Маю декілька думок• 22 января 2024
Як би реагували на таке прохання про допомогу?
Є в мене знайома, знаю з дитинства, періодично зустрічаємося, спілкуємося.
Минулої весни її дитині виповнилося 3 роки, при зустрічі вона обмовилась, що планує з чоловіком ще одну литину.
Щоб ви розуміли, там життя на межі бідності, кредити на авто, чоловік заробляє мало, одягаються в секенді, завжди жаліється, що не має грошей. Я їй кажу, може ти почекаєш, вийди на роботу, хоч вдягнись потім за ці гроші чи кредити закрити трохи.
На початку літа в мене шок, бо вона вагітна, я її навіть не привітала, бо я розуміла, що це все якийсь сюр і не можливо.
Але ні. Таки вагітна.
Скоро їй народжувати і вона тепер просить допомоги купити речі, коляску і тд. Мов запитай у знайомих, може хто віддасть або продасть не дорого, бо в них не має грошей.
А я не хочу нічого питати. Ви дорослі люди які вирішили народити дитину, то тепер ви і вирішуйте свої проблеми.
І я їй відмовила, мов не буду, не маю на це часу, да й багато оголошень скрізь, беріть шукайте.
І тут розумію, що вона натякає на те, щоб я їй допомогла це ще й купити за мої гроші, бо в них скоро дитина народиться і грошей не має.
Моїй дитині молодшій майже 2 роки, то тепер вона нагадує мені про те, що я повинна їй залишати речі після нього. А я не хочу! Бо знову ж таки. Ви планували дитину. То чому я повинна закривати питання одягу?
Чоловік каже, ну так ти все рівно одяг віддаєш, яка різниця кому.
А для мене це принципова різниця. Не хочу допомагати таким не відповідальним батькам, які не взмозі забезпечити елементарним.
Але ні. Таки вагітна.
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
С автора тоже никто ничего не снимает. У неё спросили, она отказала. Вопрос исчерпан. Обсуждать людей, которые решили родить второго ребёнка в полной семье как будто это алкаши-маргиналы, плодящиеся каждый год неизвестно от кого, зачем?
А вы зачем здесь обсуждаете?)
постою_послушаю• 22 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Автор, с одной стороні они живут как хотят, как им удобно и это не ваше дело. С другой стороны как они будут поднимать своего ребенка это тоже их дело. Так что забейте, можно сказать да-да-да я поспрашиваю и не делать ничего. Читать им морали бессмысленно
Здоровая реакция здорового человека.
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
А як так ви дали, а вам ні?)))
Ви розумієте що таке обмін дитячими речами між своїми друзями?
Джага-джага• 22 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Чужа дитина взагалі не може чогось заслуговувати або не заслуговувати. Це вона заслуговує тільки по відношенню своїх батьків братів\сестер і тп
Автор вважає, що ця сімʼя не може претендувати на вживані речі, бо вони завагітніли з боргами і у бідності. Я не відміняю той факт, що це безвідповідально, але якщо вже така ситуація склалася, то треба допомогти хоча б мінімально, а також поговорити, що не зможеш допомогами постійно, бо є своя сімʼя, та направити її до якихось волонтерів, фондів. Я про це. Я за те, щоб не кидати людей у біді, коли вони зробили помилку.
Також, ще є вірогідність, що чоловік цієї жінки нарешті влаштується на роботу з більшою зп, почне рухатися аби забезпечити вже 4х.
13чудоСВЕТА• 22 января 2024
Не пойму одно. Если человек вам далек по своему мировоззрению, зачем вы с ним общаетесь? Что ощущать свое превосходство? Типа вы вершитель судеб- захочу дам вещи, захочу не дам? Вы против ее подхода к жизни- прекратите общение.
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Ні, не розумію. Наші діти ходять в нових речах
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так ’зайки-лужайки’ активизировались))).
Автор, к меня есть такая подруга, которая в субботу-врскресенье на работу не выйдет - ей нужно уделить время семье, а как тем, кто без выходных работает завидовать - так она первая).
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Так який толк з повної сімʼї якщо дві дорослі людини не в стані забезпечити цих дітей.
Чи достатньо просто бути не алкоголіком і наркоманом, щоб із народжувати тоді, коли захотілося?
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Вы смешная. ’Тим паче я їй казала...’
Саме так, казала, бо вона мене питала поради.
Заздрість то погано• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Здоровая реакция здорового человека.
Автора конечно понять можно - созависимлсть + детей конечно жалко. Но она много на себя берет - других родителей ребенку не дать и их отношение к жизни не изменить. А она навалила на себя ответственность и злится.
постою_послушаю• 22 января 2024
Ответ дляМаксХмара
так не исчерпан, как видите.
а что вы так кинулись на амбразуры защищать? что то напомнило?
Вообще нет. По третьему кругу футболочки не носим. Покупаем новое.
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Ребёнок запланированный.
А що для вас запланований?
Це коли просто вони вирішили, що в них буде дитина і зробили її?
Бо який тоді план в цьому за плануванні, якщо грошей в них на утримання дитини не має.
