СпайдерВумен• 23 января 2024
Підписала контракт на роди і передумала народжувати
Підскажіть будь ласка якщо підписала контракт в державному пологовому але передумала там народжувати що потрібно зробити?Хочу підписати в іншому
Платье Длинное бальное• 23 января 2024
Така цікава назва теми. Думала ви боїтеся народжувати і вирішили ’поставити на паузу’ вагітність і почекати кращого моменту
СпайдерВумен
• 23 января 2024
Ответ дляОбласті пітьми
а ви його оплатили?
Ні, Слава Богу.Просто поки підписала обміну карту
Області пітьми• 23 января 2024
Ответ дляСпайдерВумен
позвоніть в пологовий і повідомте, що не будете у них народжувати. і спитайте що треба для розірвання контракту (чи просто сам контракт почитайте)
Виниловая пластинка• 24 января 2024
Тепер всюди контракт на народження треба підписувати? Це щось нове?