Маю декілька думок• 22 января 2024

Як би реагували на таке прохання про допомогу?

Є в мене знайома, знаю з дитинства, періодично зустрічаємося, спілкуємося.
Минулої весни її дитині виповнилося 3 роки, при зустрічі вона обмовилась, що планує з чоловіком ще одну литину.
Щоб ви розуміли, там життя на межі бідності, кредити на авто, чоловік заробляє мало, одягаються в секенді, завжди жаліється, що не має грошей. Я їй кажу, може ти почекаєш, вийди на роботу, хоч вдягнись потім за ці гроші чи кредити закрити трохи.
На початку літа в мене шок, бо вона вагітна, я її навіть не привітала, бо я розуміла, що це все якийсь сюр і не можливо.
Але ні. Таки вагітна.
Скоро їй народжувати і вона тепер просить допомоги купити речі, коляску і тд. Мов запитай у знайомих, може хто віддасть або продасть не дорого, бо в них не має грошей.
А я не хочу нічого питати. Ви дорослі люди які вирішили народити дитину, то тепер ви і вирішуйте свої проблеми.
І я їй відмовила, мов не буду, не маю на це часу, да й багато оголошень скрізь, беріть шукайте.
І тут розумію, що вона натякає на те, щоб я їй допомогла це ще й купити за мої гроші, бо в них скоро дитина народиться і грошей не має.
Моїй дитині молодшій майже 2 роки, то тепер вона нагадує мені про те, що я повинна їй залишати речі після нього. А я не хочу! Бо знову ж таки. Ви планували дитину. То чому я повинна закривати питання одягу?
Чоловік каже, ну так ти все рівно одяг віддаєш, яка різниця кому.
А для мене це принципова різниця. Не хочу допомагати таким не відповідальним батькам, які не взмозі забезпечити елементарним.
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Чому ні?
Якщо вона в гарному стані.
І речі менше зношуються, якщо їх багато
Жесть яка. Елітне коло спілкування дивлюсь на фоні тих ніщебродів

постою_послушаю• 22 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
по факту да, автор ответственная, а эта залетела и теперь ходит требует, то дай это, то дай то. у мужа своего пусть просит
Ребёнок запланированный.
Ніколи не збрешу• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так а на що вони розраховували? На те, що їм будуть допомагати?
Ну так есть такие. Они могут и десять родить, а потом ходить и всех окружающих обвинять, что им не помогают.
Ніколи не збрешу• 22 января 2024
Ответ дляНовопоштинская
В цій ситуації я на Вашому боці і теж не стала би допомагати. Але я не розумію, чому ви досі спілкуєтесь.
Так кто-то кому то кума через десятое колено. А троюродная кума тоже всем должна на этом свете.
автор Маю декілька думок • 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
В пості пише кредити на авто))
Авто взяли в кредит в 2017, чоловік планував працювати в таксі. В 2019 році авто потрапило в аварію, ремонтувати не має за що, авто продали, частину кредиту сплачено, частину ще виплачувати не один рік.
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
А ті хто носить вашу футболочеу по третьому кругу чим думають?)))
Те, кому автор отдает свое - что-то отдадут автору. Люди помогают ДРУГ ДРУГУ, а не одна сторона другую содержит. Разницу понимаете?
Ніколи не збрешу• 22 января 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Если я по любому буду отдавать вещи, то отдала бы ей. Мне без разницы кому. Коляску и т.д. конечно пусть покупает сама.
Думаю потом автор будет виновата что не ’организовала’ им коляску.
МаксХмара• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Они просто хотели ещё одного ребёнка, запланировали его и родили. Причин может быть масса- может хотели определенную разницу в возрасте между детьми..При этом они не видят ничего зазорного в том, чтобы пользоваться вещами б/у, как, впрочем, и все остальные ваши знакомые, которые по третьему кругу футболку носят. То, что они прям нищие, это только с ваших слов- у людей машина, пусть и в кредите, муж работает..А плачутся, что денег не хватает, даже богачи, это не от количества денег зависит, а от характера.
иии? это все чудесно. автор при чем? она что, снимает с них эту футболку?
жар-птица Нюра• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Що я собі дозволяю?
Серед мого оточення така одна людина і звернулась вона не лише до мене.
Вважати це «проблемою», гідною свого і нашого часу і уваги.
Проігнорувати декілька разів: або відвалилась, або припинила просити.
Які тут можуть бути ще варіанти, от якщо серйозно?

