Кіма кепка• Изменено 23 января 2024

Ендометріоїдна киста і звільнений онкомаркер

Привіт
Маю ендометріоз і збільшення ca 125
Roma і інший аналіз he -4 в нормі.
Кіста 7-9 см, удалятимуть.
Але переживаю через збільшення онкомаркеру.
У кого було подібне?
ФруктЕщеТот• 23 января 2024
Це не інформативні аналізи
В кого тако було• 23 января 2024
Такі кісти рідко перероджуються, не хвилюйтесь
автор Кіма кепка • 23 января 2024
Ca 125-100.35,то я переживаю
ГейТуда• 23 января 2024
Ответ дляКіма кепка
Ca 125-100.35,то я переживаю
В мене було так, гістологія показала ендометріоз, не переживайте
Iryna-36bb• 23 января 2024
Ответ дляГейТуда
Не хвилюйтесь в мене при ендометріозі СА 125 був більше 2000.
Сунуся в чужі справи• 23 января 2024
Этот показатель больше говорит о воспалении
автор Кіма кепка • 23 января 2024
Щиро дякую вам дівчата!
У мене ендометріоз підтверджений лапароскопічно ще у 2021 році,а киста була маленька,я пила візан було ок,маю репродуктивні плни,перестала пити і вона гепнула рости...будуть видаляти в онколікарні лапароскопічно ту кисту.
ГейТуда• 23 января 2024
Ответ дляIryna-36bb
Серйозно? мені лікарі казали більше 300, то вже починають підозрювать погане.
Iryna-36bb• 23 января 2024
Ответ дляГейТуда
Ну як бачте обстежували і операцію робили в інституті раку далі було лікування
Iryna-36bb• 23 января 2024
Ответ дляГейТуда
В мене з ендометріоїдною кістою 2000 а у сусідки по палаті 100 з раком яєчників ось так буває цей са 125 дуже реагує на будь яке запалення бо на той момент в мене були проблеми з підшлунковою
ГейТуда• 23 января 2024
Ответ дляIryna-36bb
А як ви лікувались? Гормонами?
Карина250• 24 января 2024
У меня эндометриоидная киста 4 см, СА-125 14.7
Сказали, можно попить визан, уменьшиться...но после отмены начнет опять расти.
Решили делать лапороскопию, настраиваюсь на операцию.
Заодно удалят маленькую миому 1.5 см
Iryna-36bb• 24 января 2024
Ответ дляГейТуда
А як ви лікувались? Гормонами?
Спочатку операція потім укол Золадекс на 3 місяці потім одразу Дієногєст 3 місяці. Ну а вже потім розгрібала наслідки цього лікування. Тепер знов почало поширюватися призначили КОК але я від них задихаюся тому зараз призначили ІНДОРМІЛ що робити далі невідомо.
автор Кіма кепка • 24 января 2024
Ответ дляКарина250
Заодно удалят маленькую миому 1.5 см
Сама операція не страшно,дуже швидко відновитися,сам ендометріоз і ті муки які при ньому є то капець....
Видаляйте все нафіг,бо вона нікуди саме не дінеться!