Маю декілька думок• 22 января 2024

Як би реагували на таке прохання про допомогу?

Є в мене знайома, знаю з дитинства, періодично зустрічаємося, спілкуємося.
Минулої весни її дитині виповнилося 3 роки, при зустрічі вона обмовилась, що планує з чоловіком ще одну литину.
Щоб ви розуміли, там життя на межі бідності, кредити на авто, чоловік заробляє мало, одягаються в секенді, завжди жаліється, що не має грошей. Я їй кажу, може ти почекаєш, вийди на роботу, хоч вдягнись потім за ці гроші чи кредити закрити трохи.
На початку літа в мене шок, бо вона вагітна, я її навіть не привітала, бо я розуміла, що це все якийсь сюр і не можливо.
Але ні. Таки вагітна.
Скоро їй народжувати і вона тепер просить допомоги купити речі, коляску і тд. Мов запитай у знайомих, може хто віддасть або продасть не дорого, бо в них не має грошей.
А я не хочу нічого питати. Ви дорослі люди які вирішили народити дитину, то тепер ви і вирішуйте свої проблеми.
І я їй відмовила, мов не буду, не маю на це часу, да й багато оголошень скрізь, беріть шукайте.
І тут розумію, що вона натякає на те, щоб я їй допомогла це ще й купити за мої гроші, бо в них скоро дитина народиться і грошей не має.
Моїй дитині молодшій майже 2 роки, то тепер вона нагадує мені про те, що я повинна їй залишати речі після нього. А я не хочу! Бо знову ж таки. Ви планували дитину. То чому я повинна закривати питання одягу?
Чоловік каже, ну так ти все рівно одяг віддаєш, яка різниця кому.
А для мене це принципова різниця. Не хочу допомагати таким не відповідальним батькам, які не взмозі забезпечити елементарним.
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаксХмара
а я б - нет. моя мать так просила вещи для сотрудницы, которая мать одиночка. вещи были на 1-2 года. когда ребенок толком не ходит. практически новые и очень классные. ок, говорю. но с возвратом. я планировала еще ребенка. ок. отдали. через время вижу наш комбез на другом ребенке. да. наш. такого больше не было. говорю матери - мне обещали вернуть вещи! ой! да зачем оно тебе надо??? она уже все пораздавала! в смысле? был договор на определённых условиях. зачем они мне надо - это сугубо мое дело
Я б взагалі не віддавала з умовою повернення. Навіщо?))

автор Маю декілька думок • 22 января 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
А какое ваше дело? Ну захотели родить второго. Не вам же рожают, вам воспитывать не принесут. Попросили помощи - хотите/можете - помогите, не хотите/не можете - откажите. Да и забудьте. То их семья, их решения, их дети
Так а на що вони розраховували? На те, що їм будуть допомагати?
Новопоштинская• 22 января 2024
В цій ситуації я на Вашому боці і теж не стала би допомагати. Але я не розумію, чому ви досі спілкуєтесь.
МаксХмара• 22 января 2024
Ответ дляМатьЧасть
Автор, з одного боку ви праві і звісно нічим не зобов´язані. З іншого, ваша реакція занадто бурхлива, можливо вам треба взагалі перестати з нею спілкуватися, крім цього явно є ще якісь проблеми.
Бо відмовили і все, нікому нічого не винні ні пояснювати, ні давати, а вас аж криє...
Тож їй звісно відмовте, але розберіться в собі і для себе, що саме в цій ситуації вас так тригеріть...
автора тригерит то, что знакомая фактически хочет переложить на нее ответственность. с нас зайка. а ты обеспечь лужайку. мне понятно недоумение автора
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я їх віддаю знайомим, в нас таке оточення, що наприклад одну футболку може носити 3 рідні дитини в різний час :)))
Тобто знайомі теж бідові у вас? Їм можете дати, а цій ні?
Ответ дляпостою_послушаю
А те, кому вы всё равно отдаёте вещи своего ребёнка, у них другая ситуация? Почему для них вам не жалко, а для этой знакомой жалко?
Так, інша ситуація. В мене є родина знайома, ми обмінюємося речами або я просто їм віддаю. Діти майже одного віку, що старші, що молодші.
ГЛЮкоза• 22 января 2024
Если я по любому буду отдавать вещи, то отдала бы ей. Мне без разницы кому. Коляску и т.д. конечно пусть покупает сама.
Свідок Перемоги• 22 января 2024
Все правильно вы думаете, нечего поощрять нищебродов, еше бы все пособия у них отобрали и ввели вместо этого штрафы, что плодят нищету, было бы супер. Я бы вообще ее послала после первого намека на попрошайничество, не то что просьбы.
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так.
Я погоджуюсь з вами
Наче задала речі для дитини.
Але мені тошно від того, що тепер скрізь їм всі винні, бо вона скоро народить
Я бы сказала, что отдавать больше ничего не планирую. Всё буду продавать. Хочет- пусть покупает у вас

