Ishoy• 22 января 2024

Тема для тех, кто верит в интуицию

Девочки, долго думала и сомневалась, писать или нет. Знаю, что сейчас наставите кучу фейспалмов, но все-таки совесть мне подсказывает, что я должна написать.
Начну с того, что у меня сильно развита интуиция. О том, что будет война, я знала еще в сентябре 2022 года. И чем ближе к 24 февраля, тем сильнее я чувствовала, что что-то приближается. Сейчас у меня похожее чувство и оно сильнее, чем в 2022 году.
Не хочу никого пугать или нагнетать, я просто хочу, что бы вы помнили, что война не закончилась и что может случиться что угодно и когда угодно. Возможно сейчас хорошее время, что бы подготовить/пересмотреть тревожный чемоданчик и подумать, что вы будете делать если ситуация в вашем регионе обострится.
Kolibri_18• 22 января 2024
для мене 100% працює фраза: ’інтуіція - це дуже добре розвинена логіка’. тому перед війною в мене просто тривожніть була і постійні думки: та для чого що завгодно починати, коли все одно скоро війна. придумувала собі плани а, б, в на випадок чого завгодно. але сподівалася, що таки я просто себе накручую.
а тепер так само, просто співставляю факти, аналізую новини. і щось перспективи важкі. нема приводів для великого оптимізу поки що. тільки огида до болотних росте

Sangela• 22 января 2024
Ответ дляЕлена 2016
ну ... ваши слова Богу в уши, но война будет еще не год и не два...
Не хочу в это верить. Ну максимум начало 25 года)
parele• 22 января 2024
Ответ дляvse horosho
Не могу удержаться. Мне сегодня вы приснились. Я вас лично не знаю. Тут иногда встречаю. Утром проснулась, думаю, пора заканчивать с советчицей.
Дожилась старушка 🤣
Можно детей пугать вместо бабайки)))
asjaua• 22 января 2024
Думаєте що все ж таки десь в білоруських кущах сидить друга армія світу яка ще нічого не починала?
Елена 2016• 22 января 2024
Ответ дляВыдраВГетрах
Мы все умрём?
эээ... мы будем жить!! за себя, за того парня... за тех, кого вырвали из жизни. Мы будем жить, я жду сына с войны, и надеюсь что у меня появится невестка и внуки!! всем жить!!
Packchonkhrukc• 22 января 2024
Напишу і я про свою інтуїцію. Те, що буде війна, я відчувала ще років 20 назад. Я відчувала, що мій чоловік воюватиме, хоча заміжня за людиною з цивільною професією. За пару днів до збиття малазійського боїнгу у мене було відчуття, наче станеться щось, що покладе край тому кошмару, який відбувався на той час. 23.02.22 мої колеги по роботі 60+ вітали один одного з ’23фєвраля’, а в мене на мить промайнула думка ’скоро ви відчуєте своє 23фєвраля від кацапів’. Так от до чого я - зараз моя інтуїція похована під завалами моїх психічних розладів, посттравм і т.ін. В глобальному плані, такому як війна, я вже нічого не відчуваю
Sчастливая• 22 января 2024
Ответ дляIshoy
Да, только многие думали, что это нагнетание, а они поедут на шашлыки. Я по-этому и не хотела писать, потому что знаю, что людям удобнее игнорировать реальность, чем прислушиваться к своему чутью
автор, я домой собралась((((((((((((((
что делать посоветуете?

автор Ishoy • 22 января 2024
Ответ для Sчастливая
автор, я домой собралась((((((((((((((
что делать посоветуете?
Смотря в какой части Украины Ваш дом. В Черновцы можете ехать, хотя я бы не спешила
asjaua• 22 января 2024
Ответ для Sчастливая
автор, я домой собралась((((((((((((((
что делать посоветуете?
Накупіть панеттоне по скидосам,тут вони дорогі))
vse horosho• 22 января 2024
Ответ дляparele
Дожилась старушка 🤣
Можно детей пугать вместо бабайки)))
Да нет, не обижайтесь, ничего страшного. Просто наверное моё больное воображение. Но во сне фигируровала могила женщины с датой жизни 1812 -1834. Может люди с сильной интуицией и смогут такое расшифровать. Мне обычно даты и цифры не снятся.
Sчастливая• 22 января 2024
Ответ дляasjaua
брала у Лідл, вони не смачні
namor• 22 января 2024
Ответ для@vikusya
У меня парень воюет с 14 и он тоже чувствовал что будет полномасштабная война , говорит что скоро резко закончится но через время снова начнется
Через сколько времени....год или десять?
Life-game• 22 января 2024
Ответ дляOks234
Яким чином?
Вполне вероятно, я тоже за конец в этом году
На счёт каким чином, врядли границами 91го, но может быть всякое.
В конце концов, у них типо выборы ж тоже
Sчастливая• 22 января 2024
Ответ дляIshoy
Киев. Не могу уже без своего города.
Sangela• 22 января 2024
Ответ дляЕлена 2016
Обнимаю вас и желаю, чтоб сын поскорее вернулся здоровым домой ! Спасибо ему огромное
Life-game• 22 января 2024
Ответ для@vikusya
Эту версию тоже слышала от многих (((
asjaua• 22 января 2024
Ответ для Sчастливая
брала у Лідл, вони не смачні
Тоді нічого з продуктів не беріть, в нас все то є та й наше мені смачніше. А от по примарк чи нм можна пробігти, шмотки в нас дорожче
parele• 22 января 2024
Ответ дляvse horosho
Помирать пока не планирую, так что цифры с надгробием не ко мне))
kuskus• 22 января 2024
Ответ дляLife-game
Эту версию тоже слышала от многих (((
А памʼятаєте, як про ковід говорили, що різко закінчиться? От і не вір тепер, хоча я скептик ще той.

