Маю декілька думок• 22 января 2024
Як би реагували на таке прохання про допомогу?
Є в мене знайома, знаю з дитинства, періодично зустрічаємося, спілкуємося.
Минулої весни її дитині виповнилося 3 роки, при зустрічі вона обмовилась, що планує з чоловіком ще одну литину.
Щоб ви розуміли, там життя на межі бідності, кредити на авто, чоловік заробляє мало, одягаються в секенді, завжди жаліється, що не має грошей. Я їй кажу, може ти почекаєш, вийди на роботу, хоч вдягнись потім за ці гроші чи кредити закрити трохи.
На початку літа в мене шок, бо вона вагітна, я її навіть не привітала, бо я розуміла, що це все якийсь сюр і не можливо.
Але ні. Таки вагітна.
Скоро їй народжувати і вона тепер просить допомоги купити речі, коляску і тд. Мов запитай у знайомих, може хто віддасть або продасть не дорого, бо в них не має грошей.
А я не хочу нічого питати. Ви дорослі люди які вирішили народити дитину, то тепер ви і вирішуйте свої проблеми.
І я їй відмовила, мов не буду, не маю на це часу, да й багато оголошень скрізь, беріть шукайте.
І тут розумію, що вона натякає на те, щоб я їй допомогла це ще й купити за мої гроші, бо в них скоро дитина народиться і грошей не має.
Моїй дитині молодшій майже 2 роки, то тепер вона нагадує мені про те, що я повинна їй залишати речі після нього. А я не хочу! Бо знову ж таки. Ви планували дитину. То чому я повинна закривати питання одягу?
Чоловік каже, ну так ти все рівно одяг віддаєш, яка різниця кому.
А для мене це принципова різниця. Не хочу допомагати таким не відповідальним батькам, які не взмозі забезпечити елементарним.
Але ні. Таки вагітна.
Оля_с_киркою• 22 января 2024
я бы тоже отказала, научились ахаться без презерватива (и это не первый ребенок), пусть учатся и зарабатывать, либо пусть сама лазает по инету просит, полно групп в фб ’отдам бесплатно’ и т.д, где просят разные вещи
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляМарафетчица
Що заважає припинити спілкування?
Спільні знайомі, в мене її сестра рідна хрестила мою дитину.
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Саме так, тому я і порадила подивитися в інтернеті.
Перловая Кашка• 22 января 2024
Я б віддала. Дурних принципів не має, я простіше відношусь до речей і не трушусь над ними.
Ви як не хочете то просто не спілкуйтесь
Оля_с_киркою• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
ну и что, пофиг
Марафетчица• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
І що? Спілкуйтесь з сестрою, саме з нею припиніть спілкування.
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Мало того, я завжди готова допомогти, але бляха не в цьому випадку.
Я розумію, що дитина не винна в тому, що все ось так. Але ж батьки теж повинні думати про наслідки своїх рішень
МатьЧасть• 22 января 2024
Автор, з одного боку ви праві і звісно нічим не зобов´язані. З іншого, ваша реакція занадто бурхлива, можливо вам треба взагалі перестати з нею спілкуватися, крім цього явно є ще якісь проблеми.
Бо відмовили і все, нікому нічого не винні ні пояснювати, ні давати, а вас аж криє...
Тож їй звісно відмовте, але розберіться в собі і для себе, що саме в цій ситуації вас так тригеріть...
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Удалено администрацией...
Джага-джага• 22 января 2024
Зрозуміло, що ситуація дивна, але, саме з того, що ці речі потребує дитина, яка ні в чому невинна, то віддала би 💔
Цукрові вишні• 22 января 2024
Допоможете зараз, вони кожен рік дітей робитимуть тоді. Дорослі люди мають навчитися брати відповідальність за свої рішення
жар-птица Нюра• 22 января 2024
Дитячий садок.
У мене в принципі не має знайомих, які навіть 100 грн позичити надумають в мене.
Тому… значить, ви самі дозволяєте собі таке коло спілкування.
ОдинРазНадетое• 22 января 2024
Покупать за свои деньги коляску, одежду и т.п. не стала бы, как и спрашивать у знакомых (вообще не знаю, как это она себе представляет, обзванивать всех знакомых и выпрашивать у них вещи), а ненужные вещи, после своего ребенка отдала бы, я не настолько принципиальная, как вы
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Я теж не трушусь і без проблем їх віддаю. Але не в цьому випадку.
Оля_с_киркою• 22 января 2024
Ответ дляЦукрові вишні
во во
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
ну и что, пофиг
Ну і те, що не вийде. Бо маємо спільних друзів і перетинаємося часто в компаніях
Ранковий базар• 22 января 2024
Скажіть що також плануєте 2 дитину і задоволенням візьмете у неї ті речі, які ій віддадуть. Але речі від своєї дитині зберігаєте для власної 2 дитини.
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А ви перш ніж віддати комусь випитуєте історію народження дитини?)))
Я краще свою енергію направлю в інше русло.
Оля_с_киркою• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
значит даете понять, что ничего не дадите, ’уже пообещала подруге’, все!
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Тоді я буду допомагати постійно.
Нехай ще й третю народять, все ж так легко дістається, скрізь всім допоможуть.
ОдинРазНадетое• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А какое ваше дело? Ну захотели родить второго. Не вам же рожают, вам воспитывать не принесут. Попросили помощи - хотите/можете - помогите, не хотите/не можете - откажите. Да и забудьте. То их семья, их решения, их дети
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Дитячий садок.
Що я собі дозволяю?
Серед мого оточення така одна людина і звернулась вона не лише до мене.
постою_послушаю• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А те, кому вы всё равно отдаёте вещи своего ребёнка, у них другая ситуация? Почему для них вам не жалко, а для этой знакомой жалко?
Наполеон Бонапарт• 22 января 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
скорее всего автора раздражает подход, что уже заранее все им обязаны. и будут каждый раз, как само себе разумеещеся, надеяться на вещи и аксессуары автора..
у подруги такая кума была, как подруга продала коляску. и еще какие-то вещи после ребенка, а не ей отдала. то возмущена аж была. Как так можно было????
МаксХмара• 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
а я б - нет. моя мать так просила вещи для сотрудницы, которая мать одиночка. вещи были на 1-2 года. когда ребенок толком не ходит. практически новые и очень классные. ок, говорю. но с возвратом. я планировала еще ребенка. ок. отдали. через время вижу наш комбез на другом ребенке. да. наш. такого больше не было. говорю матери - мне обещали вернуть вещи! ой! да зачем оно тебе надо??? она уже все пораздавала! в смысле? был договор на определённых условиях. зачем они мне надо - это сугубо мое дело
Перловая Кашка• 22 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Тоді я буду допомагати постійно.
Вам 15 років? Вчиться казати Ні. Дуже пригодиться і не прийдеться потім тут кості перемивати))
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Я їх віддаю знайомим, в нас таке оточення, що наприклад одну футболку може носити 3 рідні дитини в різний час :)))
Маю декілька думок
• 22 января 2024
Ответ дляЛо Шарик
Конечно вы правы,но все равно как-то гадко в этой теме
Так.
Я погоджуюсь з вами
Наче задала речі для дитини.
Але мені тошно від того, що тепер скрізь їм всі винні, бо вона скоро народить
Я погоджуюсь з вами
Наче задала речі для дитини.