Ася Карповна• 22 января 2024

Несколько вопросов о Лего, которое не стало фаворитом моей дочери.

Девочки, хочу спросить о Лего. В детстве я засмотрела бесплатный каталог Лего до дыр. Мне казалось что игрушки лучше быть просто не может.

Ребенок до 5 лет тоже вроде как интересовался Лего, и ходил в STEM школу. Сейчас даже не прикасается. Её любовь - мягкие игрушки. Все эти барби и лего, получается, что я купила себе чтобы закрыть детские гештальты. При этом именно Лего она просит сохранять.

Вопросы:
1) Как вы храните лего? Горой или в коробках наборами?
2) Как часто им играют ваши дети?
3) Держите его дома или сплавляете?
Кайдашенчиха• 22 января 2024
1. У відрах пластикових
2. Не грає
3. Дома, але задумуюсь, щоб здихатись
Також синові купляла багато наборів, лежить все насипом, вже кілька років не торкається зовсім.
Natal_ka91• 22 января 2024
1. У контейнері пластиковиму, є ще набір в жовтому ящику, там і зберігає
Складені великі фігурки на полиці в його кімнаті
2. Як коли, може місяць не грати, а потім щодня))
3. Поки грає, вже більший хлопець, але все-одно щось та й придумає, то й не трогаю
Вера15• 22 января 2024
Два сина, грають часто, щось складають, не по інструкціям. Зберігаються в кількох коробках, плюс дві квадратні миски пластикові, ще якісь органайзери для цінних деталей. На новий рік самі замовили собі на олх новий набір, бо це було їх дитинство, лего ЧІма. Діткам 16 і 20 років. Про десь діти навіть мови немає, все дуже треба.
алергирина• 22 января 2024
Старша дитина грала, після того як саме цей конструктор набридав,я брала інструкцію і складала всі кірпічики які мають бути в коробку. Так всі абсолютно коробки. Так, це час і моє бажання, бо була інша дитина яка підростала.
Друга дитина ніколи і не доторкнулося до конструктора. На дні народження як дарували, то так ті коробки і стоять навіть нерозкриті. Уже меншому 12, його цікавлять зовсім інші речі.
Тільки одна гра зайшла лего майнкрафт, то я докупляла фігурки, це єдина гра
Miere• 22 января 2024
Горою.
Щодня.
Боже збав викинуть, лиш докуповуємо.
Син майструє постійно все, що вигадає.
Тетя Фрося• 22 января 2024
Тоже покупала сыну как ненормальная. Мне в детстве очень нравилось. Думала и сын играть будет. Но увы. Все наборы были открыты один раз и больше никогда не использованы. Хранила в оригинальных коробках долго. Потом раздала.
Афри• 22 января 2024
В больших пластиковых коробках насыпом.
Оба ребенка не играют вообще. Состояние в Лего вложено а интересно на полчаса каждый новый набор.