Сама вумна тутички• 22 января 2024

Чому мене не обирають?

Знайомляться, компліменти говорять. Я не набридаю їм. Але коли спілкування вже, то можу й сама написати. Не влаштовую істерик. Все закінчується після кави, іноді навіть 2-3. Іноді після пару місяців.
І вони просто пропадають.
Я не розумію, що зі мною не так(
З психологом спілкувалася. Нормальна у мене адекватна самооцінка.
Чому завжди обирають інших?(
автор Сама вумна тутички • 22 января 2024
Ответ дляХуАнита
І ніхто цю квітку не обірвав ще?
Його надійно коала тримає

Ответ дляПокращена
А вас и не должно парить, что вас не выбрали. Живите просто, гуляйте, ходите на много разных встреч и не зацыкливайтесь если выбрали не вас. Иногда и слава богу, что не вас. Поверьте, могут выбрать вас и вас потом будет очень и очень тяготить этот чужой выбор. Думайте о том, кого бы выбрали вы. Таких думаю не много, вот и сконцентрируйтесь на своих желаниях и своем выборе, без ожиданий, что любой выбор ваш или чужой должен быть взаимен.
Так в тому й річ, що я вибрала, а мене ні,🙄
Свій варік• 22 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Та може й більше. То я його стільки пам´ятаю
Может нам пора уже скинуться ему на торт к юбилею на сайте😂
Ответ дляСвій варік
Я тільки подумала, що треба людину привітати. Звання почесного мешканця дати.
Цигарний шланг• 22 января 2024
Ответ дляСаша-2699
В мене двоюрідний брат високого зросту не поганий на вигляд не курить має свою хату і автівку багато років не може знайти собі наречену і на сайти заходив. Ви хто за гороскопом? Де ви живете?. Може Вас з ним познайомити?
Знайомте їх!!! Нас с чоловіком одна його знайома бабуля познайомила, сама так вирішила. Разом 18 років).
ХуАнита• 22 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Дякую 🤗.
Хай вже зустрінеться саме той, з яким будете щасливі💐

Я не те, щоб негативно налаштована. Ну , зрозуміло, що тема трішки може приречено звучить. Просто якось замислилася про це останній рік. Ну з позиції: що робити, що не так, чому таких обираю, може якось їх відразу можна побачити. Вообщем, хвилинка само копання
Я не знаю, скільки років вашим дітям. У мене були давно відносини, але людина була не готова, хоча я завжди казала, що своїй дітей я не збираюсь вішати комусь на шию, бо у моїх дітей є батько, який підтримає їх та спілкується з ними. Та там ще дуже хотів дитину, але я, в свої 38 точно вже була не готова ще народжувати. Хоч ми про це не говорили, але я знаю. І в любому випадку він би шукав ту, яка буде молодша без дітей та народить. Відносини сама припинила. Ми, жінки, це дуже відчуваємо, коли розуміємо, що ні до чого не приводять такі відносини.
У мене були відносини саме такі- зустрічі. Але скоріш за все тому, що я інтуїтивно розуміла, що додому чоловіка не приводу, а жити окремо від дітей поки не можу, треба, щоб підросли.
Ось зараз, я вже можу спокійно піти жити до чоловіка. Жити своїм життям) подивимось
Крайня невістка• 22 января 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так вас никто и не заставляет. Более того, автор ничего не писала изначально о детях, а потом выяснилось, что у нее дети есть и новых она вроде бы не планирует. А вы все дети-дети... Может не нужно проецировать свои установки на всех вокруг?
При чем тут мои установки? Не может быть молодой организм в климаксе или предклимаксе, вы не понимаете этого?
Цигарний шланг• 22 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Кажуть, що добрі люди притягують таких самих до себе))) тут в цілому сьогодні коментарі без переходу на особистості)
Так, щось на небі сталось з зірками))
Пишу з калідору• 22 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Мені 39 . І знаєте, якось воно образливо .
Тобто ви зустрічаєтеся з чоловіком 2-3 місяці просто кави попити, чі і інтимні стосунки вже є, а потім зникає?

