Зараз на дієті• Изменено 22 января 2024
Житло!!! Новобудова
Дівчата, скажіть що придбати 1-ну квартиру чи збирати далі, щоб купити двох кімнатну. Ціни ростуть на житло, а зараз даже незнаю яка ціна буде на квартири через 2 роки.
Результат:
вже голосів:
191 (71.27%)
Купити зараз 1 кімнатну
77 (28.73%)
Збирати далі на 2-ку
ЭмчЭндЭм• 22 января 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Еще ждем мебель под заказ
Оу ну конееечно
Красота!
А что на полу такое? Если уже отвечали сейчас дочитаю)
Красота!
ЭмчЭндЭм• 22 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Кухня Софі, 33 000 за все з доставкою і збіркою.
Техніка, звичайно окремо) бо зараз тут напишуть)))
Тобто модульна кухня, але обіграти короба майстри згодні?
Бо я чось думала якщо короб, а у мене він буде в углу, то лише на замовлення..
Сіґеле-міґеле• 22 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ми самі зроби ось такий короб з гіпсокартону, я намалювала проект, а модулі кухні підібрали максимально схожі
ЛеньГуглить_правда• 22 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Оу ну конееечно
Красота!
На полу ламинат
ЛеньГуглить_правда• 22 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Оу ну конееечно
Красота!
А там, где кухня (видно просто ее кусочек), то плитка выложена
Стефанія• 22 января 2024
Ответ дляХвігура мічти
Яка вартість 1 м кв і в якому місті? Автор Ви ж розумієте що ремонт = зараз вартості квартири
Припустимо Київ , ціна 1 квм 1300-2000
Це який ремонт потрібно робити в таку вартість?
Хвігура мічти• 22 января 2024
Ответ дляСтефанія
Припустимо Київ , ціна 1 квм 1300-2000
Чесно, я сама ’затрудняюсь ’ відповісти на питання. Скажу що все дорого. Ми плиточнику заплатили 75 тис грн, і це літос. Малярка 150 тис грн робота та матер (разом з фарбою) 100 тис гіпсокартонова стеля 120 тис роб і 100 тис матер, це з шумоізоляцією.
Стефанія• 22 января 2024
Ответ дляХвігура мічти
Ми трішки раніше закінчили ремонт ( до війни), то нам обійшлося 500 уе метр, але це було вже з кухнею меблями в коридор та ванну
Хвігура мічти• 22 января 2024
Ответ дляСтефанія
Ні ми зараз закінчуємо, потрібні ще 2 шафи, душова та меблі в санвузол та світмльники і у нам 1250 у.е. метр. Але деякі речі я купували недешеві зовсім.
ЭмчЭндЭм• 23 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Мені цікаво хто вирізав столешку і ящик під короб?
Ті хто продавав кухню за доп. Плату?
Сіґеле-міґеле• 23 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ті хто продавав кухню за доп. Плату?
Так, майстри, що ставили кухню, наскільки памʼятаю це було +300 грн до роботи