Засомневаю• 24 января 2024
Шахрайські дії . Порадьте адвоката ,щоб скласти позов до суду.
Ім’я і прізвище шахрая не відомо( було скрите ) треба щоб суд звернувся в Монобанк ,щоб вони відкрили персональні дані .
Може хтось стикався на практиці і може порадити юриста.
Буду вдячна за будь які поради .
Засомневаю
• 24 января 2024
Ответ дляКокошинЭль
.
Ну і я про теж . Твльки через суд можу дізнатись . Так мені сказали в банку .
Засомневаю
• 24 января 2024
Ответ дляinneska-85
вам, наверное, сначала в полицию.открыть дело о мошенничестве.
Мабуть … наразі хотілося б знати точний алгоритм дій
inneska-85• 24 января 2024
Ответ дляЗасомневаю
вам к юристу. у вас украли деньги? тогда открывать дело в полиции. пусть расследуют. может следователь сделает запросы в банк? до суда вам далеко еще.