Зараз на дієті• Изменено 22 января 2024
Житло!!! Новобудова
Дівчата, скажіть що придбати 1-ну квартиру чи збирати далі, щоб купити двох кімнатну. Ціни ростуть на житло, а зараз даже незнаю яка ціна буде на квартири через 2 роки.
Результат:
вже голосів:
191 (71.27%)
Купити зараз 1 кімнатну
77 (28.73%)
Збирати далі на 2-ку
ЛеньГуглить_правда• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Как вы ремонт сделали за месяц, если месяц только штукатурка сохнет? И потом остальные все работы. Потом замеры мебели и изготовление 1.5-2 мес.
Всякого слышала, но ремонт за месяц еще не слышала.
Если быть точнее, то месяц и неделя. Месяц сохнет штукатурка? Никогда такого не было.... Это 6- й ремонт по счету.
Пукимончиг• 22 января 2024
Ответ дляВкуси мене
А якщо людина не збирається нікуди виїжджати?
Жити потрібно десь. І хочеться жити в своєму, де можна по-своєму все підлаштувати і зробити. А не на зйомі, де за все потрібно відчитатись.
Для автора:
Якщо 2-3 чол (дитина мала) - беріть в новому будинку, але вже з ремонтом. 1-2 не дуже в ціні відрізняються. І питайте, щоб будинок був теплим і з лічильником - це дуже економить кошти.
Нас 3. Квартира 1-кімнатна 52 квадрати.
Вистачає. Бо кухня, як друга кімната, а основна кімната зонована.
За опалення платимо біля 500-600 грн взимку бо будинок теплий.
Для автора:
Нас 3. Квартира 1-кімнатна 52 квадрати.
Отак у мене знайомі купили, зробили ремонт перед нр, пощастило що не встигли 2.01 вʼїхати. Уже б не було їх. Щоправда не в новому. Хоча є знайомі і в Династії, відносно новий будинок був. Квартира майже не постраждала, але будинок будуть розбирати майже на половину
ЭмчЭндЭм• 22 января 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У нас был дизайн- проект, плюс дорого обошлись строители, т.к сейчас их просто нет. В результате ремонт сделали за 1 месяц. Держит только мебель на заказ. Только кухня и встроенные шкафы по проекту потянули 6 тыс. у.е, 6 тыс у.е - рабочие и т.д.... Единственно , что дорого- это плитка все остальное- абсолютно бюджетное. Конечно же квартира получилась как картинка. По завершению войдет в каталог дищайнера в виде рекламы. Но даже, если делали бы сами , то все равно бы в 400 тыс. грн. по принципу ’ я его слепила из того, что было’ не вложились бы
Понятно, все же дорогой ремонт у вас.
Фух.
А это киев? А куда ремонтники пропали? В зсу многие или много людей делает ремонты?
Фух.
Сіґеле-міґеле• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Покажіть, аж цікаво що там за меблі і техніка.
Кухню замовляли модульну, магазин Дубок, шафи на замовлення
ЭмчЭндЭм• 22 января 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Стены выравнивали, на стенах покраска + веницианская штукатурка + есть декор панели. Краска вся обошлась в 15 тыс. грн. По стоимости ремонта без мебели, то надо считать. Будет время, то приплюсую и вышлю, если интересно
Да не надо, я поняла что у вас таки не бюджетный с моей т з ремонт
4есотка• 22 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Да
Вы в курсе сколько будет стоить ремонт в новострое?
Ищу-брожу• 22 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це різні ручки на шафі, чи то так сфоткано? І скільки вам ця шафа вийшла?
ЛеньГуглить_правда• 22 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Понятно, все же дорогой ремонт у вас.
Фух.
Делали в Ужгороде, работники с другого региона. Местные все заняты на год вперед.Никто не хочет никуда ехать, чтобы не мобилизировали В Киеве, я думаю, что др. ситуация. Раньше мне ремонт на 26 кв.м. из самых простых материалов стоил 5 тыс. вместе с работой, а сейчас- жах просто
Сіґеле-міґеле• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ручки однакові)
Ця шафа, і ще така в коридорі - 35000
ЛеньГуглить_правда• 22 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не бюджетный конечно же. Но, если это все делать из дорогих материалов, то мне уже страшно
ЭмчЭндЭм• 22 января 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я не фанат ремонтів
Що в першій, що в другій кафель український лежить і в третій планую
ЭмчЭндЭм• 22 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ручки однакові)
Ця шафа, і ще така в коридорі - 35000
Це в Києві? В кого замовляли?