Хочу барабульки• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Мало того, я завжди готова допомогти, але бляха не в цьому випадку.
Я розумію, що дитина не винна в тому, що все ось так. Але ж батьки теж повинні думати про наслідки своїх рішень
Так вони і думають. І вирішують ці наслідки так, як вважають за потрібне. Вважають вдалим рішення розбирати речі, які віддають безкоштовно або попросити про фінансову допомогу інших. Це не означає, що ви чи я повинні схвалювати їхні варіанти або навпаки - намагатись їх виховати, бо комусь не подобається, як вони чинять.
Не хочете - не допомагайте.
ОдинРазНадетое• 22 января 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
скорее всего автора раздражает подход, что уже заранее все им обязаны. и будут каждый раз, как само себе разумеещеся, надеяться на вещи и аксессуары автора..
у подруги такая кума была, как подруга продала коляску. и еще какие-то вещи после ребенка, а не ей отдала. то возмущена аж была. Как так можно было????
Автор слишком бурно реагирует. Впечатление, что она в той семье третий взрослый. То она удивлена, что решили родить второго и советует этого не делать, а выходить на работу, то удивлена, что знакомая беременная. В принципе, это не ее дело. Там взрослые люди.
Да и вообще, какая разница, что они там считают. Ну попросили. Откажи да забей. Если будут недовольны, что с того автору? Вообще не понимаю, почему автор так реагирует на чужую ей семью
Марафетчица• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так.
Я погоджуюсь з вами
Наче задала речі для дитини.
Я на Вашій стороні,але сама тема просто гидотна. Просто не судіть нікого. Да,безмозглі,ось такі,але не судіть. Бо складається враження,що Вас щось тригерить.
Ви нагадали мого свекра,який одного разу сказав мені:’от мені було важко в житті, чого синові має бути легко’.
МаксХмара• 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
тому шо. пойдет? мне так захотелось
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Саме так.
Вона ще запитала, а от стільчик для годування ваший де, бо їй скоро буде він теж потрібен
постою_послушаю• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Это мало отличается от того, что кто-то покупает вещи в секонде.
Ответ дляПерловая Кашка
Вам 15 років? Вчиться казати Ні. Дуже пригодиться і не прийдеться потім тут кості перемивати))
Так я й сказала ні. Не буду цього робити.
Свідок Перемоги• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Потому что эту автор заранее предупредила, что нефиг плодить нищебродов
ОдинРазНадетое• 22 января 2024
Ответ дляМаксХмара
С возвратом лучше вещи не давать. Либо отдавать с концами, либо хранить для своих. Вещи могут испортится, порваться, испачкаться и возвращать уже будет нечего. Да и вы постоянно будете думать, о тех вещах
Оля_с_киркою• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Саме так.
сказать, продаю за столько-то, берешь? бронь сутки

Оля_с_киркою• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Лялька в колисці• 22 января 2024
Такое ощущение, что Вы хотите ребёнка, но не можете себе позволить это даже осознать, потому что по денежкам не потянете((( злитесь на тех, кто по Вашему мнению безмозглый… а Вы такая умная и ответственная на их фоне)))
Ответ дляЛялька в колисці
В мене двоє запланованих дітей. Про що ви?
ОдинРазНадетое• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Какое ваше дело, на что они рассчитывали? Вы помогать не хотите - отказали и забили. Что они дальше будут делать- не ваша забота.
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаксХмара
тому шо. пойдет? мне так захотелось
Ну ок))
Ответ дляОдинРазНадетое
Теж так думаю
Не має сенсу давати з поверненням
МаксХмара• 22 января 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
так мне их никто и не вернул. поэтому дальнейшая дискуссия бесполезна. но с учетом того, что одну таки вещь я видела - ничего с ними не произошло. дети до года не снашивают вещи до дыр
Люблю_смаколики• 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Удалено администрацией...
А вы сами сейчас зачем автора осуждаете за ее реакцию? При том, что она ничего никому плохого не сделала. И зачем эта рабская психология: ’Этого не скажи, то не подумай, ты никто и не смей высказывать свои чувства’....
Оля_с_киркою• 22 января 2024
Ответ дляЛялька в колисці
по факту да, автор ответственная, а эта залетела и теперь ходит требует, то дай это, то дай то. у мужа своего пусть просит
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Ну і? Тема просто так?
Лялька в колисці• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Вы молодец! ✊
Вам флажок за ответственность!