Звездолётчица• 23 января 2024

Свекруха

Дівчата,хто пам´ятає, я тут писала тему про те,що сестра чоловіка і його батьки вимагають повернення частини весільного подарунку. Після того мені гидко з ними спілкуватись. Свекруха звонить,хоче спитати за онука, а я не можу прям від неї трубку брати. Чоловік каже, що то їх справи,він вирішить за гроші сам з ними,а я маю з нею спілкуватися через онука. А я вважаю, що я доросла людина і сама можу вирішувати з ким мені спілкуватися. Як би ви робили?
Результат:
вже голосів: 132
121 (91.67%) Не спілкуватися
11 (8.33%) Спілкуватись зі сверухою
автор Звездолётчица • 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
В Херсоні та квартира є?

Нехай їдуть і живуть.

В Херсоні живуть люди.
Я колись намагалась натякнути на це,ще коли був відносно спокійний період, так вони не схотіли. А зараз точно не поїдуть.

Salsa-24da• 23 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Який район? Щоб розуміти ризик?
Який ризик?
Шо ви мелете???
Летять ракети свободнісінько від Харкова до Львову.

А ви тут районами міряєте безпеку🤦‍♀️
автор Звездолётчица • 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Так спадщина чи подарунок на весілля??!!

І що за спадщина? Хто в нього помер і хто був спадкодавцем?
Спочатку був подарунок на весілля, а потім з´ясувалося,що це спадщина. Короче, якось же їм потрібно було все обіграти,щоб наче і подарунок,а і спадщина. Померла бабуся, продали її будинок за 10 тисяч.
Salsa-24da• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
То чоловіку вона заповідала чи кому??!!
Salsa-24da• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
якщо подарунок.

То чого ви рота не можете відкрити?
ПлакалаВАвто• 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Який ризик?
Шо ви мелете???

А ви тут районами міряєте безпеку🤦‍♀️
Ризик для квартири бути розбомбленою.
Повертатися і жити ніхто не каже.
автор Звездолётчица • 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
То чоловіку вона заповідала чи кому??!!
Ні, вона заповіла своїй донці, тобто свекрусі. А свекруха хитро зроблена і вирішила їх віддати моєму чоловікові, але щоб він погодився,щоб квартиру подарували сестрі. Типу вони при житті поділили майно.
Salsa-24da• 23 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Ризик для квартири бути розбомбленою.
Повертатися і жити ніхто не каже.
Ризик для квартири бути розбомбленою існує і в Києві, і в Одесі і в Херсоні.
Війна в країні.

Якщо житло ціле, треба повертатися і не трахати дітям мозок.
Salsa-24da• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Треба не натякнути, а сказати прямо і сісти поговорити.

У вас зараз власне житло?

ПлакалаВАвто• 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Війна в країні.

Навіть якщо житло ціле, повертатися в Херсон не можна, особливо в деякі райони, бо це не Київ і Одеса.
Salsa-24da• 23 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Бʼють артою хіба?
Salsa-24da• 23 января 2024
Ответ дляСижуревувшоке
И что? Разорвёт свекруху ракетой?
А тут ніхто не знає , кого цієї ночі розірве.
Може вас, може мене, а може автора свекруху.

Тому такі жарти геть не смішні.
Козяка-маляка• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Вони подарували 10 000 долларів, а потім сказали,що це доля чоловіка у спадщині. На сестру оформили дарчу на квартиру натомість. Тепер пройшло сім років,вони ВПО стали і вимагають повернути 5 000 долларів.
А сестра не хочет пол квартиры отдать?
Вот Она Я• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Ну то як я дам чортів чоловіку, як ті гроші,то типу була його спадщина. Короче, вони зараз так перекритили, що виплати ВПО відміняють і їм треба думати де жити. І це вони не про зйомну квартиру, а натякають,що або у нас будуть жити або давайте 5 тысяч і ми купимо будинок у селі.
Купіть на себе будинок у селі і нехай живуть.
из_под_тишка• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Скинула ссылку ниже на свою прошлую тему. Сумма не маленькая и её у нас всё равно сейчас нет.
Наверное сестре неудобно жить с родителями и она их подначивает выкачать из вас бабла. Смотрите, ситуация двойственная. Не мне вам что-то советовать. Но если сестра хочет купить себе дом в селе, то получается, что родители отжали её квартиру обратно? Или как? Почему они хотят жить отдельно?
Просто изначально квартира стоит дороже, чем дача. Вашей семье «наследства» досталось меньше. И первичный раздел был несправедливым, если хотели поделить поровну.
Другое дело, в какой форме они просят свои деньги обратно. Если они такие «сынок, мы остались голые босые, с дочкой не уживаемся, может у тебя сохранились деньги, может ты сможешь нам помочь более крупной суммой до лучших времен, а если нет, так нет»- это одно. А если в ультимативной форме требуют и пытаются поставить вас в позу, то я бы точно ничего не давала. Тем более, если деньги уже потрачены. Они видно думают, что у вас там хулиарды, раз вы машину купили.
автор Звездолётчица • 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da

