Люблю кетчуп• 22 января 2024
Знайома пара тільки народила дитину, вже всі пересрались між собою і розійшлись
Нічого вдягти• 22 января 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Классика.
Если жена исполняет только функции матери, то функции женщины начинает исполнять другая
Не треба нічого ісполнять, дитина це відповідальність обох батьків. Немає функцій женьщіни чи матері, є люди які об´єднані, в данному випадку, батьківством і їх функція виховувати дитину належним чином, а не перекладати, або відмовлятися від відповідальності. Виховання дітей, одне з самих складних процесів і до цього треба підходити свідомо обом батькам, не розділяючи за гендерним принципом.
Стигла полуниця• 22 января 2024
Ответ дляСовбез
Мне по фиг. Просто смешно, когда начинают вот так вот преподносить это все - ’моя дочь хорошего мужа выбрала, не то что там некоторые’, когда еще толком не жили и не решали проблем.
Никогда ни от кого такого не слышала
ИзЮмрудная• 22 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
Исподним, -так буде правильно, а думка слушна
А більш доступно - так!!! За своими трусами следите МАДАМ