Мюллерная• 24 января 2024
Cher 17.ua, cтоит своих денег?
Не дёшево у них
Nastia Platonova• 24 января 2024
Ви не були у них в бутіку?
Мені вони не подобаються((
матеріали і фасони не коштують своїх грошей.
Є в них непагані конкуренти ONE by ONE
Вони мені більше заходять
Мені вони не подобаються((
Є в них непагані конкуренти ONE by ONE
Вони мені більше заходять
Мюллерная
• 24 января 2024
Ответ дляNastia Platonova
Ви не були у них в бутіку?
Мені вони не подобаються((
Є в них непагані конкуренти ONE by ONE
Вони мені більше заходять
Мені вони не подобаються((
Є в них непагані конкуренти ONE by ONE
Вони мені більше заходять
У нас в городе нет их бутика, смотрю на сайте, такая дешёвая фурнитура на куртке и цена (((
Малинка• 24 января 2024
Я видела их магазин, если это можно так назвать в лавине. Там так мало товара, и посмотреть особо не на что, вообще не понимаю, как это может быть выгодно
Потринділиця• 24 января 2024
мені подобається. Але брала лише атласну спідницю і лляну сукню - якість саме у моїх речей класна. особливо спідниця, бо зараз їх з такого шиють, що словникового запасу не вистачає)
для мене як раз ONE by ONE якість не на їх ціни, хоча багато що з фасонів подобається)
Чеширская кошечка• 24 января 2024
Моїй доньці 17 років у неї є речі цього бренду пару костюмів пару суконь джинси і куртка чесно кажучи вони не коштують своїх грошей для себе я б такі речі не брала а у підлітків увага не на якість а на бренд це ж одяг Парфільевоі чи як там її от і все. Донька висока худа то сидить цей одяг добре а от якість ні не варта своєї ціни. Якщо брати на один сезон то та ж зара і її подібні теж на сезон але ж дешевше суттєво.
Тишком нишком• 24 января 2024
мне не нравятся их вещи.
не из-за цены, я даже не пишу про качество ткани и тд. фасоны какие-то очень странные, не фукциональные, вещи плохо сочетаются. мне понравилась одна юбка и я поехала посмотреть ее, на фото и вживую она вообще по-разному смотрелась, юбка уже была как чуть затертая и это в ней никто не ходил. короче, не.