Маю декілька думок• 22 января 2024

Як би реагували на таке прохання про допомогу?

Є в мене знайома, знаю з дитинства, періодично зустрічаємося, спілкуємося.
Минулої весни її дитині виповнилося 3 роки, при зустрічі вона обмовилась, що планує з чоловіком ще одну литину.
Щоб ви розуміли, там життя на межі бідності, кредити на авто, чоловік заробляє мало, одягаються в секенді, завжди жаліється, що не має грошей. Я їй кажу, може ти почекаєш, вийди на роботу, хоч вдягнись потім за ці гроші чи кредити закрити трохи.
На початку літа в мене шок, бо вона вагітна, я її навіть не привітала, бо я розуміла, що це все якийсь сюр і не можливо.
Але ні. Таки вагітна.
Скоро їй народжувати і вона тепер просить допомоги купити речі, коляску і тд. Мов запитай у знайомих, може хто віддасть або продасть не дорого, бо в них не має грошей.
А я не хочу нічого питати. Ви дорослі люди які вирішили народити дитину, то тепер ви і вирішуйте свої проблеми.
І я їй відмовила, мов не буду, не маю на це часу, да й багато оголошень скрізь, беріть шукайте.
І тут розумію, що вона натякає на те, щоб я їй допомогла це ще й купити за мої гроші, бо в них скоро дитина народиться і грошей не має.
Моїй дитині молодшій майже 2 роки, то тепер вона нагадує мені про те, що я повинна їй залишати речі після нього. А я не хочу! Бо знову ж таки. Ви планували дитину. То чому я повинна закривати питання одягу?
Чоловік каже, ну так ти все рівно одяг віддаєш, яка різниця кому.
А для мене це принципова різниця. Не хочу допомагати таким не відповідальним батькам, які не взмозі забезпечити елементарним.
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
С автора тоже никто ничего не снимает. У неё спросили, она отказала. Вопрос исчерпан. Обсуждать людей, которые решили родить второго ребёнка в полной семье как будто это алкаши-маргиналы, плодящиеся каждый год неизвестно от кого, зачем?
А вы зачем здесь обсуждаете?)

постою_послушаю• 22 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Автор, с одной стороні они живут как хотят, как им удобно и это не ваше дело. С другой стороны как они будут поднимать своего ребенка это тоже их дело. Так что забейте, можно сказать да-да-да я поспрашиваю и не делать ничего. Читать им морали бессмысленно
Здоровая реакция здорового человека.
автор Маю декілька думок • 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
А як так ви дали, а вам ні?)))
Ви розумієте що таке обмін дитячими речами між своїми друзями?
Джага-джага• 22 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Чужа дитина взагалі не може чогось заслуговувати або не заслуговувати. Це вона заслуговує тільки по відношенню своїх батьків братів\сестер і тп
Автор вважає, що ця сімʼя не може претендувати на вживані речі, бо вони завагітніли з боргами і у бідності. Я не відміняю той факт, що це безвідповідально, але якщо вже така ситуація склалася, то треба допомогти хоча б мінімально, а також поговорити, що не зможеш допомогами постійно, бо є своя сімʼя, та направити її до якихось волонтерів, фондів. Я про це. Я за те, щоб не кидати людей у біді, коли вони зробили помилку.
Також, ще є вірогідність, що чоловік цієї жінки нарешті влаштується на роботу з більшою зп, почне рухатися аби забезпечити вже 4х.
13чудоСВЕТА• 22 января 2024
Не пойму одно. Если человек вам далек по своему мировоззрению, зачем вы с ним общаетесь? Что ощущать свое превосходство? Типа вы вершитель судеб- захочу дам вещи, захочу не дам? Вы против ее подхода к жизни- прекратите общение.
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Ні, не розумію. Наші діти ходять в нових речах
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так ’зайки-лужайки’ активизировались))).
Автор, к меня есть такая подруга, которая в субботу-врскресенье на работу не выйдет - ей нужно уделить время семье, а как тем, кто без выходных работает завидовать - так она первая).
Ответ дляпостою_послушаю
Так який толк з повної сімʼї якщо дві дорослі людини не в стані забезпечити цих дітей.
Чи достатньо просто бути не алкоголіком і наркоманом, щоб із народжувати тоді, коли захотілося?
Ответ дляпостою_послушаю
Вы смешная. ’Тим паче я їй казала...’
Саме так, казала, бо вона мене питала поради.

