Королева спама• 26 января 2024
У кого в туалеті інсталяція?
Дівчатка, коли у мене пройде ота боязнь сідати?)
Все боюся що зірву його 😆
Новий ремонт - нові страждання)
Все боюся що зірву його 😆
Новий ремонт - нові страждання)
Папобус• 26 января 2024
У вас есть выбор, куда еще ходить в туалет?
Я даже стаю на унитаз, когда с верхних полок нужно что-то достать
Перша скрипка• 26 января 2024
Я и ногами на унитаз залажу, когда нужно пыль протереть на бойлере и ничего
Я только за!• 26 января 2024
У мене чоловік 90 кг - жодних проблем за 9 років користування не було ))) І навіть не лазили ніколи всередину - бо цього теж деякі бояться. Геберіт у мене
Донька подруги• 26 января 2024
Я Вас розумію. Теж було страшнувато перші пару-тройку днів. У нас ще й вони встановлені дещо вище ніж стандартна висота унітаза, то взагалі відчуття що висиш в повітрі)). Нічого, попустило. Вже і не замічаєш.
Королева спама
• 26 января 2024
Ответ дляДонька подруги
Дякую ))