Сіґеле-міґеле• 22 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Це в Києві? В кого замовляли?
Рівне
Приватний майстер
ЛеньГуглить_правда• 22 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я не фанат ремонтів
Еще ждем мебель под заказ
Ищу-брожу• 22 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Рівне
Приватний майстер
Тому так дешево. Плюс дсп різне по якості буває. В мене приблизно така шафа, може трохи більша 55-60 вийшла в Києві пару років тому
Ищу-брожу• 22 января 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Еще ждем мебель под заказ
Це в Ужгороді? Ви звідки переїхали? Скільки покупка квартири вийшла?
Сіґеле-міґеле• 22 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я не фанат ремонтів
Теж робили екомномно.
Проект робила самостійно.
Плитка вся акційна польська, по 350 грн
Сантехніка теж польські
Аксесуари - Аліекспрес
Дзеркала замовляли в майстерні і т.д.
При бажанні можна дуже гарно зекономити)
Проект робила самостійно.
Плитка вся акційна польська, по 350 грн
Сантехніка теж польські
Аксесуари - Аліекспрес
Дзеркала замовляли в майстерні і т.д.
ЛеньГуглить_правда• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Мы инвестировали до войны. Сейчас это не показатель. Цена инвестпроекта 750 у.е за 1 кв.м . Живем в Киеве, не выезжали. Сделали ремонт на всякий случай: мало ли...
Ищу-брожу• 22 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Теж робили екомномно.
Проект робила самостійно.
Плитка вся акційна польська, по 350 грн
Сантехніка теж польські
Аксесуари - Аліекспрес
Дзеркала замовляли в майстерні і т.д.
Проект робила самостійно.
Плитка вся акційна польська, по 350 грн
Сантехніка теж польські
Аксесуари - Аліекспрес
Дзеркала замовляли в майстерні і т.д.
Давно робили? Ми в одному санвузлі поставили польську сантехніку, зекономили. Через 2 роки дуже жалію і буду міняти. І це ще в мене система фільтрації стоїть. Якість це не про картинку, а про експлуатацію і час.
Сіґеле-міґеле• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
ДСП для шафи - це питання лише кольору та якісно поклеіноі кромки)
А ціна шафи - то вже настільки у майстра великі апетити
Ищу-брожу• 22 января 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Зрозуміло, дякую. Зараз ціни там полетіли в космос.
from Ukraine• 22 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ось в грудні закінчили ремонт.
Однокімнатна, 44 м.кв.
Ремонт повністю робили самі
Від забудовника були якісно поштукатурені стіні, та зроблені водорозетки.
Робили не з самих дешевих матеріалів)
Натяжна стеля с тіньовим зазором, двері прихованого монтажу, підлога з підігрівом.
Вартість за все разом з меблями, технікою, текстилем - 10 000 у.о.
Однокімнатна, 44 м.кв.
Ремонт повністю робили самі
Робили не з самих дешевих матеріалів)
Душе дешево, навіть, якщо своя робоча сила, я в 2021 р. Зробила меблі тільки в кухню -4000 дол
Яжбоматуся• 22 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
По життя на паузу непоставиш, жити двлі треба! А комусь оплачувати оренду не дуже вже хочиться
Авторе, купуйте і живіть вже у своєму житлі.
Потім буде потім.
Якщо взагалі буде те потім.
Потім буде потім.
Якщо взагалі буде те потім.
Ищу-брожу• 22 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Та ні. Ви помиляєтесь. Є різне за якістю дсп. І виробники різні. Плюс фурнітура
Сіґеле-міґеле• 22 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Кухня була дешева, модульна. 33 000 грн, без техніки
ЛеньГуглить_правда• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Вы правы. Более-менее приличное стоит для инвестпроекта где-то 1000-1200. А уже построенное 1200-1500.
Сіґеле-міґеле• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Це був мій 4й повноцінний ремонт)
Трохи вже мою досвід і розумію на чому можна зекономити)
Форнітура - звичайні петлі
Ручки - так, трохи потягнули)
Не було необхідності брати щось дорожче с ДСП, головне влучно вибрати колір))
Форнітура - звичайні петлі
Ручки - так, трохи потягнули)
Сіґеле-міґеле• 22 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
В квартирі під оренду ставили таку ж сантехніку, вже 4 роки все ок.
Додаткових фільтрів немає
Хвігура мічти• 22 января 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Скільки у Вас кв метрів та погонних фарбування? І скільки галонів фарби та якої марки купили?