Бабульція• 23 января 2024
Поділіться будь ласка, рецептами випічки без білого борошна
Без дріжджів, без білого борошна.
З цільнозерновим знаю кекси, вівсяне печиво...на цьому фантазія закінчилася. Рецепти пошукала, але таке все незвичне, що незрозуміло що буде на виході.
Дайте щось перевірене. Дякую
Десерти без випічки, корисні - теж підходять
Дайте щось перевірене. Дякую
Бабульція
• 23 января 2024
Ответ дляOks234
З мигдальної муки печу печення
Рецептом печива поділитесь?
Напланетянка• 23 января 2024
Ответ дляЛЮБА
Кокосаны посмотрите , яйцо , сахар и кокосовая стружка .
Я роблю без цукру в вафельниці. Теж класно, десерт за 5 хв)
Напланетянка• 23 января 2024
Ответ дляЛЮБА
Мне именно шариками нравится , как печенье .
Так теж робила, смачно
Язвочка• 23 января 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Все тоже самое, но мука рисовая или маис
Так само роблю. В усіх рецептах біле пшеничне борошно просто заміняю на інше: пшеничне цільнозернове, рисове, кукурудзяне, вівсяне. Це ті, що я найбільше використовую. В більшості випадків додаючи суміш цих видів борошна на свій смак. Наприклад, в млинці - ц/з пшеничне, кукурудзяне та рисове. Бісквіт тільки з рисовим. І бананово-вівсяні панкейки тільки з вівсяним (1 банан, 1 яйце, борошно, розпушувач, все блендером і смажити).
ПодругаМужа• 24 января 2024
Ответ дляOks234
Я не маю записано , в інтернеті є повно рецептів . Вівсяне печево з пластівців печу, з кокосової муки також
Пластівці нічим не краще за білу муку. Цільнозернова - та ж сама біла.
ПодругаМужа• 24 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Поясніть, будь ласка, для чого замінюєте, якщо перераховані види борошна такі ж як і звичайне пшеничне? Я б ще зрозуміла гарбузове чи нутове або мигдальне. А ото все просто ж немає сенсу.
Бабульція
• 24 января 2024
Ответ дляЛЮБА
Ці знаю вже, буду робити
Бабульція
• 24 января 2024
Ответ дляПодругаМужа
Ну цільнозернове борошно вважається ж трохи кориснішим...може тим кому глютен не можна, тоді нема сенсу...
ПодругаМужа• 24 января 2024
Ответ дляБабульція
То маркетинговий хід. Корисне цільне зерно, а в борошні вже його немає, все перемелене і нічим не відрізняється від звичайного.