22 января в 09:40

Здоровий сніданок для дітей

що ваші діти їдять зранку?
показать весь текст
Помогалочка 22 января в 10:31
Їдять. З дому без сніданку ніхто не вийде.
Син яєчня ,чай хліб або бутерброд якщо схоче. Дочка кашу гречка з молоком, або вівсянка з медом і бананом
Морожена_курка 22 января в 10:31
Ответ дляПослушная
Усiлякi сосиски та пластiвцi вас не бентежать, до мене приколупатися треба?
Там взагалі без коментарів.
Допоможіть знайти 22 января в 10:31
Ответ дляМорожена_курка
Здоровий хліб - це основа , а не абсурд!
Домашній я теж печу на заквасці але на заквасці і з цільнозернового борошна, на дріжджах з білого борошна - тільки шкода для організму
🤪 Что за бред!)
Или если вы одним хлебом питаетесь, тогда да.
Морожена_курка 22 января в 10:32
Ответ дляДопоможіть знайти
Ага, выращено на альпийских высокогорных лугах. 🤦‍♀️
Не треба впадати в крайнощі.
Допоможіть знайти 22 января в 10:32
Ответ дляМорожена_курка
Не треба впадати в крайнощі.
Вот именно!
Морожена_курка 22 января в 10:33
Ответ дляДопоможіть знайти
🤪 Что за бред!)
Или если вы одним хлебом питаетесь, тогда да.
Я його взагалі не їм. Ні це не бред. Біле борошно і дріжджі прямий шлях до онкології
Послушная 22 января в 10:33
Ответ дляМорожена_курка
Там взагалі без коментарів.
Коли ви коментуєте мене, а не сосиски, то враження що вам то ок.
Морожена_курка 22 января в 10:34
Ответ дляДопоможіть знайти
Вот именно!
Якщо для вас це не доступні продукти, так не у всіх!
2 1
Морожена_курка 22 января в 10:34
Ответ дляПослушная
Коли ви коментуєте мене, а не сосиски, то враження що вам то ок.
Зараз йду шукати про сосиски
Помогалочка 22 января в 10:35
Ответ дляМорожена_курка
Я його взагалі не їм. Ні це не бред. Біле борошно і дріжджі прямий шлях до онкології
Жить вредно, от этого умирают.
Допоможіть знайти 22 января в 10:36
Ответ дляМорожена_курка
Я його взагалі не їм. Ні це не бред. Біле борошно і дріжджі прямий шлях до онкології
Повторю, если только им и питаться. В дрожжах вообще ничего вредного нет, они погибают при 60 град, в готовом изделии их просто нет. Очищенная мука никакого вреда тоже не несет, успокойтесь. Другое дело, сто в цельнозерновой больше витаминов и то при условии, что вы сами ее мелете. Говорю вам как товаровед. Меньше блоХеров всяких безграмотных смотрите.
1 1
Морожена_курка 22 января в 10:39
Ответ дляДопоможіть знайти
Повторю, если только им и питаться. В дрожжах вообще ничего вредного нет, они погибают при 60 град, в готовом изделии их просто нет. Очищенная мука никакого вреда тоже не несет, успокойтесь. Другое дело, сто в цельнозерновой больше витаминов и то при условии, что вы сами ее мелете. Говорю вам как товаровед. Меньше блоХеров всяких безграмотных смотрите.
Я блогерів не дивлюся, в сім´ї є лікар онколог. Дріжджі+ борошно - це отрута!
Ганцю в кєдах 22 января в 10:41
У малдшей 4 года , полезное) 1.Сырники/запеканка c чиа , сметана+фркты/ягоді
2Блинчики/оладушки/панкейки с ягодами
3.Каша на безлатозном или миндальном молоке +орехи+запеченое яблоко/тыква ,или банан+запареные сухофрукты
4. Каша мультизлаковая +авокадо+сыр бри . Ягоды рядом
5.Омлет/яичница с миксом овощей

У старшей печальнее... бутерброды или яйца или хлопья...
Комиссия50% 22 января в 10:43
Ответ дляГанцю в кєдах
У малдшей 4 года , полезное) 1.Сырники/запеканка c чиа , сметана+фркты/ягоді
2Блинчики/оладушки/панкейки с ягодами
3.Каша на безлатозном или миндальном молоке +орехи+запеченое яблоко/тыква ,или банан+запареные сухофрукты
4. Каша мультизлаковая +авокадо+сыр бри . Ягоды рядом
5.Омлет/яичница с миксом овощей