У вас зараз власне житло?
Так, але в процесі капремонту.
автор Звездолётчица • 23 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
А сестра не хочет пол квартиры отдать?
В тому то і справа, що ні. Я казала, що по справедливості,вона повинна переписати половину на мого чоловіка. І ми вже самі вирішимо,що з тією половиною робити.
автор Звездолётчица • 23 января 2024
Ответ дляВот Она Я
Теж думала за такий варіант. Але в Київській області немає таких цін. Тому я більше ніж впевнена, що вони отримають гроші і прожруть їх,а потім будуть знову казати,що їм немає де жити.
ПлакалаВАвто• 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Бʼють артою хіба?
Не зрозуміла, куди по Херсону?

Salsa-24da• 23 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Не зрозуміла, куди по Херсону?
Так.
Яким чином ви визначаєте де більший ризик ?

Арта дістає не всі райони.
А ракети дістають будь-які район. І будь-які міста
Козяка-маляка• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
И рыбку сьесть,и на хер сесть..Т.е если бабушка Вашему мужу оставила наследство,то Вы как дураки без подарка...А если жто подарок,то как можно требовать его обратно через 10 лет?Вот не укладывается жто в моей голове...
автор Звездолётчица • 23 января 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Тоже думаю,что сестра просто задолбалась с ними жить, так как им 65+ и там свои приколы. А ещё я думаю,что сестра просто завидует моему мужу. Так как у неё зарплата 10 тыс гривен, и на большее у неё не хватает мозгов. Для Киева это смешные деньги. А насчёт просьбы денег,то сестра просто поставила перед фактом,что мы ей денег должны. А когда муж позвонил маме выяснить как так, то мама упала на дурочку и начала прочитать,что нужно деньги отдать. Моё мнение, что они мужа моего держат за дойную корову,только он это не понимает. Свекруха его никогда особо не любила в отличие от дочки.
ПлакалаВАвто• 23 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Так.

Арта дістає не всі райони.
По Херсону б´ють всім чим є, але райони які ближче до берега Дніпра(на другому березі рашики) обстрілюють набагато більше.
Божа кульбабка• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Так они требуют вернуть подаренный ими вам подарок/ наследство, прям так и говорят ’верните подарок’, или просто просят купить им дом, а вы просто сами сопоставили его со стоимостью это подарка?
автор Звездолётчица • 23 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Нет, именно деньги. Дословно: когда ты мне вернёшь 5000 долларов, которые мне положены от моей доли наследства. С этого сообщения и началась канитель. Про дом это они уже потом сказали. И то, дом они не хотят, они хотят именно деньги на дом.
НеГолосую• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
В Київській точно немає, це хіба забиті села Чернігівської та Сумської області, далі 70 км від кордону буде абсолютно безпечно.
Це якраз ідеальна відстань, бо наші не будуть там розміщувати нічого доброго і стратегічного, рсзо туди не долітає, а ракетами по селах гатити немає сенсу для років. Дивіться там.
Коржик• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
До чого тут це? Ви не читали мою попередню тему,мабуть.
За чьи деньги Вы отгуляли свадьбу ?
Вмію заміряти найкраще• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Скажіть, яке ´наслєдство´ при живих родітєлях?)
А що сестрі на весілля подарували?
Максимум - це сестра дарує вашому чоловіку пів квартири, а ви даруєте їй 5штук баксів - тоді все порівну, але подарунок на весілля такий-собі вийшов
Про те, що вона 2 роки терпить незручності і живе з батьками, то хай мовчить, бо хату по-суті, ви і оплачуєте
автор Звездолётчица • 23 января 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А що сестрі на весілля подарували?
Сестра не заміжня, там характер ще той) Я казала чоловіку,що треба їм рівно половину за квартиру давати,бо сядуть на голову, так і вийшло.
Коржик• 23 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Не додумуйте за мене. Я не сердилась. Здивувалася, що ви не в курсі попередньої теми і даєте поради. Тим паче я написала,що вимагають повернення частини весільного подарунку, а не частини грошей за весілля.
Дайте ссылку.