22 января в 09:40

Здоровий сніданок для дітей

що ваші діти їдять зранку?
Малая Налегке 22 января в 09:41
У нас не здоровый. Бутерброды
1 10
Королева Сарказма 22 января в 09:41
Бутерброд, пластівці, йогурт, гранола, молоко , какао
1 3
Соседушка 22 января в 09:41
Ответ дляМалая Налегке
У нас не здоровый. Бутерброды
Тоже самое 🥴
1 1
Кудлата хмаринка 22 января в 09:43
Ответ дляМалая Налегке
У нас не здоровый. Бутерброды
Чим бутерброди не здоровий?
1 4 6
Молода і нерозважлива 22 января в 09:43
Смотря, сколько лет. Мой в 1,5 года соглашается на ленивый хачапури на сковороде, сырники в духовке, маффины творожные, овсянку с добавками, блинчики
Вакцениро Вона 22 января в 09:43
Омлет, или яичницу с овощами, или кашу молочную или хлопья с молоком, дочке 5
Yanulia_25 22 января в 09:43
Вареники ліниві, творожна запіканка, омлет, яйця варені з гречкою, сирники, каші молочні, рідко якийсь бутерброд
Добра, коли сита! 22 января в 09:44
Пшенную кашу/сырники/яичницу/омлет/творог с медом
Кудлата хмаринка 22 января в 09:44
Ответ дляМалая Налегке
У нас не здоровый. Бутерброды
В мене бутерброд в дітей : хліб, масло, яйце, огірок, перець , шинка і сир твердий.
Послушная 22 января в 09:44
Або сир кисломолочний безлактозний з ягодами та фруктами, або бутерброд цiльнозерновий хлiб з безлактозним твердим сиром, огiрком i яйцем пашот.
madam_maren 22 января в 09:44
Хоч би щось з´їла на сніданок... сьогодні була булка з маслом. Дуже погано зранку їсть
1 1
Малая Налегке 22 января в 09:44
Ответ дляКудлата хмаринка
В мене бутерброд в дітей : хліб, масло, яйце, огірок, перець , шинка і сир твердий.
А у меня колбаса и сыр.
Комиссия50% 22 января в 09:46
Ответ дляМалая Налегке
У нас не здоровый. Бутерброды
бутерброди це теж норм, особливо якщо додати ще якісь овочі чи фрукти)
1 1
Комиссия50% 22 января в 09:47
на сніданок:
омлет/яєшня з сосискою, хліб з маслом, овочі/фрукти
сирники/оладки/налисники з сиром, сметана, фрукти/ягоди
банановий вівсяномлинець з маскарпоне, фрукти/ягоди

бутерброди з шинкою, фрукти/ягоди
каша молочна, хліб з арахісовою пастою, фрукти

сир кисломолочний з медом, горіхами, фрукти/ягоди

шось таке
Попадалочка 22 января в 09:49
Глазунья
Тост с авокадо і сиром
Творческий типаж 22 января в 09:53
Старший 12 лет ничего, младшая 10 лет хрупки с молоком.
курасаны 22 января в 09:54
Каша, м´ясо, варений буряк чи тушена каруста. І нездорові десерти: млинці з стром і вишнями, торт чи печиво.
1 3
ЧукИГеки 22 января в 10:00
Ответ дляПослушная
Або сир кисломолочний безлактозний з ягодами та фруктами, або бутерброд цiльнозерновий хлiб з безлактозним твердим сиром, огiрком i яйцем пашот.
Це так важливо підкреслити, що все безлактозне? Ви вважаєте що саме так корисно для всіх?
ЧукИГеки 22 января в 10:01
В нас не дуже корисні сніданки, я би сказала звичайні
Щось з яєць + бутерброд
Пластівці з молоком або йогуртом
Млинці з начинкою
Іноді вівсянка швидкого приготування
Послушная 22 января в 10:01
Ответ дляЧукИГеки
Це так важливо підкреслити, що все безлактозне? Ви вважаєте що саме так корисно для всіх?
I що, у вас проблеми якiсь. Запитали, я написала що.
1 1
So_so 22 января в 10:02
Мой бедный ребенок одно и тоже ест, творог с йогуртом и кусочек булочки (домашней, чтобы точно без яйца, аллергия).
Послушная 22 января в 10:03
Ответ дляSo_so
Мой бедный ребенок одно и тоже ест, творог с йогуртом и кусочек булочки (домашней, чтобы точно без яйца, аллергия).
Тут не можна уточнювати.
Шумелка Мышь 22 января в 10:24
Фига себе вы едите, я столько сутра не съем, дочери 11 - тем более
Допоможіть знайти 22 января в 10:24
Горячие бутерброды, сосиски с квашеной капустой, запеканка творожная, сырники, блинчики с мясом. В основном это. 12 лет.
Морожена_курка 22 января в 10:26
Ответ дляКомиссия50%
бутерброди це теж норм, особливо якщо додати ще якісь овочі чи фрукти)
Якщо хліб на заквасці з цільнозернового борошна і сир/ м´ясо якісне. То ще може бути
2 5
Морожена_курка 22 января в 10:28
Ответ дляПослушная
Або сир кисломолочний безлактозний з ягодами та фруктами, або бутерброд цiльнозерновий хлiб з безлактозним твердим сиром, огiрком i яйцем пашот.
Яйце домашньої курки і огірок без пестицидів/ гербіцидів?
Допоможіть знайти 22 января в 10:28
Ответ дляМорожена_курка
Якщо хліб на заквасці з цільнозернового борошна і сир/ м´ясо якісне. То ще може бути
Уже до абсурда не надо доводить. Кусок или два обычного хлеба молодому здоровому организму еще ни разу не повредил))
Допоможіть знайти 22 января в 10:30
Ответ дляМорожена_курка
Яйце домашньої курки і огірок без пестицидів/ гербіцидів?
Ага, выращено на альпийских высокогорных лугах. 🤦‍♀️
Послушная 22 января в 10:30
Ответ дляМорожена_курка
Яйце домашньої курки і огірок без пестицидів/ гербіцидів?
Усiлякi сосиски та пластiвцi вас не бентежать, до мене приколупатися треба?
Морожена_курка 22 января в 10:31
Ответ дляДопоможіть знайти
Уже до абсурда не надо доводить. Кусок или два обычного хлеба молодому здоровому организму еще ни разу не повредил))
Здоровий хліб - це основа , а не абсурд!
Домашній я теж печу на заквасці але на заквасці і з цільнозернового борошна, на дріжджах з білого борошна - тільки шкода для організму