сказочное_Бали• 25 января 2024
Так неприємно сьогодні стало(
Йшли з донькою, вже темно, дощ, ми вже одного з нею зросту і комплекції.
Повертали на доріжку, там стояли підлітки, хлопець, не помітив нас і пішов спиною на нас. Я сказала «обережно», ми оминули і пішли далі. А він мені в слід «сама обережно» Це ж виховали таке дитятко, яке перед дівчиною своєю типу модним хоче здатися чи що. Аби йому мужик під два метри сказав «обережно», зовсім інакше себе б вів.
Ушла и Пришла• 25 января 2024
Автор, нехай батьки думають як вони виховали ту дитину. Ви сказали обережно та й пішли. А батькам з ним до кінця життя
сказочное_Бали
• 25 января 2024
Ответ дляLike-995b
Он вас не видел. А вы его видели
То ми й оминули, він різко пішов, та невеличка доріжка і по бокам грязюка. Все було дуже швидко
сказочное_Бали
• 25 января 2024
Ответ дляLike-995b
И что? Обычная житейская ситуация
Для мене ні. Я не звикла до такого хамства. При чому я достатньо в привітній формі сказала.
Булку Дай• 25 января 2024
Ответ дляLike-995b
И что? Обычная житейская ситуация
Жаль что он не назвал автора женщиной.
сказочное_Бали
• 25 января 2024
Ответ дляРадостина
Ну то радійте що вас сплутали. Шукайте позитив
Дякую)
Мусик Пусик• 25 января 2024
З точку зору психології. Ви на нього напали, в нього спрацювала захисна реакція.
Взагалі не зрозуміло до чого в цій ситуації стать вік і комплекція
сказочное_Бали
• 25 января 2024
Ответ дляБулку Дай
Жаль что он не назвал автора женщиной.
Ех жаль, було б теми на 10 сторінок)
сказочное_Бали
• 25 января 2024
Ответ дляLike-995b
Вы лучше задумайтесь, что вы показали своему ребенку свой загон
Я дитині нічого не сказала.
сказочное_Бали
• 25 января 2024
Ответ дляLike-995b
Она увидела вашу реакцию
Яку? Що я сказала «обережно» і прибрала парасольку щоб не зачепити?)
сказочное_Бали
• 25 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Ну я до того, що міг сплутали, ще парасолька була, і темно.
сказочное_Бали
• 25 января 2024
Ответ дляLike-995b
Вы создали тему. Вы думаете ваш ребенок не заметил как вас это выбило из колеи?
Може і помітив.
Мусик Пусик• 25 января 2024
Автор, вибачте, але нормальна людина через 10 секунд буде думати про грьобаний дощ, вечерю і про те в чому завтра іти на роботу.
А ви о 10 вечора думаєте що вам сказав рандомний підліток на вулиці
Мусик Пусик• 25 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Сплутати з ким?
Завжди недо...• 25 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Плюнуть и разтереть эту проблему
Разве Вам хочется до сих пор её мусолить?
Сколько таких мудаков, которые так себя ведут...
Завжди недо...• 25 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
У человека видно триггер на это и возраст и комплектация, если это выделено в теме
Мусик Пусик• 25 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Зі своїм віком
І?
Вибачте не можу вашу логіку зрозуміти.
’ Обережно’
’ Сама обережно’
До чого тут вік?
Вибачте не можу вашу логіку зрозуміти.
’ Обережно’
’ Сама обережно’
До чого тут вік?
сказочное_Бали
• 25 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Так, мабуть треба було взагалі нічого не говорити.
сказочное_Бали
• 25 января 2024
Ви мене тут дівчата, провокуєте, видумуєте якісь тригери і акцентуаціі, а мені аж легше стало😄
Дякую)
Птица Говоруша• 25 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Зі своїм віком
Азаха
Я ж думаю к чему тема.
Надо было его удивить и гордо в его рожу бросить ваш паспорт
Я ж думаю к чему тема.