Запасная спина• 25 января 2024

А скільки у вас вийшла в доларах Хорватія

В 2023, 2022 роках на двох? Цікавить саме хто був в готелях і брав тури?
Mrs.Sexuality• 25 января 2024
В евро проще посчитать

Copy-Paste• 25 января 2024
Были в 2021, 10 дней отель был 1300€ верудела хотел парк плаза
Salsa-24da• 25 января 2024
Могу написать сколько вышло на квартире.
Где-то в общем 3000 $ за 3 недели

Сюда входит проезд , аренда авто, аренда жилья, экскурсии. Питались дома иногда к кафе.
Единорог_помог• 25 января 2024
На цей рік є в закладинках Хорватія. Готель прямо на морі, в прекрасному місці, з повним пансіоном виходить на 12 днів на двох 2 тис євро. Це без дороги. Але в цьому готелі я ще не була
Единорог_помог• 25 января 2024
Але зупинюся, мабуть, на Іспанії))
Тантрический кекс• 25 января 2024
Турция дешевле получается
Ні за холодну воду• 25 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Підкажіть, де саме? Ціна пристойна.
Юлия Крамарева• 25 января 2024
З дорогою по Україні(їхали на потягу до Ужгорода, там забирав автобус) на двох у 2023 році витратили не менше 1000 євро на Хорватію.
Единорог_помог• 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Підкажіть, де саме? Ціна пристойна.
Ось тут

Ні за холодну воду• 25 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ось тут
Я Брелу дивилася. Ви в цьому місті були вже?
Единорог_помог• 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Так, була в Оміші, там супер. Дуже гарна природа і саме місто
Ні за холодну воду• 25 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Дякую
автор Запасная спина • 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Ой, Брела в готелі на 1 лінії на двох 4 тис доларів, взагалі вже, і це не все вкючено, ще й доплата за напитки
Ні за холодну воду• 25 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
Ви були в Брелі?
автор Запасная спина • 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Ви були в Брелі?
Ні ще, тому й цікавлюся, яка вартість турів була у людей
автор Запасная спина • 25 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
А в яких Ви бували? Цікаво, може, й мені якісь сподобаються із Вашого списку,
ИзЮмрудная• 25 января 2024
Спліт 1000е на 4-х, снимали квартиру, питались сами
Застряла• 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Я була в Брелі в далекому 2015р. Bluesun Marina. Дуже красиве місце, гарний пляж готель такий собі, в дорогущий просто жесть, не вартує тих коштів. Краще взяти апартаменти на віллі
Ні за холодну воду• 25 января 2024
Ответ дляЗастряла
Там є поряд апартаменти?

Застряла• 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Там є поряд апартаменти?
Так, там курортне містечко, але воно йде від моря вверх на гору до траси. Перша лінія внизу, а до інших нормальний такий підйом.
Ні за холодну воду• 25 января 2024
Ответ дляЗастряла
Як ви добиралися і на якій мові можливе спілкування?
Застряла• 25 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Коли я літала, то можна було купити квітки на чартерний рейс з Борисполі, потім з автостанції в Спліті автобусом. Друзі наші приїхали на авто з Києва. Майже всі молоді хорвати знають англійську, ну і деякі слова звучать як українськи, зрозуміти можна.
Ні за холодну воду• 25 января 2024
Ответ дляЗастряла
Дякую