ХуАнита• 22 января 2024
Ответ дляСвій варік
Нет, он неуловим и его невозможно забыть😂
Бог, Аполлон
ХуАнита• 22 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Його надійно коала тримає
AmazingLady• 22 января 2024
Ответ дляСвій варік
У меня бабуля на 8 лет старше деда, вот живут уже 60 лет, так что..
Так что это не показатель по той простой причине что это было триста лет тому назад
Ответ дляХуАнита
Ну я від моїх дітей не скоро піду. ))) Батько у нас не сильно спілкується. Але я й сама, як то кажуть , у нас така мама, що ваші папи нервово курять в сторонці. Виховую, утримую сама. В цьому плані не шукаю нам спонсора.
Ну звісно, що йому з ними товаришувати треба буде.
Так, ви праві, ми відчуваємо, коли не те. Частину спілкування обривала я. Бо відчувала, що щось не те.
Ответ дляКрайня невістка
О, мені вже й клімакс приписали 🤣
AmazingLady• 22 января 2024
Ответ дляnasti.a
Ну давайте не на думку лікарів опиратись, а на ваших знайомих) вам же видніше як правильно.
Ух ты, на думку инста не пойми кого опираться давайте

Он прям статистику выложил первородное в сорок, рилли
Ласую колобками• 22 января 2024
Тут просто. Ви нецікава особистість, жінка. У вас нема наповнення.
Ответ дляПишу з калідору
По різному.
AmazingLady• 22 января 2024
Ответ дляnasti.a
От яка особисто Вам різниця до людей, у яких різниця в віці велика? Ви будете кожен день жити і думати «Боооже, який сором, це не нормально!» а вони в той час будуть щасливі разом. Їх життя не зміниться. Якщо вам це не підходить- не зустрічайтесь з молодшими, живіть як хочете, і дозвольте жити іншим в СВОЄ задоволення.
Я где я пишу что мне такая то разница? Где я писала про сором? Такие союзы недолговечны только и всего. Это просто факт
Ответ дляЛасую колобками
Це ви як варіант написали, чи вердикт?

Пишу з калідору• 22 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
По різному.
Та то вам шаровіки якісь попадаються. Не ваша проблема, а вони провели гарно час і пішли далі. А на роботі нема кавалерів?)
Свій варік• 22 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Вам что не скажи не показатель, как раз таки тогда это считалось чем-то неправильным, в сейчас вполне нормальным. Или вы застряли в средневековье, судя по ответам.
ПампушОК• 22 января 2024
Ответ дляВітер у голові
На сайтах знакомств нечего делать. На мой взгляд лучшие времена СЗ давно прошли. Ну и стресс у мужчин ведь понимают что могут попасть на войну или в тюрьму за уклонение. Ну и если честно на СЗ лучше знакомится когда тебе до 30.
подруга осенью вышла замуж, 40+
познакомились на СЗ
переехала к мужу в Германию в начале войны.
он наш, если что, просто давно там живёт.
Пишу з калідору• 22 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Це ви як варіант написали, чи вердикт?
Ну ви хіба не бачити? То від жіночого щастя таке пишуть. Вона щастлива та залюблена чоловіком))) Ви ж знаєте, як людина щастлива, то і від неї тільки позитив іде))))
Ответ дляПишу з калідору
Що значить шаровик? Ресторан чи кафе, таксі- то за їх рахунок.
Який тоді не шаровик?
На роботі у нас я і пару дівчат колег. І ще й віддалено всі
Свій варік• 22 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Та у нее стиль такой все во всех темах обсирать.
ПампушОК• 22 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
В любій непонятній ситуації їдь в Німеччину)))
моих две подруги поехали. но после того, как замуж позвали
nasti.a• 22 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Достатньо того, як ви дали оцінку ситуації моєї свекрухи і її чоловіка, у яких різниця 20 років.
Просто факт в тому, що ви явно з тих людей у яких є лише 2 варінти думки : «моя» і «невірна» 🤝
AmazingLady• 22 января 2024
Ответ дляnasti.a
Ну так я правду написала по поводу вашей свекрухи
Но сором сором мне с чего кричать, я так не считаю
Считаю что союз недолговечен и с одним из партнёров явно что то не так. И что дальше
вАлнуюся сильнА• 22 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
При том что вас никто не заставляет рожать. Чего вы так нервничаете-то?
AmazingLady• 22 января 2024
Ответ дляСвій варік
А вы сейчас что делаете? Плюс за спиной