Додаю напруги• 25 января 2024
Чоловік поводиться дивно, коли хворію
Дівчата, в мене проблема. Коли хворію, то чоловік не те, що не приділяє уваги, взагалі поводиться дивно. Наприклад вчора упала, дякувати Богу не зламала ногу, але забила сильно копчика. Лежу, випила наніч таблеток. Він прийшов вчора пізно з роботи - я вже спала - почав лізти цілуватися, включив мені світло і пішов сам кудись в туалет. Я прокинулася і пішла спати у вітальню, так він зі мною не розмовляє з ранку - типу я його обділила увагою вчора. А я ледве заснула на пігулках. І так завжди - тільки захворію - вже його дома немає, може серед ночі почати фільми дивитися, музику слухати. Наче спеціально знущається, ніколи не купить нічого в аптеці, навіть якщо прошу, ніколи не принесе чаю чи поїсти. Добре, що син є і про мене дбає. В іншому нормальний, адекватний, а от тільки захворію - якийсь сюр
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Він не розмовляє зі мною
але ми не лаємося, все добре мирно, тільки от з хворобами заскок
Ого, взагалі без суперечок? Вас завжди все влаштовує? Я і питаю, все добре мирно насправді, хоча навряд чи так буває, чи ви робите вигляд? У вас не було жодного конфлікту за час подружнього життя? Як ви їх вирішуєте? Ви говорите йому, що вам погано, голова паморочиться, а він вам - не вигадуй? Ви відповідаєте - не вигадую, коханий, мені дуже погано, порадь щось або посидь зі мною і т.д. Що він відповідає? Якщо злиться і йде від розмови, чи говорили ви, що вас не влаштовує така ситуація і ви не згодні її терпіти, вас це ображає і ви хочете хоча б почути причини такої поведінки.
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
То не моя тема, мій допомагає.
Ну ок. Толку только от этого. Живите, радуйтесь, растите ребенка.
Янка-угомонись• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Просто ігнорить
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляSo_so
Так Вам не только болеть нельзя, неужели Вы действительно не видите?
Ні от точно в нього заскок коли хворію. От теж згадала, наприклад щось болить - говорю йому, що піду до лікаря - він починає ображатися і потім знову - та не болить в тебе нічого, то ти собі придумала
тому як треба перевіритися, то я тихо сама роблю - йому не кажу. Бо я боліти не можу, то все моя хвороблива уява. Наприклад простудними я правда не хворію і ковідом, максимум насморт перебігаю і все. Тут він правий. Але бувають випадки, що потрібно до лікаря, то він зразу - я придумала
Янка-угомонись• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
За те навіть не думаю, доведеться відразу шукати помічницю.
А если денег не будет на помощницу, так и будете извиняюсь в говне лежать? Или сын будет его из-под вас выносить? ( Я думаю, что так и будет) ведь ’муж’ сразу бросит вас, как только поймет, что вы ’сломались’ и не можете дальше его обслуживать.
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Сколько вы женаты?
Чтооооооооооо?• 25 января 2024
Для мене це показник, яке насправді до мене відношення, коли я слабка. Співчуваю, автор
Ответ дляДодаю напруги
Мне Вас даже не жаль, раз Вы выбрали быть страусом - это Ваша жизнь.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Тю за багато років я його вивчили. День походить, на інший зранку все ок як нічого і не було
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляSo_so
+++
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Это у вас как ачивка?) Вы выучили, вы молодец, да?) Хорошая адаптивность) У родителей ваших какие отношения?
Бавовнятко• 25 января 2024
Психологи говорят, что он не переносит слабость в себе. И на вас это переносит.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Ні, я маю власні доходи і заощадження якщо і покине. А як зовсім зле, то просто випью пігулок. Я свою дитину мучати не буду
Янка-угомонись• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ну-ну. Совет да любовь тогда, че уж там)
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляSo_so
Я не прийшла сюди щоб пожаліли, а за порадами. Звичайно тут у всіх вона одна - розводитись. Але якщо в усьому іншому все гаразд
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Господи, нафига проживать свою жизнь рядом с моральным уродом, чтобы в будущем видеть только самоубийство?
Надеюсь вы просто развлекаетесь.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Разом уже 50 років
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
ага, в прошлой теме у вас тоже, кроме озвученной проблемы, было все в порядке. Ну живите, чо.
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Надеюсь вы просто развлекаетесь.
Не знаю про що ви. Моє життя абсолютно прекрасне. Проблема тільки тоді, коли я хворію. Розумієте?
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Разом уже 50 років
какой характер у папы? мама его выучила вдоль и поперек, небось? Умеет с ним обходиться?
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Дада, конечно) И еще немного тогда, когда он с вами не разговаривает, и даже собаку не хочет выгулять)
Leonka Boo• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Так, вважає, що я придумовую собі болячки. 4 роки тому попала в аварію струс мозку - так довелося їхати до мами, бо він ні їсти не носив, а дитина в школі. Казав, щоб вставала, а в мене голова паморочилася, а лікар в лікарні мене хотів на 3 дня залишити, але він мене відразу виписав під ´свій догляд´ і відвіз додому. До мами їхала маршруткою, бо за кермом не могла сидіти
а він мені писав гнівні смски, що я роблю цирк
Який жах (((
Поміркована думка• 25 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
я сомневаюсь в его профессиональных способностях.. может он и людей без анестезии режет?
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Ні, я характером в тата, а мама моя твердіша
Янка-угомонись• 25 января 2024
Ответ дляЧудо в декрете
И когда на работу гонит)
Чудо в декрете• 25 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
И когда на работу гонит)
ну а че ото дома сидеть, штаны протирать)
Так и остался в тумане период младенчества ребенка)
Автор, сколько лет сыну?
Додаю напруги
• 25 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
И когда на работу гонит)
Він гонить на роботу не за грошима, йому головне, щоб не лежала дома.