Звездолётчица• 23 января 2024
Свекруха
Дівчата,хто пам´ятає, я тут писала тему про те,що сестра чоловіка і його батьки вимагають повернення частини весільного подарунку. Після того мені гидко з ними спілкуватись. Свекруха звонить,хоче спитати за онука, а я не можу прям від неї трубку брати. Чоловік каже, що то їх справи,він вирішить за гроші сам з ними,а я маю з нею спілкуватися через онука. А я вважаю, що я доросла людина і сама можу вирішувати з ким мені спілкуватися. Як би ви робили?
Результат:
вже голосів:
121 (91.67%)
Не спілкуватися
11 (8.33%)
Спілкуватись зі сверухою
Умничка-помощничка• 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
А що подарували?
Так, автор, давайте свою тему сюда.
Скіфська пектораль• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Я так розумію,що вона якраз ’прощупывала почву’, чи буду я з нею розмовляти. А я от трубку не взяла і вона чоловіку скаржитися на мене)
Я за те, щоб кожен спілкувався зі своїми батьками. Підозрюю, що ваші не дзвонять чоловіку за внука побалакати (хоча можуть почати, щоб він на собі відчув)
Salsa-24da• 23 января 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Гуляли за свої. Свекри хотять віджати назад половину весільного подарунка.
Ти ба як пожерли на дурику!
Куколка-мяуколка• 23 января 2024
Ответ дляротцвеники
Так а які аргументи тієї сторони, що вимагає повернення? Бажаю брудних подробиць
Бо в них уже нема , їм треба
Просто каралева• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Дит садок. То візьміть трубку і поясніть, що ви спілкуватися не хочете і чому.
Бо ви ж тут типу доросла
Оле Лукойе• 23 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так весілля не вчора було. В автора вже й діти народились. Хто просить вернути подарок через роки?))
Та поєхрен, це маразм таким займатися.
Зай би забирали. Треба ще розуміти що вони подарували. Можна б було б етикетку від подарунка віддати
сказати ой зламався тільки етикетка залишилась. Короче тема не розкрита
Куколка-мяуколка• 23 января 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Кофейный сервиз наверное
Так ні, якраз гроші в подарунок були . А тепер просять назад
Снежнакомка• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
До чого тут це? Ви не читали мою попередню тему,мабуть.
Скиньте почитаем , я не читала
Подмигашка• 23 января 2024
Ответ дляСвезло так свезло
давайте тезисно шо там.
на яких підставах вимагають повернення подарунка?
як давно було весілля?
рассказываю: свадьба была шото давно, лет 10 назад, подарили 10к зелени, а потом оказалось что это не подарок, это мужнина часть наследства. что-то продали и разделили деньги между детьми, у мужа есть сестра. А теперь, спустя годы, свекровь со своей дочерью потребовали у мужа автора возврата денег.
За точность цифр и лет не отвечаю))
Звездолётчица
• 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Дайте посилання, бо автор сердиться, шо ми не читали🤣
Не додумуйте за мене. Я не сердилась. Здивувалася, що ви не в курсі попередньої теми і даєте поради. Тим паче я написала,що вимагають повернення частини весільного подарунку, а не частини грошей за весілля.
ротцвеники• 23 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Бо в них уже нема , їм треба
Може то не подарунок просять віддати, а просто грошенят підкинути?
Просто каралева• 23 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Подарили гроші. Потім просять вернути, бо їм треба. Пройшло фіг зна скільки років
Скоріше за весілля заплатили.
А тобі сказали «не треба вертати»
Через 10 років передумали )
А тобі сказали «не треба вертати»
Через 10 років передумали )
Ужгород• 23 января 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Так, автор, давайте свою тему сюда.
скажіть! я вже аж нервувати тут на 2-ій сторінці почала, чого досі нема посилання на поепредню тему
ДелайКак_Я• 23 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Значит отдать кофейными сервизами в эквиваленте. Наверняка и их надарили....
