lilu1990• 22 января 2024

Європа готується до війни

Наївні, які думають, що Європу війна не торкнеться, проходьте повз.

Що загалом думаєте з цього приводу? Вибори в США в 2024, здається, будуть самим уразливим моментом в усій цій історії. А вибір Трампа може стати таким самим спусковим гачком для бажаючих розділити світ як і вибір зеленського у свій час.
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Мне кажется,что Европа сможет справиться с русней( и я думаю, что в ближайшие лет 20 Европе даже переживать не стоит).
Європа після першої світової не може справитись сама ні з чим

Клементина• 22 января 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Я даже не знаю, что вам ответить, потому что сама не в окопе, а на диване сижу. Но в мировой истории есть примеры, когда страны на время лишались части своих территорий, а потом возвращали их дипломатическим путем.
Воно то так!
Але для цього нам не обов´язково було чекати Трампа)))
А в березні 2022, якщо вірити тому ж Арестовичу, в нас взагалі суперумови були. Він про це і тоді писав, і недавно нове інтерв´ю в США дав. Переговори, з якоїсь причини, саме ми зірвали. Загинуло сотні тисяч, а тепер ми чекаємо Трампа щоб знову були переговори.
Дана-Нирвана• 22 января 2024
Ответ дляКлементина
Воно то так!
Смысл обсуждать ЕСЛИ БЫ? Маємо, що маємо, как Ющенко говорил, кажется.
RaminaSonne• 22 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Я в этом уверена. Но наши с вами мнения в меньшинстве. Я рада, что пока все идет в пользу Трампа.
А я взагалі сподіваюся на його перемогу.
Байдена вже побачили, дякуємо, такими темпами втратимо усіх людей, і країну буде зтерто з лиця землі. Тому ні, давайте щось інше.
Kolibri_18• 22 января 2024
Ответ дляKlodia
Поддерживаю. Трамп для избирателей может говорить одно, но если вспомнить его действия, рашку он засаживал только так и с пукиным на равных он не разговаривал, а только с позиции-я здесь главный самец. Так что, возможно, мы еще зря его опасаемся.
ага, нагадаю, саме трамп сказав, як він поважає путіна
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляnata.ant
Бо не сидять на советчіці люди,які мають якісь зв´язки з іноземною армією,і тим паче не строчать теми на кідстафі
Немає зв´язків. Є знайомі рядові які служать. Ніяких секретів. Польща на стрьомі
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляRaminaSonne
З іншого боку імпульсивність трампа може дорого коштувати.
Isidda• 22 января 2024
путька воно зашугане.воно нападає на слабких.кацапів мало по кількості.вони авдіївку беруть рік.мобізізації бояться.насильно путька їх не зажене на нато.але будут провокації пропаганда розкачака в єропі руцкого міра .брязкання ядеркою.арктику путька хоче північ там зараз двіж.але у нас все буде добре.та якою ціною...і фінансово все ок.наша крахна богом поцілована.все є...
nata.ant• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Де служать,в польській армії,і зливають вам інформацію? Не придумуйте

Klodia• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
буде так як я сказала.байден повільний але не дурний.до виборів в сша -все у нас ок буде.байден і сам може дати ракети авіацію гроші .але він хоче підтримки конгресу.байден на вибори йде з перемогою.нашою.світ налогоплатильщики вклали в нас купу грошей.і ще вкладуть.це не просто так.все в них давно вирішено.просто потрібно уважно слухати байдена .
Тогда Байдену стоит решить, что делать с Трампом, и в ближайшее время - отравление, снайпер, дтп...и договариваться с Никки Хейли.
Klodia• 22 января 2024
Ответ дляКлементина
Воно то так!
Ключевое тут ’Если верить Арестовичу’...
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляnata.ant
Ніхто нікому інформацію не зливає. Усе загальними фразами, які ви можете й по тв почути. Але те що в Європі все бєзмятєжно - то повна брехня
автор lilu1990 • 22 января 2024
Я розумію, що багато хто з Європи читає і неприємно то чути

Але люди, будьте реалістами
LotusA• 22 января 2024
Украина это Европа, у нас война, всё!
Или вы хотите чтоб и там что то было, чтоб они поняли как страшна и ужасна рашка? Так такого не будет, можете успокоиться, они с рашкой торгуют и в случае чего просто договорятся
df364tye3• 22 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Трамп это тот, кто не постесняется разнести Рашку, если ему что-то не понравится. При республиканцах Америка гораздо эффективнее решала военные конфликты во все времена. Куда лучше импотентов демократов и особенно Байдена.
с кимом дернулся и ,,, обасрался
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляLotusA
Украина это Европа, у нас война, всё!
Особливо Польща. Латвія і Литва
Nathalie27• 22 января 2024
Ответ дляnata.ant
А як же Гаррі?
zztop-b844• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990

Але люди, будьте реалістами
Не смешите

Вы из женского квартала?
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляzztop-b844
Не смешите

Вы из женского квартала?
людей нічому життя не вчить

nata.ant• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Так в Европі чи Польщі?вчора он одна писала,що Польща собі до вересня 2024 року собі західну приєднає,і теж всіх запевняла,що так і буде
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляnata.ant
Нащо це їй? Я притримуюсь думки, що Польщі потрібна буферна зона, а не проблемна територія у власному складі з вороже настроєним населенням
Клементина• 22 января 2024
Ответ дляKlodia
А чого йому не вірити? Пуйло теж саме і казало і каже.
Зараз наші позиції для переговорів значно гірші.
Трамп за переговори. Але ж навряд чи це будуть переговори ’валіть з України на кордони 91-го’. За мир маємо чимось поступитися.
nata.ant• 22 января 2024
Ответ дляNathalie27
А як же Гаррі?
Я про Гаррі не читала,але живу в Польщі,і до початку війни,тут за три місяці показували про напад,в мене навіть сусід поляк приходив і росказував про напад на Харків,бо сама з Харкова.
Nasta9019• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
У Польщі і зараз немає буферної зони
nata.ant• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Да сьогодні ось Польща показала,що буде автостраду розширяти А4 і від краковця строяти до Рівного )
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляNasta9019
У Польщі і зараз немає буферної зони
То чого вони ракети не збивають які залітають аж до кордону?
zztop-b844• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
людей нічому життя не вчить
А чому воно вас навчило?

Приведите пример вашей мудрости
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляnata.ant
Коли Польща почне збивати ракети над Львівською областю, тоді поговоримо
nata.ant• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Які,одну яка впала ? Друга ж не падала на території
Татьяна_М5• 22 января 2024
Ответ дляДева Мария
Мы их примем как беженцев .
Пишите сразу адрес, условия содержания ( если можно, с фото) и сумму, которую выделяете на 2,взрослых и 2 детей.