Девочки, долго думала и сомневалась, писать или нет. Знаю, что сейчас наставите кучу фейспалмов, но все-таки совесть мне подсказывает, что я должна написать.
Начну с того, что у меня сильно развита интуиция. О том, что будет война, я знала еще в сентябре 2022 года. И чем ближе к 24 февраля, тем сильнее я чувствовала, что что-то приближается. Сейчас у меня похожее чувство и оно сильнее, чем в 2022 году.
Не хочу никого пугать или нагнетать, я просто хочу, что бы вы помнили, что война не закончилась и что может случиться что угодно и когда угодно. Возможно сейчас хорошее время, что бы подготовить/пересмотреть тревожный чемоданчик и подумать, что вы будете делать если ситуация в вашем регионе обострится.
Тоже чуйка обострилась. И сны вещие( на один день, в который проснулась) тоже стали сниться часто, сбываются, есть уже свой сонник. Но насчет войны - не могу сказать. Перед 24.02 было чувство надвигающейся беды, причем не могла понять с кем, насчет родни или себя не чувствовала. Странное ощущение, но поняла 24.02, проспав первые бомбежки и проснувшись от дикой головной боли в 7.30 в Киеве под сирену, открывая окно.
Но это конечно и нервы. Война осложнила жизнь( и до этого супер не было), то психика тоже уже не та. Раньше была я более хладнокровна.
Ответ дляksusha1155
І мені снився. За 2 дні..
У мене ніякої інтуїціїї, але чітко пам´ятаю добу за пару днів до війни. На роботі святкували день народження, у бувшого колеги сестра працювала у військовому госпіталі Москви, писала, що всіх виписали і масово завозять плазму, а ми наївно бажали іменинниці всього найкращого, маючи реальну інфу, що пакувати чемодани. А вночі мені вперше за все життя снилися жахіття до такого, що я прокинулася від власного крику вся в сльозах, а поряд чоловік мене пробує розбудити, сам сон не згадаю, у мене був дуже сильний стрес в перший ранок початку.
А ще райдуга серед зими, це було дивно, прям подвійна і яскрава.
Фото з телефону напередодні : 17/02 - райдуга в лютому
18/02 - вечір , місто, небо неспокійне
20/02 - рецепт гідазепама від колеги, на всякий случай
21/02 - фото новини від Байдена про напад
22/02 - карта флайтрадар, небо над Україною « голе»
Які ще потрібні були « знаки інтуїції людям ?!
Я ледь заставила чоловіка заправити повний бак 23/02.
18/02 - вечір , місто, небо неспокійне
Inna_ya_krasivaya• 23 января 2024
Ответ дляKolibri_18
тривожать такі факти:
1) русні стали відкрито допомагати декілька великих шизонутих країн з антигуманними соціальними порядками - північна корея, китай, іран. русня заварила кашу проти Ізраїля, знову таки, щоб десь іще розпалити вогнище ’тиранія проти демократії’
2) Європа заговорила про війну. Німеччина видала відповідний прогноз, а вони дуже логічні і прагматичні, без зайвих емоцій, просто розраховують. Країни Балтії будують бункери, Польща прийняла закон про кримінальну відповідальність за ухилення проти мобілізації - за 5 годин від вручення повістки треба явитись у військомат, інакше - строк на 5 років
3) в штатах панують настрої повальної підтримки Трампа. і Європа теж готується до такого варіанту, що переможе Трамп. Значить, шанси дуже високі. Якщо перемагає Трамп, він звертає міжнародну допомогу всюди, і нам, і Ізраїлю. Займається штатами, а проблеми Європи лишає Європі. Русня вкрай оборзєває і йде далі наступом на Європу. Шизануті ’товариші’ типу північної кореї всіляко допомагають їй. і далі - ситуація непередбачувана. Британія, думаю, не стане осторонь, буде захищати принаймні Європу. А Штати від такого порядку речей вкінці кінців дуже програють, бо мати гегемона з союзу йобнутих на голову тираній на одній планеті з тобою не грозить нічим іншим, як війною континентів у майбутньому.
