Аноним• 14 ноября 2012

А за кого Ви віддали свій голос на виборах? Переголосування.

Цікаво дізнатись чи справедливо ПР отримали перевагу, отримати статистику, провести аналогію.
Всім дякую за небайдужість.
Результат:
вже голосів: 192
53 (27.6%) Партія Регіонів
44 (22.92%) Батьківщина
40 (20.83%) УДАР (Кличко)
27 (14.06%) Інший варіант(інша політ.сила , не голосував)
22 (11.46%) Свобода
6 (3.13%) КПУ(комуністи)
Аноним• 14 ноября 2012
за кого б ви неголосували а голоси пудть за тих з кого вони наперед запланували

Аноним• 14 ноября 2012
ну так уже 8 раз этот вопрос был, посмотрите в Советчице!
Аноним• 14 ноября 2012
и вам не надоело ??????????????????????????????
Vichka• 14 ноября 2012
Да задолбали, интересно иди проводи опрос на улице.
ЯспАкойнаЯ• 14 ноября 2012
а что, если на советчице перевесит другая партия, то вы, ссылаясь на эти результаты, подадите в суд на перевыборы???????????????
не, ну какой в этом смысл?????????
Аноним• 14 ноября 2012
А зачем голосуете не за того, кому голоса пойдут, те другие разве лучше?
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Це зрозуміло, але хочеться отримати реальну правдиву картину. Тут всі мають рівні права та можливості - ніхто нікого не залякує, не тисне, не підкуповує... Отож, до справи:) Цікавлять справжні думки та мотиви - в кого вірять, чого чекають, чому голос віддали саме тій політ.силі, або просто голосуємо без коментарів(як кому зручно).

автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Голосування було?
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
не, ну какой в этом смысл?????????
Сенс в тому, що мені небайдуже. Я хочу знати реальний стан речей в моїй країні.
Чернильщик• 14 ноября 2012
Не пошел. Не верю не в выборы. Не в то, что у них есть свобода что-то решают.
Ната Лия• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Здесь почти все женщины,о каком реальном состоянии вы говорите?:)))
Аноним• 14 ноября 2012
ні в кого невіру)
Аноним• 14 ноября 2012
мать женщина я від голосування в шоці
Аноним• 14 ноября 2012
Регионы и еще раз Регионы Товарищи!!!
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
мать женщина я від голосування в шоці
а чого? от перестановки мест слагаемых с у м м а не меняется!
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Голосування було?
да! https://sovet.kidstaff.com.ua/question-31464
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Права мать на 100%
Аноним• 14 ноября 2012
http://tsn.ua/groshi/ukrayincyam-poobicyali-nestri...
почитайте, особенно голосовавшие за ПРеступников, хотя вряд ли поможет...маразм лечить еще не научились....
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
воно то так) алеж сам факт

автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Дякую, не помітила. Вибачте.
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляVichka
Там холодно и волого:)
Я краще тут, коли дозволите:)))
Дякую за вказаний напрямок.
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляacteca
Жінки теж люди і теж мають власну думку:)
Аноним• 14 ноября 2012
у нас все в семье голосовали за ПР, бабушки за комунистов, Житомирская обл, добровольно)))
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Класс. УВЫ!!!
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Всіляке трапляється... Але особисто я завжди голосую за велінням власної думки, жодних виборів не проґавила... і нехай перевагу отримає інша сила, але сумління моє чисте. Чомусь є така думка, що інші кращі:)
автор Аноним • 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
О, справді. Кому неважко - вказуйте регіон голосування/проживання. Я з київського, голосували всі за УДАР.
Аноним• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Если бы вы были с знакомы с основами статистики, то знали бы, что такой опрос нерепрезентативный и не отражает реальной картины голосования

Выборка на Кидстафе не отражает реальную
Будет явно меньше голосов за коммунистов, так как а них голосовали пожилые люди, которые на Кидстафе не представлены
Ну за регионалов будет меньше- восток на работе- в шахте, у станка, а не на Советчице языком мелет)))
Аноним• 14 ноября 2012
Автор, а Вам кажется, что Регионы кого-то потеснили? Интересно кого?
Ната Лия• 14 ноября 2012
Ответ дляАноним
Факт того,что женщины имеют свое мнение никто не оспаривает:))) Но реальной картины,увы,добиться здесь не получится.
Мужчины и пенсионеры тоже люди:)
Аноним• 14 ноября 2012