Весотехник• 22 января 2024

Как вам пальто?

Карамелька• 22 января 2024
Гарне

nasti.a• 22 января 2024
Гарненьке
Просериарила молодость• 22 января 2024
Визуально очень нравится! Тоже уже его хочу)
Ещё бы качество прсмотреть- для пальто это очень важно.
Идеальная оптимистка• 22 января 2024
Не люблю такой крой рукава. И непонятно, что с составом
ПушАпница• 22 января 2024
Всі ходять бежеві.
автор Весотехник • 22 января 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
50% шерсти
Идеальная оптимистка• 22 января 2024
Ответ дляВесотехник
50% шерсти
Маловато для хорошего пальто
Kusalochka• 22 января 2024
Как у всех
КрестьянинДиор• 22 января 2024
я люблю такое, но оно тонкое на прохладное лето,теплую весну

автор Весотехник • 22 января 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
тонкое да
Пушка заряджена• 22 января 2024
Страшное и сиротское.
Щось не спиться• 22 января 2024
Ніяке, мужикове, будь-яку жінку зіпсує. А якщо ще й склад поганий, то не дивіться на нього навіть.
Щось не спиться• 22 января 2024
Ответ дляВесотехник
50% шерсти
Малувато ((((
Чучело-Мяучело• 22 января 2024
Недавно продала такое тонкое , тоже зара 50% шерсти-красивое да, но реально год провисело а я так и не поняла когда его носить(((при менее 10 градусов в нем очень холодно, оно как тряпочка, а когда теплее - так все в плащах, куда то пальто одевать(((
автор Весотехник • 22 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
да, есть такое. я тоже пока не совсем понимаю
Щось не спиться• 23 января 2024
Ответ дляВесотехник
Я такі обожнюю без пілкладки, в мене кілька, ношу кінець вересня ( якщо холодний, до початку -середини листопада, якщо не сильні морози. Дівчата - просто правильно одягайтеся - шерсть, кашемір, пальто з 85-100% шерсті, решта бажано кпшемір, синтетика до 10% максимум, все інше - це не пальто, а пародія.
В мене навпаки - вже третій рік 2 вітровки і плащ висять, коли їх носити - не розумію. Ну вітровки за літо по разу одягаю в ліс прогулятися, якщо холодає і злива. Зараз погода змінилася так, що практично з босоніжок, туфлів прямо в зимові чоботи, а з сорочок прямо в пуховики.