Карусель-весель• 25 января 2024
Порадьте гастроентеролога у Харкові!Де зробити гастроскопію?
Дівчата, потрібна ваша порада!
Потрібен толковий гастроентерол для дорослого, до кого порекомендуєте звернутися?Хто справді зможе розібратися і допомогти?І гастроскопію хто добре робить?
Карусель-весель
• 25 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
До війни робила в гастросіті. Все пройшло нормально.
Дякую!
А до кого з гастроентерологів зверталися?
ЧукИГеки• 25 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
Дякую!
Чесно рандомно і доволі толкова жінка виявилась.
Там керівниця відомий гастроентнролог Білоусова. Думаю,що вона кого попало туди не запросить
ЧукИГеки• 25 января 2024
Не пам´ятаю як звати. Вже років три дотримуюсь її рекомендацій і проблем немає
Карусель-весель
• 25 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
Дякую, буду зараз шукати 😉
Почемучка• 25 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
Дякую!
Очень хороший центр! Там все врачи толковы и цены норм. Уже лет 10 там все делаем!
За ким я буду?• 25 января 2024
Клиника Проценко , лучшее оборудование, спецы супер ! Всем знакомым рекомендовала, все довольны . Сама уже больше 5 лет, только у него консультируюсь .
Карусель-весель
• 25 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Спасибо!Сейчас посмотрю.