Зараз на дієті• Изменено 22 января 2024

Житло!!! Новобудова

Дівчата, скажіть що придбати 1-ну квартиру чи збирати далі, щоб купити двох кімнатну. Ціни ростуть на житло, а зараз даже незнаю яка ціна буде на квартири через 2 роки.
Результат:
вже голосів: 268
191 (71.27%) Купити зараз 1 кімнатну
77 (28.73%) Збирати далі на 2-ку
yukon• 22 января 2024
Купить зараз 1 ком. та збирайте далі. Потім 1 ком продасте

Тоскующая• 22 января 2024
Новобудова то не житло, а пів житла.
Збирайте далі, якщо потягнете ремонт у 2-ці
Гуру троллинга• 22 января 2024
1к, потом поднакопите и на 2шку, никогда цены особо не отличались между этими сегментами, можно было доплатить 7т в среднем
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Чому ви вирішили робити такі серйозні покупки в країні в якій тривають військові дії?Чисто з цікавості питаю?
Ищу-брожу• 22 января 2024
Сейчас такие цены на ремонт, что еще плюс на однушку надо
Ищу-брожу• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Ілюшка, добре міркувати, як від бабки хатка лишилась.
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Що ви маєте на увазі?

Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ну правда ж.
Майская киска• 22 января 2024
Новобудова здана уже?
автор Зараз на дієті • 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
По життя на паузу непоставиш, жити двлі треба! А комусь оплачувати оренду не дуже вже хочиться
автор Зараз на дієті • 22 января 2024
Ответ дляМайская киска
Новобудова здана уже?
Да
Майская киска• 22 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Да
Який склад сім´ї на зараз ?
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ну якщо бабла немєряно намутили то можна брати в чому проблема.Тут щось станеться,переїдете в Італію чи Іспанію,собі іншу квартиру чи будинок купите.А якщо ви збираєте по пару тисяч і все в вас складається з натяжкою то я всерівно просив би вас,написати про свої мотиви,якими ви керуєтесь в даний час.
Бабка-ежика• 22 января 2024
Если это первое жилье и семья больше 4 чел, то собирала б дальше. А если вдвоем , можно 1 комнатн.
Стефанія• 22 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ось і відповідь, купуйте зараз щоб не оплачувати оренду
Але врахуйте вартість ремонту в новобудові (а це 500 це квадратний метр)
ЛюблюДевчонок• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А вы вообще из дому не выходите? Не видите, что жизнь продолжается? Или вы в Варшавском котле воюете?
Благоуханочка• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
автор еще перед мимо проходящим не отчитывалась
Ищу-брожу• 22 января 2024
Ответ дляСтефанія
Це на дешевий ремонтик. А ще мені прораб казав, люди не розуміють, що купуючи двушку чи однушку, і там і там кухня і санвузол, а це найдорожче в ремонті. А кімнати то таке.
ЛюблюДевчонок• 22 января 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Ботом)

ТочноБудет• 22 января 2024
Ответ дляyukon
Збирати? Автору на ремонт буде ствльки ж практично треба
Стефанія• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Чому не розуміють? Що ту не зрозумілого?
Тюрюнь_Тюнь• 22 января 2024
Я бы смотрела не новострой и одну комнату, но так чтобы можно было продать и жить. В новострое ещё вкладывать кучу в ремонт, сейчас считаю стоит экономить и если есть сбережения, то тратить только на необходимое.
пьЯНА• 22 января 2024
Смотря какая однушка, если 50 кв. то берите, через два года знай что будет, хотя знай будет ли эта кварира целая, какой город берете?
ТочноБудет• 22 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
А на реионт є кошти?
Шопингмонстр• 22 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Да
купуйте 1-кім, і збирайте далі.
Або розтермінування, якщо можете робити виплати.
пьЯНА• 22 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Если вы оренду платите то и нет вопроса если однушка большая то берите
Бабайко• 22 января 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Хочу поддержать Иллюшку...
Да не жизнь с сюрреализм...
В воюющей стране безумно дорогое жилье при этом зп у людей 15-20тыс...
ЛеньГуглить_правда• 22 января 2024
Делаем ремонт в 1 комнатной, 40 кв.м. , новострой. Стоимость ремонта с мебелью и техникой 28 тыс. дол. При этом ничего дорого нет. Просто все подорожало- от материалов до стоимости рабочих
ЛюблюДевчонок• 22 января 2024
Ответ дляБабайко
Хочу поддержать Иллюшку...
Да не жизнь с сюрреализм...
У меня 40. Сколько у автора мы не знаем.
Дальше что?
Топтунша• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Фантазёр… ты меня называла 😂