тому Європа зараз зарухалася. Нерішуча Німеччина майже наважилася дати дальні ракєти. Польща схаменулася, нарешті прийшла в себе після популістських заяв для перегонів, і знов каже про підтримку України на шляху до НАТО. Бо, насправді, на те саме НАТО у всіх і надія, в першу чергу у Польщі і Країн Балтії. Але з Трампом у руля це все під питанням. Хоча, я не знаю юридичних механізмів, може, НАТО щось може вирішити всупереч думці президента Штатів.
я только одного не пойму, кто те идиоты в США кто собирается за трампа голосовать и зачем? понятно часть под пропагандой, но реально остальные? откуда столько голосов
все что я читаю они наоборот очень за Украину, и все такое. кто ж его там поддерживает, неужели им хочется ядерки на свою голову
Kolibri_18• 23 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
та такі самі любителі популістики ’закінчу війну за 1 день’, як і в нас! як і в Польщі, як показали недавні вибори до парламенту у них. Хоча в Польщі все ж розсудливих громадян більше, бо перемогли демократи у них на чолі з Туском. а от в Штатах своїх проблем немало, плюс заяви Трампа, які нічим не підкреслені. У них досі купа народу фанатіє від Каньє Веста, який взагалі відкритий фанат пуйла. то що можна казати. в кожному суспільстві відсоток думаючих людей менший, ніж стада, яке тільки і чекає простих рішень
Kolibri_18• 23 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
але підтримую ваш подив: я теж виборців Трампа не розумію
Мы в Центральной части, остались с мамой одни на краю села, папа умер недавно. Из одной комнаты с мамой уже двоих ролных похоронили, хотели заменить обои в этой комнате на хоть какие-то и уже пару дней не получается заказать. И тут мне знакомые советуют что не стоит, что всё может переместится и к нам и придётся бежать😭😭 Кудааа😭 У нас куча котов и собак, как их оставить, очень тяжело морально ещё и от того, что мы только вдвоём, авто водить не имеем, а если сломается по дороге... Какие блин обои😔
Ответ дляLovela
Павлоград?
Ответ дляSoufit
Більшість просто не хотіли сприймати цю правду. Це приблизно як невиліковно хворий, не хоче усвідомлювати що цого діагноз остаточний
Свекровь чуть ли не дурочкой меня считала ,крутила у виска . Она говорила что такое никогда в жизни невозможно . Но большинство наверное да ,просто не хотели осознавать
Inna_ya_krasivaya• 23 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Автор, совершенно не ясно с вашего поста о чем речь, что вы подразумеваете? Война только начинается, Украина - это разминка, если вы об этом. И закончатся войны в 2030 году.
путин на ушко шепнул?
если будет ответ, то без воды по типу : это всем адекватным людям понятно....))))
обожаю когда люди так говорят: когда закончится, что начинается. Вы на кого ориентируетесь в своих прогнозах?
Inna_ya_krasivaya• 23 января 2024
Ответ дляAlice_Sherman
Вспомните, когда выиграл Байден - многие писали, что будет война в Украине. У сына байдена бизнес по производству оружия.
так это байден начал войну? во дела
Чумачечая Весна• 23 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
путин на ушко шепнул?
в мире только начинается, увидите сами, история идет по кругу. Изучайте историю (не ту что в школе преподавали) и все сможете сами предвидеть без всякий гадалок и политологов
Inna_ya_krasivaya• 23 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
какую именно историю? у вас одни общие выражения
как гороскоп
львы на неделе будут иногда чувствовать себя грустно
как гороскоп
Чумачечая Весна• 23 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
как гороскоп
вы не по адресу, вам в тик-ток скорее
Inna_ya_krasivaya• 23 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
вы не по адресу, вам в тик-ток скорее
понятно. я так и думала) гороскоп ответ
Moon shine• 21 февраля 2024
Ответ дляSoufit
Звідки інфо, що Трамп згорне допомогу нам?
Трамп проросійський.він згорне. І не дай боже його бачити новим президентом. Один астролог сказав,якщо Трамп виграє вибори,мене в Україні вже нічого не тримає. Чекає виборів.
Moon shine• 21 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
так каже мій чоловік історик. Все лише починається.