Мій не такий• 22 января 2024
Кровянка с какого возраста можно ребенку
Ответ длямесяцкие
Кровьянку взагалі не можна продавати , бо кров не проходить експертизу як наприклад мʼясо . Це тільки підпільно на базарах продають..
Дуже ризиковано їсти ту печену кров , на смак гидота але є ті хто любить
Ви здивуєтесь, але вона і в деяких магазинах є, бачила неодноразово, хоча теж читала, що вона заборонена.
Що найцікавіше і найстрашніше, про що віруючі навіть не згадують, що вона, фактично, заборонена Біблією. Прозріваю кожен раз, коли її святять у кошику.