Кринжова баба• 21 января 2024

Ukraine-Express - пишет Надійшов пошкодженим , что это значит?

девочки, сейчас поседею, заказала дорогую куртку, возле трек номера пишет "Надійшов пошкодженим", разворачиваю, читаю, там пишет:

У кабінеті біля трек-номеру написано "Надійшов пошкодженим"
Якщо біля Вашого трекінг-номеру пише "Надійшов пошкодженим" - це означає, що ми отримали від служби доставки пошкоджену зовнішню коробку або пакет.
Вміст трекінг-номеру ми не перевіряємо. Для того, щоб перевірити цілісність товару - ви можете замовити додаткові послуги "Фото" або "Перевірка трекінг-номеру". У випадку, якщо одразу видно внутрішнє пошкодження (мокра коробка, чути бите)- ми повідомимо Вас про це, створивши запит у кабінеті.

я открыла фото при получении, там вот такой уголок, разве это можно считать повреждением? я в замешательстве, другую сторону коробки не видно, что мне делать? Заказывать осмотр за деньги? и вдруг что оформлять возврат в магазин? или это они такое написали только за этот уголок? я не вижу на фото ничего критичного, подскажите мне как действовать
Я_з_Франека• 21 января 2024
В мене було так, все нормально приїхало

Незламна Україна• 21 января 2024
Терміново в суд подавайте і з країни тікайте...
автор Кринжова баба • 21 января 2024
Ответ дляНезламна Україна
если ві не знаете что такое юкрейн экспресс, зачем заходить вообще в тему?
автор Кринжова баба • 21 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
В мене було так, все нормально приїхало
а у вас было сильнее повреждение? мне когда-то пришла пробитая коробка от заландо с босоножками майкл корс, потому что они начали экономить и просто родную коробку туфлей просили в пакете, я подумала что повреждение было на таможне, сейчас пыталась в экрейн экспресс открыть трек номера, которые не отслеживаются, но смотрю что это было в августе 2022 года, а у меня страница со старыми номера идет только с сентября 2022 года, прям не повезло, хотела посмотреть писали ли там такую приметку
Розумна Губка• 21 января 2024
Ответ дляНезламна Україна
Вы вважаєте що в вас тонкий юмор? Так ось, він тут ні до чого
Незламна Україна• 21 января 2024
Ответ дляКринжова баба
Знаю...тосаме що і нова пошта і десяток їм подібних

А от що у вас за срачка....тим більше що вам показали то пошкодження....то питання
Незламна Україна• 21 января 2024
Ответ дляРозумна Губка
Гав гав

Розумна Губка• 21 января 2024
Ответ дляНезламна Україна
Гав гав
Тузік, візьми цукерку. Заслужив))))
Трейдер кріпти• 21 января 2024
Якщо це все пошкодження і у коробці одяг, то хвилюватися точно не варто.
Мені нещодавно косметика у такій коробці прийшла, тільки іншим перевізником, думала там нічого цілого немає, а з усіма речами виявився повний порядок.
А місяці два назад курєр привіз коробку, а вона вся мокра, червоного кольору і запах вина. Всередині виявилось все сухе, хоча там був одяг, без пакетів, зверху ще й бежевий жилет, добре що у папір було загорнуто, це і врятувало речі.
Незламна Україна• 21 января 2024
Ответ дляРозумна Губка
Тузік, візьми цукерку. Заслужив))))
В тузіка лапки...тому прийдеться самі дати тузіку цукерку
автор Кринжова баба • 21 января 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
ужас, а кто перевозчиК? безобразие на фото
Незламна Україна• 22 января 2024
Ответ дляКринжова баба
Укр пошта