Тріль підпільний• 22 января 2024
авторе,виглядає так,ніби ви б хотіли народите ще і не дозволяєте собі через думкі про гроші,тому вас настільки дратує чужа ʼбезвідповвдальністьʼ,як це вони без достатньої фанансової спроможності змогли собі дозволити,а ви - ні
Заздрість то погано• 22 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Не треба помогати. Все за бажанням. Автор не собес що має всім однаково. Якость виросте дитина і без неї
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Яка така?
Якщо дитина була запланована, в не випадково так вийшло
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
У каждого свои приоритеты: кто-то голый-босый, но в новой футболочке, а кто-то рационально использует свои ресурсы)
Стефанія• 22 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Зрозуміло, що ситуація дивна, але, саме з того, що ці речі потребує дитина, яка ні в чому невинна, то віддала би 💔
Маман там явно з прибабахом, одними речами після своєї дитини не обійдеться. Зараз почалося, збирай речі, напитай коляску, доклади нам на коляску. А потім, а чому все таке заношене, що, не могли охайніше носити, нам в садочок капці, нам у школу рюкзак......
Людина вже с початку меж не бачить.
Ну і дитина не випадково вийшла, це було сплановане рішення двох дорослих людей
Людина вже с початку меж не бачить.
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляТріль підпільний
Моїй молодшій 2. Народжувати більше поки що не планую.
Джага-джага• 22 января 2024
Ответ дляСтефанія
Людина вже с початку меж не бачить.
Я не виключаю цього.
Ще є, хто народжує задля виплат.
Заздрість то погано• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Автор, да забейте уже. На вас так и так будут обижаться
Тріль підпільний• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
тоді копайте в сторону того,чому це вас так триггерить,справа у власних реакціях, а не в чужій безвідповідальності,люди взагалі бувають дуже дивні,хай вже всі живуть як хочуть і бачать
ви ж і тут тему створили,щоб отримати підтримку і схвалення вашій відмові і обуренню, чому саме це настільки важливо для вас зараз?
МаксХмара• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
давно ли?
Стефанія• 22 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Я не виключаю цього.
Ще є, хто народжує задля виплат.
О, це окрема категорія притрушеності, але в результаті те саме, дайте нам одяг, іграшки, коляску....., бо в нас дитина.
175см55кг19лет (она)• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так.
Я погоджуюсь з вами
Наче задала речі для дитини.
Але мені тошно від того, що тепер скрізь їм всі винні, бо вона скоро народить
Я погоджуюсь з вами
Наче задала речі для дитини.
Ну вас тригерить щось інше. Щось Ц вас самій ця ситуація зачепила. Можливо, ви теж хотіли другу дитину і не наважувались через фінансову нестабільність. Можливо, ви були такою дитиною, яку народили у скруті або що.
МаксХмара• 22 января 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
диванный психолог - не ваше
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
О боже
Ні.
Мене бісить безвідповідальність по відношенню до своїх дітей. І тепер всі навкруги винні, то в них буде друга дитина і грошей не має.
Ні.
Напланетянка• 22 января 2024
Отдайте то, что не жалко, по себе помню, что столько єтого всего барахла детского было, что отдавала нескольким семьям, близким родственникам более дорогое, а так и кумовьям и подружкам, на всех хватало. Не жалейте, больше прибудет.
Голубец• 22 января 2024
Я вас розумію. Так, ми (українці) весь час всім все роздаємо. Так вже повелося. Але коли люди свідомо йдуть на крок, який впевнені, що не потягнуть і одразу, наперед, покладаються виключно на те, що їм всі допоможуть допомогати не хочеться.
В даному випадку жаль лише дитину, яка народиться в родині, де батьки весь час вважають, що їм хтось допоможе. Одна справа, коли так вийшло, що завагітніла і аборт робити запізно, або не можна, або ще що, а тут свідомо ...
Мабуть так само не хотілось би нічим допомогати. Такі люди ще мають звичку сісти на голову, раз-два допоможи, весь час будуть чекати і натякати на наступне.
Домашня Зюзя• 22 января 2024
Автор, я вас понимаю. И больше скажу - такие люди чаще всего еще и неблагодарные, просто считают что им все должны. Именно такая моя кума - когда сомневалась, рожать второго или нет, я ее отговаривала, не послушала - а теперь жопа. Муж до войны 13 тысяч зарабатывал. Ищет теперь вечно где бы что бесплатно получить - например, как бы обеих дочек в лого-группу в саду пристроить, там же бесплатное питание.... Дети одеты в то, что кто-то отдал, сами хрен что покупают, ну разве что трусы. Я отдавала им кучу игрушек сына, книг - и все это на фиг там не нужно, сломали, порвали, погрызли, выкинули. И мне просто жалко теперь что-то давать им. Отдаю другим знакомым, там с детьми занимаются и книги будут полезны. А чтобы их ногами пинали, а не читали - да, мне жалко.
Засомневаю• 22 января 2024
Купувати ви їй не повинні, а щось дати з того, що маєте, можете дати. Вона ж попросила, то дайте пару речей не для неї, а для її бебі.
Комусь Бог дає бідність, комусь багатство. Багаті, щоб допомагали бідним ЧИМ МОЖУТЬ. Таке життя. Ну хотіла вона сильно маленьку дитинку. Для народження дітей теж свій час є опреділений, вона його захотіла використати.
Не судіть її