Воленс-неволенс• 22 января 2024
Поїхав і забув про мене
Як отак люди можуть? Поїхав і забув про мене. Припинив писати я посварилась чому не пишеш сказала розхід а він сказав ок мені так підходить ,,, тобто ці роки нічооо не вартували для нього. Як таке пережити
Прагматик флегма• 22 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Я просто в шоці як люди можуть перекреслити всі роки і все що було і розлюбити за один день і не згадувати
Можуть. Можуть ще й не таке. Єдине, на що Ви можете впливати у даній ситуації- це Ваше власне ставлення до цього.
Не пириживай• 22 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Да конечно нет. Секса не было , должна была иногда скандалить и унижать себя, когда говорила что все расстаемся он такой ну ок
меня с ребенком одной оставил, круто. Нет девушки таки мужчинам верить нельзя.
ребенок чей?
Апрель Ивановна• 22 января 2024
Да ну автор, не верю я, что вёл он себя по другому. Это Вы были в розовых очках и не замечали, не не замечали, а закрывали на это глаза. Он Вас и не любил.
Апрель Ивановна• 22 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
А с чего Вы взяли, что он Вас любил ?
Галябалована• 22 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Я тепер згадую ні він не любив. Повна відсутність близькості і навіть інтимної близькості.
А він вам хто був?