Трейдер кріпти• 24 января 2024

Який ріст і вага у ваших чоловіків?

Цікаво послухати, бо в мого ріст 185, а вага 92, але він ходить в зал і басейн. І ви вважаєте що у ваших чоловіків нормальна фігура, чи потрібно змінювати?
автор Трейдер кріпти • 24 января 2024
Ответ дляГарні диньки
186, 72
Малувато важить

Клевотница• 24 января 2024
199см - 140 кг, животик есть...
Сладкий лимончик• 24 января 2024
Мій чоловік худий. Зріст 186 см при вазі 76 кг. Я вважаю, що йому потрібно підкачати плечі і руки. Він купив турнік і гантелі, але не користується.
Майструю крила• 24 января 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
В мене чоловік любить піцу, фаст-фуди та і взагалі шкідливу їжу, солодке, тому напевно і поправляється, також звісно їсть те що я приготую
Мій теж обожнює таке. Але коли прийом їжі невеликою порцією 2 рази на день, при цьому 20+тис кроків щодня і постійне підняття ваги, то вже все одно, яка там була їжа. І від пива живіт не росте.
Ганяйте))
Фиктивная• 24 января 2024
176 см, вага 55 кг
Единорог_помог• 24 января 2024
Ответ дляФиктивная
176 см, вага 55 кг
Кормите его😉
Фиктивная• 24 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Кормите его😉
Звичайно. 15 років одружені і усі 15 років такий-то ви думаєте, що я на холодильник замок вішаю?

Русланка з гілки• 24 января 2024
201, 112 кг.
ПесиКот• 24 января 2024
175 см, 70 кг. Не худой, нормальная подтянутая фигура.
Единорог_помог• 24 января 2024
Ответ дляФиктивная
Конечно не вешаете)) мой тоже когда поженились был при росте 176см- 62кг. За 15 лет наел 15кг)))
автор Трейдер кріпти • 24 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ну та, підкачане тіло завжди красивіше
автор Трейдер кріпти • 24 января 2024
Ответ дляФиктивная
Це напевно обмін речовин такий ну або просто мало їсть, бо якщо багато їсти калорійної їжі, то точно поправишся
автор Трейдер кріпти • 24 января 2024
Ответ дляКлевотница
199см - 140 кг, животик есть...
Ну то вже трохи забагато
Играю у края• 24 января 2024
186, десь 70-72 кг
Зал тричі на тиждень
Скільки його знаю, він +- в одній вазі
Почемучечка• 24 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Больше кормите) какие могут быть широкие плечи с весом 65??? или у вас гном?
А вес при чём?)) Плечи это костяк, вполне могут быть широкие у худощавого парня.
Почемучечка• 24 января 2024
180 см/80 кг. Раньше был 75 кг)
Кто крайний?• 24 января 2024
Фиктивная• 25 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Моего с кухни нельзя выпускать, чтобы хоть килограмм добавил, а если добавляет, то он потом быстренько улетучивается. Плюс есть некоторые проблемы со здоровьем из-за чего нельзя жирного, жаренного и прочих вредностей.
Фиктивная• 25 января 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Не готую калорійної їжі це раз, бо сама таке не дуже їм і йому за станом здоров‘я не можна, є певні проблеми.