Life-game• 22 января 2024
Ответ дляIshoy
Хотелось бы, но не могу. Это просто чувство. Последний раз оно было 22.02.22, за два дня до 24.02.
Если за пару дней, то 23,24 посмотрим тогда
Dumky• 22 января 2024
І ця тема різна про війну вже неактуальна. Вже нова в тренді- війна в Європі, війна в Сша і щось з такого.
Тому, що вже такого може статися чого не було? Всі прекрасно розуміють, що війна і може бути що завгодно. Але звиклися і живемо.
мимозка• 22 января 2024
Ответ дляparele
Та не думаю, що ті цифри щось до вас мають. Мені здалося, що то про інше. Хоч би не про те, що війна до 32 року.
Kolibri_18• 22 января 2024
тривожать такі факти:
1) русні стали відкрито допомагати декілька великих шизонутих країн з антигуманними соціальними порядками - північна корея, китай, іран. русня заварила кашу проти Ізраїля, знову таки, щоб десь іще розпалити вогнище ’тиранія проти демократії’
2) Європа заговорила про війну. Німеччина видала відповідний прогноз, а вони дуже логічні і прагматичні, без зайвих емоцій, просто розраховують. Країни Балтії будують бункери, Польща прийняла закон про кримінальну відповідальність за ухилення проти мобілізації - за 5 годин від вручення повістки треба явитись у військомат, інакше - строк на 5 років
3) в штатах панують настрої повальної підтримки Трампа. і Європа теж готується до такого варіанту, що переможе Трамп. Значить, шанси дуже високі. Якщо перемагає Трамп, він звертає міжнародну допомогу всюди, і нам, і Ізраїлю. Займається штатами, а проблеми Європи лишає Європі. Русня вкрай оборзєває і йде далі наступом на Європу. Шизануті ’товариші’ типу північної кореї всіляко допомагають їй. і далі - ситуація непередбачувана. Британія, думаю, не стане осторонь, буде захищати принаймні Європу. А Штати від такого порядку речей вкінці кінців дуже програють, бо мати гегемона з союзу йобнутих на голову тираній на одній планеті з тобою не грозить нічим іншим, як війною континентів у майбутньому.

тому Європа зараз зарухалася. Нерішуча Німеччина майже наважилася дати дальні ракєти. Польща схаменулася, нарешті прийшла в себе після популістських заяв для перегонів, і знов каже про підтримку України на шляху до НАТО. Бо, насправді, на те саме НАТО у всіх і надія, в першу чергу у Польщі і Країн Балтії. Але з Трампом у руля це все під питанням. Хоча, я не знаю юридичних механізмів, може, НАТО щось може вирішити всупереч думці президента Штатів.
Life-game• 22 января 2024
Ответ дляasjaua
В беларуских кущах теперь сидит ядерка, так что прямо ржать пора б уже прекращать
Не наигрались в 95 квартал?
asjaua• 22 января 2024
Ответ дляDumky
По спостереженню- чим люди далі від війни, тим сильніше від неї втомилися. Правильно все нагнітають на заході, бо задовбали нам снаряди зажимать і забороняти по рашці гатить. Пока вони там цицьки мнуть, наші найкращі в окопах свічками вгріваються.
Sчастливая• 22 января 2024
Ответ дляasjaua
НМ у Києві дорожчий чим у ЄС?
А Примарк є магазин? Не онлайн?
Life-game• 22 января 2024
Ответ для Sчастливая
автор, я домой собралась((((((((((((((
что делать посоветуете?
Едьте! Вы скоро?
asjaua• 22 января 2024
Ответ для Sчастливая
НМ у Києві дорожчий чим у ЄС?
А Примарк є магазин? Не онлайн?
Я в Житомирі, після Мілану мені тут дорого вдягатись)
Sчастливая• 22 января 2024
Ответ дляasjaua
Зрозуміло. А мені не зайшов Мілан.
Ну то таке
Wendy Rhoades• 22 января 2024
Ответ дляIshoy
и сколько времени актуален ваш прогноз?) до 24 февраля?)