Заздрість то погано• 22 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Я не можу зрозуміти.
Тобто ця дитина не заслуговує на ваші речі, тому що її мати інфантильна?
Чи тому що ця мати недостатньо виховано попросила чи навіть нахабно попросила за ці речі?
Чужа дитина взагалі не може чогось заслуговувати або не заслуговувати. Це вона заслуговує тільки по відношенню своїх батьків братів\сестер і тп
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляЖерица ночи
Ну якщо віддавати з розрахунку, що мені щось теж може віддадуть це міняє діло на 360 градусів
Ответ дляпостою_послушаю
Ребёнок запланированный.
Дитину не планують з боргами, безгрошівʼям і не можливістю її забезпечити.
В них старша дитина є, вони її не можуть забезпечити нормальною їжею. Навіщо ще одна?
Тим паче я їй казала, щоб вона хоч трохи працювати вийшла, щоб якось змінити матеріальне становище
Заздрість то погано• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Чоловік її працює 4 дні на тиждень з 9 до 16-17, два вихідних в сб і нд і третій плаваючий.
Чоловік мій рік назад, взимку, пропонував роботу йому у його знайомого з зарплатою вищою майже вдвічі, офіційне працевлаштування, страхування для родини, 13 зарплатня. Він не захотів, бо там графік з 8 до 18-19 і іноді працювати і суботу(то може 2-3 рази в півроку( але воно б оплачувалось подвійним тарифом).
Автор, с одной стороні они живут как хотят, как им удобно и это не ваше дело. С другой стороны как они будут поднимать своего ребенка это тоже их дело. Так что забейте, можно сказать да-да-да я поспрашиваю и не делать ничего. Читать им морали бессмысленно
Ответ дляЖерица ночи
Саме так і є.
Кругообіг одежі :)
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Ужасть яка
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Конечно меняет. Я дружу и общаюсь с равными себе. Мы можем быть полезным друг другу. Безвозмездно я могу только о животных заботиться. Содержать, одаривать, заботиться о взрослых посторонних людях - нет.
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Саме так і є.
Кругообіг одежі :)
Ви теж безвідповідальна бо чекаєте що хтось щось віддасьь)) ви ж дали їм
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Саме так і є.
Кругообіг одежі :)
Правильно.
Ответ дляПерловая Кашка
Я нічого не чекаю, не має чогось - йду купую.

Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляЖерица ночи
Я дружу безкорисно і зі мною так само. Люблю і ціную саоїх друзів
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А як так ви дали, а вам ні?)))
Вічний двигун• 22 января 2024
Получается чужим норм не думать и брать вещи которые отдают, а им нет? Странные принципы ...

Мне все равно, я все вещи сразу раздаю кому найду
постою_послушаю• 22 января 2024
Ответ дляМаксХмара
С автора тоже никто ничего не снимает. У неё спросили, она отказала. Вопрос исчерпан. Обсуждать людей, которые решили родить второго ребёнка в полной семье как будто это алкаши-маргиналы, плодящиеся каждый год неизвестно от кого, зачем?
Залізна тьотя• 22 января 2024
І не допомагайте, хто Вас заставить? Я в таких випадках можу просто гривою махати, а робити своє😆
Жерица ночи• 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Дружите, содержите). Это ваше дело)
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляВічний двигун

Автор місіс справедливість і провчить їх плодитись безвідповідально
А Я Самая Самая• 22 января 2024
Скажіть що у вас інші плани на ці речі. Без подробиць. Все.
постою_послушаю• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Вы смешная. ’Тим паче я їй казала...’
МаксХмара• 22 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
так не исчерпан, как видите.
а что вы так кинулись на амбразуры защищать? что то напомнило?
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляЖерица ночи
Дружите, содержите). Это ваше дело)
Утримую? Кого?))) Свою дитину тільки