать
Домашка
• 22 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Какая есть ...
Не страннее вас ...
Вам би навчитись читати, а не тільки коментувати.