Свезло так свезло• 23 января 2024
Ответ дляПодмигашка
За точность цифр и лет не отвечаю))
ну ахрєнєть ващє)
оце так поворот)
Просто каралева• 23 января 2024
Ответ дляЛаскове телятко
А вы скажите чтоб вернули деньги за все, что они сожрали и выпили с праздничного стола
Автор тако не вміє.
Вона тільки губки дує і трубку не бере ))
Скіфська пектораль• 23 января 2024
Ответ дляОле Лукойе
Та поєхрен, це маразм таким займатися.
10 тисяч доларів. Зараз вимагають 5 взад.
Просто каралева• 23 января 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
А свекруха у свого сина за онука спитати не може?
Син не в темі))
Подтяжка• 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Гуляти свадьби за власний кошт, як дорослі люди
Хз, смотря какой возраст. Я, конечно, темы автора не читала, но моя сестра выходила замуж в 18 лет. Расходы были на наших родителях, её муже и его семье. Никто на подаренные деньги не претендовал. Мне кажется, что это и есть нормальная практика. Типа старт для новой семьи. Если автору с мужем уже под тридцатку, тогда, конечно, надо было на берегу договариваться.
Вообще, конечно, интересно, где таких свекрух находят. Свекруха моей подруги сходу её шлюхандэ называла, чуть ли не проклинала и при всех говорила сыну, чтобы про презервативы не забывал, потому что с такой плодиться нельзя. А все потому что для сыночка хотела другую невесту, дочку своей подруги
потом внук появился, и как ни в чем не бывало, ходит в гости, старается аля нормально общаться. Но иногда клинит и сходу в доме начинает проверять, все ли правильно лежит, чисто ли под ободкрс унитаза и так далее. Мне кажется, у таких людей не все ок с головой
Просто каралева• 23 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Хай не бреше.
На 6 місяці до весілля було.
Бо коли дитина молодшого шкільного віку 6-10 рочків , з нею можна спілкуватися без невістки
На 6 місяці до весілля було.
Оле Лукойе• 23 января 2024
Ответ дляПросто каралева
Скоріше за весілля заплатили.
А тобі сказали «не треба вертати»
Через 10 років передумали )
А тобі сказали «не треба вертати»
Через 10 років передумали )
У нас таке було
типу ой, не треба, а потім потребували. Ну ми віддали.
Та і особо не спілкувались. Бо кожне спілкування це був просто стрес
Звездолётчица
• 23 января 2024
Ответ дляОле Лукойе
Я б віддала би ті бабки і намагалась взагалі не спілкуватися.
А так, краще за свої бабки весілля гуляти.
Вони подарували 10 000 долларів, а потім сказали,що це доля чоловіка у спадщині. На сестру оформили дарчу на квартиру натомість. Тепер пройшло сім років,вони ВПО стали і вимагають повернути 5 000 долларів.
Удачная• 23 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Высокие отношения
Оле Лукойе• 23 января 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Ахаха точно в зад прямісінько їм по назначенію
Удачная• 23 января 2024
Ответ дляПодмигашка
За точность цифр и лет не отвечаю))
Вот коммерсанты
Звездолётчица
• 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
А чого ви свекрусі це не скажете?
Він що, керує своєю мамою.
Візьміть трубку, як доросла людина і пояснить свою позицію.
Він що, керує своєю мамою.
Бо вона почне прикидатися хорошою і казати,що це все її донька, а вона не при ділах.
Salsa-24da• 23 января 2024
Ответ дляПодмигашка
За точность цифр и лет не отвечаю))
У меня свадьба 10 лет назад была и хорошо помню цены.
Так отгулять и стоило - 10 к зелени плюс-минус
Скіфська пектораль• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Оформіть розстрочку))) Кожного місяця по 200 доларів віддавайте (все одно ж 6000 грн батькам дає, так хоч буде в рахунок ’боргу’:))