Люблю кетчуп• 22 января 2024

Знайома пара тільки народила дитину, вже всі пересрались між собою і розійшлись

ПростоБелка• 22 января 2024
Ответ дляМилота
ну правильно.
а зачем терпеть арбузера
А це хто?

Нічого вдягти• 22 января 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Классика.
Если жена исполняет только функции матери, то функции женщины начинает исполнять другая
Не треба нічого ісполнять, дитина це відповідальність обох батьків. Немає функцій женьщіни чи матері, є люди які об´єднані, в данному випадку, батьківством і їх функція виховувати дитину належним чином, а не перекладати, або відмовлятися від відповідальності. Виховання дітей, одне з самих складних процесів і до цього треба підходити свідомо обом батькам, не розділяючи за гендерним принципом.
Булку Дай• 22 января 2024
а ви тут до чого?
Стигла полуниця• 22 января 2024
Ответ дляСовбез
Мне по фиг. Просто смешно, когда начинают вот так вот преподносить это все - ’моя дочь хорошего мужа выбрала, не то что там некоторые’, когда еще толком не жили и не решали проблем.
Никогда ни от кого такого не слышала
ИзЮмрудная• 22 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
Исподним, -так буде правильно, а думка слушна
А більш доступно - так!!! За своими трусами следите МАДАМ