Говорю-балакаю• 22 января 2024
Хтось вже здавав в сінево аналізи по нсзу?
Підкажіть будь ласка, чи здавав вже хтось безкоштовно аналізи в сінево по програмі нсзу? Чи справді можна? Не хочу витрачати час на сімейника, раптом це не працює, може хтось може поділитися досвідом
Гарні диньки• 22 января 2024
Чого.Якісь деякі аналізи можуть бути.Треба знати перелік,що саме по нзсу.
Всіх підсаджую• 22 января 2024
Так, я здавала минулого тижня. Мені ендокринолог направлення давав. Я його на сайті ввела і мені відкрився перелік з аналізами що вона виписала. Я обрала потрібний час і прийшла здавати)
Мира всем• 22 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
В синево? Ого, не знала, что у них договор
Мира всем• 22 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
А как вы время выбрали? На их сайте? Зашла, не могу понять, где найти бесплатные
Говорю відверто• 22 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
А у меня колесико крутится, когда номер ввожу и на этом все(((
Всіх підсаджую• 22 января 2024
Ответ дляМира всем
Так) У них в Фб подивіться - є інфо про це)
Свисток ля-минор• 22 января 2024
А де побачити перелік можливих аналізів? бо в нашій поліклініці як завжди ніхто нічого не знає
Всіх підсаджую• 22 января 2024
Ответ дляМира всем
На сайті і не буде безкоштовних аналізів) Вам має виписати скерування лікар і номер направлення ви вже вводите на сайті.
Котомафия• 22 января 2024
Запитайте у них на гарячій лінії) я думаю вам там більш детальніше роз´яснять, ніж на совєтчіце.
Говорю-балакаю
• 22 января 2024
Ответ дляКотомафия
дякую, так і зроблю
Санта Барбара• 22 января 2024
Я у них бачила пост про це на фейсбуці. Але наприклад у мене в Запоріжжі ця програма не діє, тому краще попередньо уточнити у них чи можна в вашому місці здати)
Говорю-балакаю
• 22 января 2024
Ответ дляСанта Барбара
дякую
Мира всем• 22 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Нужно поискать, спасибо! Еще бы дила договор оформила…
Мира всем• 22 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Так там, на сайте, я не вижу, куда вводить # направления
Небалувана Галя• 22 января 2024
Ответ дляМира всем
На новій сторінці сайту опускаєтесь вниз до кнопки аналізи нсзу. Там вводите свій номер телефону і 16 цифр цифрового направлення. Якщо там аналіз, який вони роблять по цій програмі, зʼявляється ваше прізвище і назва аналізів. Підтверджуєте все і отримуєте смс на телефон, з номером замовлення плюс на пошту електронний лист. Замовлення дійсне протягом місяця.
Однозначная• 22 января 2024
Ответ дляМира всем
Я би в ділу не ризикнула... Вони за гроші погано роблять аналізи, що ж буде якщо безкоштовно
Мира всем• 22 января 2024
Ответ дляОднозначная
Не знаю. Наоборот, о синево плохие отзывы часто слышу. Про дилу плохих никогда не слышала. В любом случае, у меня с ними все ок всегда было
И то не бесплатно, им платить будут за анализы, просто из бюджета
Однозначная• 22 января 2024
Ответ дляМира всем
Ну я суджу з власного досвіду. Бо довелося переробляти ттг після діли, так що..
Лорка-хлорка• 22 января 2024
Ответ дляМира всем
Почитайте відгуки про неї.. Те, що ви не чули, ще не значить що їх нема
Мира всем• 22 января 2024
Ответ дляОднозначная
Я даже, ради интереса, в следующий раз сдам ттг в диле и в синево
Однозначная• 22 января 2024
Ответ дляМира всем
Ото вам зайнятися нема чим))) краще задонатьте гроші, а не єрундою страждайте ’ради интереса’
Кошка Мурка• 22 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ви з якого міста?
Мира всем• 22 января 2024
Ответ дляОднозначная
Мне нужно ТТГ контролировать. У меня АИТ.
И это не просто ради интереса, а еще и для перепроверки дилы т.к. я всегда только в диле сдаю
Небалувана Галя• 22 января 2024
Розвели таку дискусію про Ділу і Сінево, а питання про безкоштовні аналізи від нсзу. Ідіть в поліклініку, відстійте чергу з бабусями, які прийшли туди просто поскандалити і підняти собі життєвий тонус, потім вам скажуть, що закінчились реактиви, а коли будуть - невідомо, і ходіть так хтозна скільки. За цією програмою я змогла здати аналізи, які фактично не могла здати в поліклініці, і не думаю, що отримала недійсний результат.
Кошка Мурка• 22 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
З Київа
Дякую, бо я сьогодні телефонувала на гор.лінію НСЗУ, так вони відповіли, що по Києву ще не дія, так як договір на цю програму в процесі підписання, очікувати -2 тижні....
Гарнюнька• 23 января 2024
Ответ дляКошка Мурка
Дивно, я бачила сінево у себе вже анонсували. Може краще зателефонувати їм на горячу лінію і уточнити чи працює? Бо погодьтесь, чому б вони про це писали, якби не було підписаного договору..