Гореотума• 24 января 2024
Побачення і дивні почуття. Що зі мною?
Якось підійшов хлопець познайомитись. На 13 років молодший🤯 Для мене це дивно якось. Запитала як бачить мій вік, сказав 30-32, але мені 40. Звісно не зізналась, просто посміялась. Я йому не вірю або він не розбирається, у чоловіків це буває. Але ж сказала що син підліток.
Він наче робить все як треба, уважний, боїться щось не так зробити. Півроку іноді зустрічаємось, коли мені нудно. Розумом розумію, що він хороший, чому б і ні, але я не можу включити жінку, ніби мамка якась(( Почуваюсь падлюкою, яка псує дитину.
Сходили знову на побачення. Якщо запитати як? Ну поїла креветки і все, немає нічого в душі. Навіть боюсь з ним фліртувати, ніби злочин зроблю.
З нюансів, великий мовний барʼєр (за кордоном зараз), ментальна відмінність.
Буває читаю що жінки шукають молодших, а що зі мною не так? Чому я не можу?
Гореотума
• 24 января 2024
Ответ дляГоловний кошак
Автор ник у вас)))) Просто определитесь чего вам больше хочется и делайте так, но чтобы без сожалений. Решите как вам будет морально комфортнее отказаться или согласиться.
Спочатку було ні, взагалі не хотіла з ним знайомитись. Але я лежала на пляжі, він підійшов і так і сяк, а мені нікуди дітись, лежу собі. Потім думала не дам тел, сказала є тільки тг, думала він навіть не знає що це таке, а він каже давай тг. Так і почав писати, запрошувати. А оскільки мені тут нудно, зовсім нікого не знаю, не спілкуюсь, робота віддалена, іноді хочеться просто поспілкуватись. На це я згодна і хочу, але ж він інше хоче. Та я вже й звикла до нього + все робить як мені приємно, наче ж все ок, можна було завести роман. І тут починаються таракани, то молодий, то мілкий, то мовний барʼєр
Гореотума
• 24 января 2024
Ответ дляРожайтретьего
У меня 5 лет отношений с человеком на 10 лет младше, все ок. Но он без родителей, плюс мы в одной сфере работали, у нас есть общие интересы. Может потому нет никакой пропасти и не было
Розкажіть як Вам це вдається? Не здається що з дитиною знаходитесь?
Гореотума
• 24 января 2024
Ответ дляМне без сахара
А ви чого хотіли б?
13 років це велика різниця насправді
Хотілось би з легкістю поставитись і повірити йому
Гореотума
• 24 января 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Хоть креветки вкусные были?
Так, в соусі) І морква, броколлі на пару)
Якийсь ще там рис і спаржа, але не їм це.
Джинци на Флісі• 24 января 2024
С этим на креветки, с другим - на другие мероприятия. Пусть кружат Вас, а Вы выбирайте.
Гореотума
• 24 января 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Я ніде тут не буваю, підійшов тільки такий). Я б залюбки обрала іншого, але немає з кого. Один якось написав в тг, пішли на каву, але то жах і печаль, торкався, типу обнімав і тд, я таке не люблю, хоча прийшов з подарунком.
Рожайтретьего• 24 января 2024
Ответ дляГореотума
Він зовсім не дитина, дитина в наших відносинах я. Він на 40 см вище мене. Матеріально він більш забезпечений, ніж я. Я ж кажу він ріс без батьків, взагалі в 20 років залишився сам. Можливо через це.
Гореотума
• 24 января 2024
Ответ дляРожайтретьего
Ви так сприймаєте, це круто. А я не можу. Той випадок коли був на 10 років молодший і 2 м в прямому сенсі, сам спортсмен, тіло як шафа, але все одно мені дитина. Можливо тому що мій син вже в 12 був вищий за мене і теж крупний з народження.. не знаю
Рожайтретьего• 24 января 2024
Ответ дляГореотума
В мене син 185 зростом зараз
Гореотума
• 24 января 2024
Ответ дляРожайтретьего
В мене син 185 зростом зараз
Десь як мій.
Як Вам це вдається? Він від сина десь на 10 років старший, так?
Рожайтретьего• 24 января 2024
Ответ дляГореотума
Просто ми оба служили і перші 2 роки товаришували, без ніяких відносин. Коли ви відповідаєте за безпеку один одного, то трішки інакші відносини. Можливо через це
Рожайтретьего• 24 января 2024
Ответ дляГореотума
Десь як мій.
11, так
Гореотума
• 24 января 2024
Ответ дляРожайтретьего
Так, у Вас особлива ситуація.
Дякую Вам обом за захист🩵💛
Рожайтретьего• 24 января 2024
Ответ дляГореотума
Так, у Вас особлива ситуація.
Дякую Вам обом за захист🩵💛
Я давно цивільна, він в ССО. Дякую
Гореотума
• 24 января 2024
Ответ дляРожайтретьего
11, так
Ось і я тут думаю, між мною і ним майже така сама різниця як між ним і моїм сином. Це лякає
Рожайтретьего• 24 января 2024
Ответ дляГореотума
Просто в нас симпатія виникала поступово. Не було цих питань. Ніхто один одного не тягнув у відносини відразу
Джинци на Флісі• 24 января 2024
Знакомьтесь дальше. Через СЗ с местными мужчинами, кто Вам мешает?
Гореотума
• 25 января 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
СЗ не моє, там одна пошлятина. Пробувала, але ставлення чоловіків з сз мʼяко кажучи не дуже
Джинци на Флісі• 29 января 2024
Ответ дляГореотума
Фильтруйте этих ’не дуже’. На 100 кандидатов- пару нормальных попадется
Гореотума
• 30 января 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Ох, не знаю чи витримаю стільки часу витрачати на них) Іноді пишуть в тг, інсті, фб, обмежусь тими
Джинци на Флісі• 30 января 2024
Ответ дляГореотума
Якщо хочете справді жіночого щастя- витримаєте
Гореотума
• 30 января 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Мені вже здається що такого не існує( Одне використання і торги навкруги
Джинци на Флісі• 30 января 2024
Ответ дляГореотума
Здається. Існує. Дива трапляються з тими хто в них вірить.
Гореотума
• 30 января 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Якось треба себе зібрати і повірити. От і нова тема для роздумів)