іронічна антитеза• 27 января 2024

Кухня в эпицентре

Можно ли выбрать кухню, которая простоит 10 лет +? Наша кухня с эпицентра, но ей 4 года и уже хана. Есть ли нормальные материалы или все с одного места ?
Результат:
вже голосів: 22
12 (54.55%) брать
10 (45.45%) не брать
Чу Ча• 27 января 2024
Чому саме Епіцентр?
Сегодня не целуюсь• 27 января 2024
Купіть б у на олх
Є чудові варіанти
І по 10 і по 60 тисяч шикарні
Там все розмивчато• 27 января 2024
У мене кухня з епіцентру і їй вже 5 років, стан гарний, майже без змін, брала недогору, економ варіант, може залежить як користуватися
автор іронічна антитеза • 27 января 2024
Ответ дляЧу Ча
Чому саме Епіцентр?
Мне нужна недорогая , иначе я никогда её не сменю
Тарабарщина• 27 января 2024
Можна взяти іншу кухню. Інший матеріал фасадів, фурнітура. Зайдіть в меблевий, вам все розкажуть
Тишком_нишком• 27 января 2024
У вас хана чому- каркасам чи фасадам?
Дешевше змінити фасади і кріплення.
Мир Мир Мир!• 27 января 2024
А в нас дорога (типу майстри під замовлення робили). Хана за 5 років, вся обклейка повідчіплювалась. Знала б- взяла б з умовного епіцентра.
Я_и_моя_собака• 27 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я брала в Епіцентрі дорогу з дерев´яними фасадами з черешні. Вже більше 10 ти років стоїть, як нова. Стільниця трохи затерлась, хотіла замінити, але поки війна, то відклала цю задумку.
Головний кошак• 27 января 2024
Покажите фото вашей кухни, и в каких местах ей хана ?
Кумедна• 27 января 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Ви праві, як користуватися. Бо є люди які майже не готовлять наприклад, то тільки підтримуй чистоту
А коли часто плита, духова шафа працюють то наприклад бокові панелі ДСП чи що там вже гріються, деформуються
Майор Медуза• 27 января 2024
Ответ дляГоловний кошак
И ещё б расшифровку ’никогда не куплю’, учитывая что предыдущую только 4 года как купили
Смурфик• 27 января 2024
Я брала в Єпицентре Дарину, нормально служит 6 год
Меряю линейкой• 27 января 2024
А чому саме ’хана’?
Якщо фасадам, їх можна поміняти , і це дешевше, ніж нова кухня. Якщо механізмам, то вони в усіх виробах Епіцентру однакові
Хи хи, ну ну• 27 января 2024
Моїй кухні також хана, але виготовлена під замовлення 8 років тому. Фасади повідклеювалися, фурнітура полетіла. Вчора нам порахували заміну фасадів 25000 грн + 12000 грн фурнітура. Вже не хочеться нічого міняти і так добре)
Тишком_нишком• 27 января 2024
В мене кухня з Ікеа, Метод, самі замовляли всі елементи і самі збирали.
Стоїть вже 9-й рік (з 2015), тільки фасади вже не такі білі як були.
короткопамятна• 27 января 2024
Замовте в табуретка юа чи в мебельок. Фабричні, модульні, недорогі кухні. Є купа різних варіантів та оплата частинами.