ИграйМойГормон• 23 января 2024
Чи реально похудати на марафоні. Чи варто купувати його
Шлях до зірок• 23 января 2024
Я була не на марафоні,
А просто в групі пх щоб випрацювати дисципліну і скинути
То за 3 тижні, -5,3 кг
Все насправді легко
То за 3 тижні, -5,3 кг
Все насправді легко
Давно без алко• 23 января 2024
На марафонах навчають багато їсти, але сбалансованої їжі. Я по собі скажу, за марафон я звикла їсти великий об´єм їжі, але після марафону я повертаюсь до солодкого іїм великий об´єм +солодке. Я не скидувала багато на марафоні. Максимум 2 кг, які повертались, і тл мабуть то була вода. А на одному марафоні я взагалі грами 300 скинула, ну я і візуально бачила, що то занадто великі порції. Короче не моє. Я за дефіцит калорій, але це треба рахувати. Або за типу інтервальне голодування, коли 2 прийоми їжі по 200 грамм+додатково овочі
Залетна Я тут• 23 января 2024
Ответ дляНеправдиша
Реально похудати.Я купувала марафон.Якщо Ви будите готувати і виконувати фізичні вправи,то да.Я схудла на 13 кг.Но я строго виконувала все.Я була 71 кг,зараз 58,дуже задоволена .Вага утримується вже 3 роки.
За який час скинули?
сою не люблю• 23 января 2024
Лишіть то все. Порадьтесь з дієтологом, щоб розробив саме Вам програму харчування, підключіть тренування хоча б 2-3 рази на тиждень. Потім втягнетесь, навчитесь сама собі планувати меню і підбирати рецепти, будете тримати водний баланс і регулярно займатись - тоді і вага піде, і втримати результат буде легше. Головне, виробити іншу харчову поведінку, набути навичок займатись спортом. Марафони - це не про набуття навичок, бо вони досить короткі по часу. Та і не про індивідуальний підхід.
Леді Душка• 24 января 2024
на марафоне скинула 16 кг, теперь использую меню оттуда, когда нужно. принцип там такой же как и везде - правильное сбалансированное питание. ничего нового. никаких открытий. Кто еще не понял как питаться или нужна просто поддержка в группе и контроль - можно пробовать конечно.