Аноним• 14 ноября 2012

Чи вважаєте Ви, що результати виборів були сфальсифіковані?

Цікавить статистика.
На образи не відповідатиму.
Якщо були свідками фальсифікації - напишіть про це.
Дякую.
Результат:
вже голосів: 146
111 (76.03%) Сфальсифіковані
35 (23.97%) Чесні
Аноним• 14 ноября 2012
я уверенна, что политикой должны заниматься женщины. В Швейцарии 70% депутатов - женщины

Сиренькая• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Я вже в цьому невпевнена...
ну значит вас такие окружают...
а там как говориться - с кем поведешься...
Аноним• 14 ноября 2012
Шож все такие злые то. Вот у нас так всегда: Моя хата скраю... Проголосовал, долг выполнил, а что будет далее пофиг... пусть кто-то другой решает...Вот поэтому и живем в ж..е !!!!!!! Никто ничего решать не хочет, всех все утраивает. только языками почесать горазды ))) В других странах бастуют, протестуют и т.д. Борются за свои права, лучшую жизнь. А у нас.....
Сиренькая• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
А хамить не нужно! А то сейчас тоже пробегусь по голове в берцах!
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Підете, коли вже буде настільки кепсько, що життя не матиме жодного сенсу - побіжете, але не в ЦВК.
Спецпідрозділи займаються протилежним.
У Вас наверное как раз такая ситуацияКуда Вы бежите?
Сиренькая• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
а у нас за то что на майдан выйдешь денег дадут!!! такое есть в других странах?

так что сравнения неуместны...
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним

так что сравнения неуместны...
и кстати если проголосуешь правильно - тоже

Сиренькая• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Однозначно все зміниться.
разве что в вашем воображении))
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним

так что сравнения неуместны...
Опять же. Поэтому и живем в ж..е, что только за деньги готовы выйти на протест.
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Как можем так и харабатываем
irina777mail• 14 ноября 2012
Люди, почему вы такие злые? не хотите обсуждать политику, не обсуждайте. Когда меня не интересуют комбезы (какашки, шалунишки и т.д.), я не захожу в темку. Я уважаю тех, кто задает вопросы про Рейму или Ленне, одежда дорогая и человек хочет 100 раз переспросить. я захожу в темки, которые мне интересны или волнуют и там пишу.
Сиренькая• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
да, а че просто так ноги морозить?
шучу))

а если я реально придерживаюсь темы протеста, все равно выйду туда, там почем за это не получить лишних 100грн???!!!

не вижу проблемы.
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляAlena_Kunica_
Поверьте глаза уже давно у всех открыты,руки связаны - это другой вопрос,но с глазами все пучком
Перегляньте результати голосування даного опитування - це і є відповідь про кількість відкритих очей.
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
да, а че просто так ноги морозить?
шучу))

не вижу проблемы.
В этом вы правы ;)
Сиренькая• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
и без вашего опроса мы все знали))

и если бы люди были слепыми, то все бы поставили галочку о честности выборов!
так что это вы внимательнее посмотрите на результаты вашего же опроса!!!
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Погоджуюсь. Особливо коли на чоловіків вже покладатись не можна. Чоловіки ж то ті самі діти, жодної відповідальності аби лишень погратися/побитися:)))
pratavetra• 14 ноября 2012
Автор, я щось так і не зрозуміла - Ви чоловік чи жінка?

По темі: Погоджуюсь! Підтримую! Нічим допомогти не можу.

Як казала моя бабця: а чого ж помаранчеві не фальсифікували вибори? Якби нафальсикували - тоді пройшли б. Самі виноваті.
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
До вас, впустите?:))) Коли вам так добре, то й мені теж буде добре поруч з вами:)))
Аноним• 14 ноября 2012
Зеки при власти - позор для любой страны! ПР - это просто быдло, сколотившее себе миллионные состояния на крови и обманах. А кто-то еще верит. (

автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляpratavetra

Жінка:))) Та я теж так казала ще на минулих. Якби ж тодішня влада діяла як теперішня та всіх опонентів позбулася/пересадила, то було б все по-іншому. Але ж справа в тім, що опозиція - демократична сила, а влада - деспотична диктатура. От і вся різниця. Що ж, тепер чекаємо закон про заборону свободи слова та нових зеків - вистачило б тюрьм...
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Як показують голосування - свято вірять:(((
Сиренькая• 14 ноября 2012
Ответ дляpratavetra

по первым ответам было понятно что мужик.
но потом видимо опомнился где находиться и стал женщиной
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
ну значит вас такие окружают...
І мене - я ж спілкуюсь тут і бачу результат опитування, а ви?
То ж робіть висновки, бо й вас теж:)))
Сиренькая• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
вот наконец то понятно что автор просто голосовал за помаранчевих или был кандидатом.
и теперь пытается хоть кому то внушить что ПР зло)))

что ж удачи Вам автор.
может и вас как юльку посадят
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Ну що ж, як вам буде зручно:) Хоча що вас навело на такі думки?
Ви негативно ставитесь до чоловіків? Вас чимось образили?
Розповідайте все, тут всі свої - допоможемо/підтримаємо:)))
Сиренькая• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
спасибо.
но помощь видимо Вам нужна больше)))
pratavetra• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Не буде такого закону. Вони хоч і придурки, але щось там трохи ще в голові мають. Пробний захід був - побачили реакцію спільноти. Наступний не скоро буде.
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним

что ж удачи Вам автор.
может и вас как юльку посадят
Шановна! Ваше побажання відхиляю та залишаю вам.
Надалі слідкуйте за своїми словами та думками - наслідки вам не сподобаються.
Я голосувала за УДАР якщо вас це так цікавить.
Кожен сам для себе вирішує хто є хто, а я висловлюю особисту думку, котру хтось підтримує, а хтось відкидає.
Якщо вам нічого відповісти - промовчіть, це допоможе вам не втратити обличчя.
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляpratavetra
Дай Боже щоб опамятались.
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
спасибо.
но помощь видимо Вам нужна больше)))
Я сподівалась, що ви запропонуєте:)))
То чим ви можете допомогти?