Заздрість то погано• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Здоровая реакция здорового человека.
Автора конечно понять можно - созависимлсть + детей конечно жалко. Но она много на себя берет - других родителей ребенку не дать и их отношение к жизни не изменить. А она навалила на себя ответственность и злится.
постою_послушаю• 22 января 2024
Ответ дляМаксХмара
так не исчерпан, как видите.
а что вы так кинулись на амбразуры защищать? что то напомнило?
Вообще нет. По третьему кругу футболочки не носим. Покупаем новое.
Ответ дляпостою_послушаю
Ребёнок запланированный.
А що для вас запланований?
Це коли просто вони вирішили, що в них буде дитина і зробили її?
Бо який тоді план в цьому за плануванні, якщо грошей в них на утримання дитини не має.
Тріль підпільний• 22 января 2024
авторе,виглядає так,ніби ви б хотіли народите ще і не дозволяєте собі через думкі про гроші,тому вас настільки дратує чужа ʼбезвідповвдальністьʼ,як це вони без достатньої фанансової спроможності змогли собі дозволити,а ви - ні
Заздрість то погано• 22 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Не треба помогати. Все за бажанням. Автор не собес що має всім однаково. Якость виросте дитина і без неї
Ответ дляДжага-джага
Яка така?
Якщо дитина була запланована, в не випадково так вийшло
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
У каждого свои приоритеты: кто-то голый-босый, но в новой футболочке, а кто-то рационально использует свои ресурсы)
Стефанія• 22 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Зрозуміло, що ситуація дивна, але, саме з того, що ці речі потребує дитина, яка ні в чому невинна, то віддала би 💔
Маман там явно з прибабахом, одними речами після своєї дитини не обійдеться. Зараз почалося, збирай речі, напитай коляску, доклади нам на коляску. А потім, а чому все таке заношене, що, не могли охайніше носити, нам в садочок капці, нам у школу рюкзак......
Людина вже с початку меж не бачить.
Ну і дитина не випадково вийшла, це було сплановане рішення двох дорослих людей
Ответ дляТріль підпільний
Моїй молодшій 2. Народжувати більше поки що не планую.
Джага-джага• 22 января 2024
Ответ дляСтефанія
Людина вже с початку меж не бачить.
Я не виключаю цього.
Ще є, хто народжує задля виплат.

Заздрість то погано• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Автор, да забейте уже. На вас так и так будут обижаться
Тріль підпільний• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
тоді копайте в сторону того,чому це вас так триггерить,справа у власних реакціях, а не в чужій безвідповідальності,люди взагалі бувають дуже дивні,хай вже всі живуть як хочуть і бачать
ви ж і тут тему створили,щоб отримати підтримку і схвалення вашій відмові і обуренню, чому саме це настільки важливо для вас зараз?
МаксХмара• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
давно ли?
Стефанія• 22 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Я не виключаю цього.
Ще є, хто народжує задля виплат.
О, це окрема категорія притрушеності, але в результаті те саме, дайте нам одяг, іграшки, коляску....., бо в нас дитина.
175см55кг19лет (она)• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так.
Я погоджуюсь з вами
Наче задала речі для дитини.
Але мені тошно від того, що тепер скрізь їм всі винні, бо вона скоро народить
Ну вас тригерить щось інше. Щось Ц вас самій ця ситуація зачепила. Можливо, ви теж хотіли другу дитину і не наважувались через фінансову нестабільність. Можливо, ви були такою дитиною, яку народили у скруті або що.
МаксХмара• 22 января 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
диванный психолог - не ваше
Ответ для175см55кг19лет (она)
О боже
Ні.
Мене бісить безвідповідальність по відношенню до своїх дітей. І тепер всі навкруги винні, то в них буде друга дитина і грошей не має.
Напланетянка• 22 января 2024
Отдайте то, что не жалко, по себе помню, что столько єтого всего барахла детского было, что отдавала нескольким семьям, близким родственникам более дорогое, а так и кумовьям и подружкам, на всех хватало. Не жалейте, больше прибудет.
Голубец• 22 января 2024
Я вас розумію. Так, ми (українці) весь час всім все роздаємо. Так вже повелося. Але коли люди свідомо йдуть на крок, який впевнені, що не потягнуть і одразу, наперед, покладаються виключно на те, що їм всі допоможуть допомогати не хочеться.
В даному випадку жаль лише дитину, яка народиться в родині, де батьки весь час вважають, що їм хтось допоможе. Одна справа, коли так вийшло, що завагітніла і аборт робити запізно, або не можна, або ще що, а тут свідомо ...
Мабуть так само не хотілось би нічим допомогати. Такі люди ще мають звичку сісти на голову, раз-два допоможи, весь час будуть чекати і натякати на наступне.
Домашня Зюзя• 22 января 2024
Автор, я вас понимаю. И больше скажу - такие люди чаще всего еще и неблагодарные, просто считают что им все должны. Именно такая моя кума - когда сомневалась, рожать второго или нет, я ее отговаривала, не послушала - а теперь жопа. Муж до войны 13 тысяч зарабатывал. Ищет теперь вечно где бы что бесплатно получить - например, как бы обеих дочек в лого-группу в саду пристроить, там же бесплатное питание.... Дети одеты в то, что кто-то отдал, сами хрен что покупают, ну разве что трусы. Я отдавала им кучу игрушек сына, книг - и все это на фиг там не нужно, сломали, порвали, погрызли, выкинули. И мне просто жалко теперь что-то давать им. Отдаю другим знакомым, там с детьми занимаются и книги будут полезны. А чтобы их ногами пинали, а не читали - да, мне жалко.
Засомневаю• 22 января 2024
Купувати ви їй не повинні, а щось дати з того, що маєте, можете дати. Вона ж попросила, то дайте пару речей не для неї, а для її бебі.
Комусь Бог дає бідність, комусь багатство. Багаті, щоб допомагали бідним ЧИМ МОЖУТЬ. Таке життя. Ну хотіла вона сильно маленьку дитинку. Для народження дітей теж свій час є опреділений, вона його захотіла використати.
Не судіть її