Мой завтрак• 24 января 2024

Как долго ещё может быть тревога в Киеве ?

Сижу под ТЦ уже полтора часа , как думаете ещё долго?
Броніки для Моніки• 24 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Державною мовою!
оприділись уже, ти в державі чи в концтаборі. сам не зна шо хоче
Попа как у Кардашьян• 24 января 2024
Ответ дляДомашка
Пусть не стоят, это же их решение.
Нет,это не их решение. Их решение идти на прием в назначенное время
Іллюха Перчик• 24 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ось,тепер вже краще,ви почали звертатись до мене на мові,яку я розумію.Якби відразу,правильно почали б зі мною спілкуватися в нас би вийшов хороший дискус а так вже наврядчи щось між нами станеться.
Домашка• 24 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Какие укрытия? Где они? Половина закрыты,те пенсионеры еле лазят,им каждая ступенька тяжело даётся. Так вот власть сняла с себя ответственность полностью.
Есть карта укрытий, есть указания почти на всех учреждениях где ближайшее укрытие. А дальше каждый сам думает своей головой.
Броніки для Моніки• 24 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
гии)) нічо шо я щас на суржику пишу спеціяльно
Коренная киевлянка• 24 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А чому лікар чи працівники поліклініки мають ризикувати своїми життями працюючи під час тривоги?
Попа как у Кардашьян• 24 января 2024
Ответ дляДомашка
Да-да, старики будут идти в укрытие,конечно. Нет почти нигде карт этих
Попа как у Кардашьян• 24 января 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Они сидят в кабинетах, пьют кофе, чай и никуда не спускаются
Іллюха Перчик• 24 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Погано звісно що ви пишете на суржику,я прикладаю не мало зусиль,що б розібратися,де тут початок а де кінець.Але зрештою,мені вдається розплутати цей клубок.
Броніки для Моніки• 24 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
та невже? купа помилок у дописах - то тепер називається ’прикладати зусилля’? і до речі, правильно - ДОКЛАДАТИ
Голова колгоспу• 24 января 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ви неадекватна?
Я адекватная, а вы видимо яжемамка, которая не объясняет свом детачкам что необязательно лежать на платформе и ступеньках, перегораживая весь проход, тем более днём, можно и сидя пережидать тревогу. Есть люди, которым надо ехать, а они не могут пройти нормально даже.
Коренная киевлянка• 24 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Да ви що. Вони просто не хочуть йти в укриття, а не не а укриттів. То то їх особисте рішення. Моя мама, їй 72 роки, навіть в коридор дома не хоче вийти під час ракетної атаки. То хто винен?
Іллюха Перчик• 24 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Я не помітив в ваших дописах помилок,а що ви писали з помилками?Ну нічого страшного,я вас на перший раз вибачаю.
Коренная киевлянка• 24 января 2024
Ответ дляГолова колгоспу
По перше, мої діти не в метро. По друге, ті діти, що в метро, не з батьками, а з представниками школи! Вже... Ти ніс´чого там не попутало?
Голова колгоспу• 24 января 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну так батьки пусть воспитывают своих детей, если у них своего ума не хватает не лежать на проходе, устали блин бедные, причем это старшеклассники, не малыши, уже пора соображать
Коренная киевлянка• 24 января 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Неадекватна Яжежіночка,сидіть краще дома, бо вам не місце у соціумі
Чай не пью, только кофе• 24 января 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
По всій Україні тривога з 11:40. Ви в сплячці?
Ні
СпайдерВумен• 24 января 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Серйозно? А нічого, що вони мають покинути робочі місця? І вони не з власної примхи не ведуть прийом
Я розумію, що не вони це вирішують, просто до слова, коли для інших це терор, то для цих сфер, все дуже їх влаштовує. І місця вони не покидають, вони просто не ведуть прийом, п´ють чай. Ось сиділи всі під кабінетом, вся черга і просто чекали відбій, а працівники були в кабінеті, пили чай, дивилися тік ток. Поліклініка в Києві