У старшей печальнее... бутерброды или яйца или хлопья...
зараз заклюють за безлактозне молоко. тікайте з села 🫣
кожна вважає своїм обовʼязком прокоментувати шо корисно а шо нє і доколупатися)
Комиссия50% 22 января в 10:44
Ответ дляМорожена_курка
Я блогерів не дивлюся, в сім´ї є лікар онколог. Дріжджі+ борошно - це отрута!
все отрута, харчуйтесь сонячною енергією.
Морожена_курка 22 января в 10:45
Ответ дляКомиссия50%
все отрута, харчуйтесь сонячною енергією.
Ні, не все.
Комиссия50% 22 января в 10:45
Ответ дляМорожена_курка
Зараз йду шукати про сосиски
це напевно мене згадали, бо я писала про сосиски. але сосиски я роблю сама, отакий нюанс. але вже встигли виліпити 🤦🏼‍♀️
бо сосиски то виявляється не ок, а пластівці з молоком судячи з усього цілком норм
Послушная 22 января в 10:47
Ответ дляКомиссия50%
це напевно мене згадали, бо я писала про сосиски. але сосиски я роблю сама, отакий нюанс. але вже встигли виліпити 🤦🏼‍♀️
бо сосиски то виявляється не ок, а пластівці з молоком судячи з усього цілком норм
Ну ви ж не уточнили, бо тут не можна) i ви не одна писали, ковбаса туди ж.
Ганцю в кєдах 22 января в 10:49
Ответ дляКомиссия50%
зараз заклюють за безлактозне молоко. тікайте з села 🫣
кожна вважає своїм обовʼязком прокоментувати шо корисно а шо нє і доколупатися)
У младшей полная лактозная непереносимость .Все безлактозное)
Комиссия50% 22 января в 10:58
Ответ дляПослушная
Ну ви ж не уточнили, бо тут не можна) i ви не одна писали, ковбаса туди ж.
тут завжди знайдуть до чого дої…колупатися.
робиш сосиски сама - нема чим зайнятись, простіше купити
купуєш сосиски - хренова мати, бо шкідливо
бутерброд з ковбасою погано
бутерброд з власноруч приготовленою шинкою - посиплеться мільйон рецептів «а я роблю не так», «а нема стільки часу, простіше купити», «мʼясо шкідливе» і тп

он за безлактозне молоко вже навіть вставили пʼять копійок.
З горіха зерня 22 января в 11:01
страви з яєць, домашнього сиру (творога) - запіканки, сирники, млинці або ліниві вареники з ягідним пюре, раз на тиждень в будні є пластівці. інколи сосиски (звичайно, стараюся мінімально шкідливі). лаваш з начинками - інколи з грилю, інколи підсмажені на сковороді (сир-шинка чи запечене м´ясо, помідор, перець - що є вдома). на вихідних майже завжди щось з млинців, оладок чи круасанів з начинкою (фрукти, ягоди розморожені, сир-аводкадо, тунець - що є і на що є апетит). каші ніякі діти зранку їсти не хочуть, тому комбінуємо вищеперераховане.
З горіха зерня 22 января в 11:07
до речі, про пластівці чи сосиски+хліб = отрута. коли подорожуєш з дітьми на дуже правильному харчуванні, є шанси взагалі годувати їх лише салатним листям і бананами. в більшості випадків знайти корисну їжу в поїздці дуже важко або неможливо, навіть якщо винаймати квартири і готувати (але то теж не завжди можна і не завжди в задоволення). ми фанатично намагалися годувати лише корисним доньку, аж поки не почали з нею активно подорожувати. тут і ’привіт’ макдональдс був, і сосиски, і пластівці з біленькими дріжджевими булочками. питання не в тому, що діти їдять рідко, питання в тому, що складає основу їх раціону. якщо здебільшого це нормально збалансована без крайнощів їжа, але інколи джанк-фуд, то як раз це - норма, а не 100% стерильний раціон. Бо потім від шматочка піцци зі шкільного буфета чи перекусу в аеропорту десь за кордоном трапляється армагеддон усього травлення в дитини:)))
Ленивица-красавица 22 января в 11:14
Ответ дляГанцю в кєдах
У малдшей 4 года , полезное) 1.Сырники/запеканка c чиа , сметана+фркты/ягоді
2Блинчики/оладушки/панкейки с ягодами
3.Каша на безлатозном или миндальном молоке +орехи+запеченое яблоко/тыква ,или банан+запареные сухофрукты
4. Каша мультизлаковая +авокадо+сыр бри . Ягоды рядом
5.Омлет/яичница с миксом овощей

У старшей печальнее... бутерброды или яйца или хлопья...
Ви реально їсте так часто ягоди? Чи то тільки для дитини тримаєте заморозку? Які ягоди смачні після розморозки? Я пробувала полуницю, малину, вишні, лохину - все йде тільки в компот, так мені не смачно, розтеклося і все
Марина -dd09 22 января в 12:05
Овсянакаша на молоці з бананом з медом. Молочне з вермішелі. Сирники, пудинг. Безліч є корисних страв
Ганцю в кєдах 22 января в 14:25
Ответ дляЛенивица-красавица
Ви реально їсте так часто ягоди? Чи то тільки для дитини тримаєте заморозку? Які ягоди смачні після розморозки? Я пробувала полуницю, малину, вишні, лохину - все йде тільки в компот, так мені не смачно, розтеклося і все
Да, каждый день. Моя мелкая только б ягодами и фруктами питалась))Из заморозки только малина идет. Но ее главное подавать не квашней, а чуть подмороженой. Голубику свежую покупаю круглый год. Бывает и клубнику зимой и виноград. как правило 1-2 вида ягод + фрукт всегда на тарелке. Ну по фруктам зимой например киви, киви голд, мандарины, грейфрут, гранат, ананас. Яблоки, груша само собой. Овощи вот например на завтрак никак не идут младшей, кроме авокадо. Овощи ест вечером и на обед