Що це за документ
Де його взяти
В кабінеті податкової можна якусь довідку таку зробити?
Що це за документ такий
Де його взяти
Що це за документ такий
Бессмертный пони• 26 января 2024
Ответ дляLv1107
3 група буває і платником ПДВ. Але це вони загнули звісно).
Это я знаю . Но вначале речь шла о едином налоге . Странно , что уплату аренды земли не запросили . Или НДФЛ по наемным например .
girl clothes• 26 января 2024
Ответ дляirchik.ok
То мені треба друкувати квитанції і декларації за всі роки? Чи як
ні. і декларація не потрібна. ви їм робите копію Ваших реєстраційний документів та копію платіжок (або квитанцій чи виписок банку) по сплаті податків за останній податковий період.
Бессмертный пони• 26 января 2024
Ответ дляgirl clothes
якщо воно Вам будуть сплачувати, то вони виступають податковим агентом. і щоб довести, що це не дохід і що Ви самостійно сплачуєте податок їм потрібне підтвердження. Це може бути остання платівка, виписка чи квитанції по сплаті податків (вірніше копія якогось з ци документів).
надіюсь, вірно пояснила. коротше , це якось з бух.обліком, звітності і сплатою податків пов´язано. це бухгалтер може краще пояснити
Они не выступают налоговым агентом , потому что автор - ФОП . Для подтверждения этого достаточно свежего Вытяга из Реестра плательщиков единого налога .
girl clothes• 26 января 2024
до того ж Ви можете у них уточнити які конкретно документи і за який період і для яких цілей
Ответ дляLv1107
Ну таке). Вони не в праві таке вимагати. Але, можете зробити довідку про відсутність заборгованості з бюджетом в кабінеті. Можете роздрукувати платіжки про сплату єдиного податку.
не их собачье дело платежки автора.
Справка об отсутствии задолженности перед бюджетом прекрасный документ
Бессмертный пони• 26 января 2024
Ответ дляgirl clothes
Достаточно свежего Вытяга из Реестра плательщиков единого налога .
Ответ дляgirl clothes
вы зоть не пишите, если не разбираетесь.
Два юр лица. Каждый сам за себя платит налрги. Никогда в жизни фирма не была налоговым агентом. Не путайте с НДФЛ.
Автрр самостоятелтный ФОП.
Максимум что они делают, отражмют оплаты на авиора в 1ДФ
Автрр самостоятелтный ФОП.
girl clothes• 26 января 2024
Ответ дляБессмертный пони
так по факту, але у податкової на це інше бачення. тому для перестраховки і щоб не показувати це в звітності (по-моєму з 1дф пов´язано) беруться копії платіжом. це по якимсь змінам по законодавству з осіні таке є. я можливо не дуже грамотно пояснила, але таке є.
Ответ дляgirl clothes
ви неправі абсолютно
Ответ дляgirl clothes
Не БРЕШИТЕ.
ненавиду, когда кто попало пытается дать непрофессиональные консультации.Такого нет. не разбираеиесь в предмете- пройдите мимо.
Бессмертный пони• 26 января 2024
Ответ дляgirl clothes
Вы знаете , я первый раз за 30 лет работы бухгалтером такое слышу . Нет такого в законодательстве . И 1-дф давно нет , есть объединенный отчет . Вы бы еще 8-ДР вспомнили .
Бессмертный пони• 26 января 2024
Ответ дляTaFo
Не БРЕШИТЕ.
girl clothes• 26 января 2024
Ответ дляTaFo
Не БРЕШИТЕ.
Выражения подбирайте, уважаемая! А то вам бы успокоительно принять не помешало!
Бессмертный пони• 26 января 2024
Ответ дляgirl clothes
Так . Давайте нам ссылку на законодательную норму .
Автрр, я обьясню вам их просьбу. Они хотят арендовать нежилой фонд. Вы фоп и отвечаете всем своим имуществом. Если вы должны стране как земля колхозу, если у вас проблемы, то могут арестовать ваше майно. А они потом к себе в офис не попадут.
Мы когда- то так попали. Еле компы свои забрали.
Нормальная просьба.
Справки из кабинета об отсутствии задолженности хватит за глаза.
Никаких квитанций, отчетов и тп.
Уставные + справка.
И у вас, насколько я помню, в видах деятельности на едином налоге должен быть Код сдача в аренду.
Нормальная просьба.
Никаких квитанций, отчетов и тп.
Уставные + справка.
Ответ дляTaFo
Нормальная просьба.
Никаких квитанций, отчетов и тп.
Уставные + справка.
Нормальная просьба.
Никаких квитанций, отчетов и тп.
Уставные + справка.
Ага все верно
Код есть
Значить достаточно справки что Нет задолженности
Код есть
girl clothes• 26 января 2024
Ответ дляБессмертный пони
4дф малось на увазі. я не бухгалтер. і пишу зі свого досвіду податкової перевірки. згідно тих рекомендацій які давав перевіряючи. а це якщо заключати договір з фопом то краще у нього взяти копій реєстраційний документів та платіжних документів про сплату податків. щоб була обґрунтована підстава для початківців чому такі виплати не показані в 4дф. бо по закону одне тлумачення, а у початківців погляди інші. і чим більше доказів (папірців), то легше л
довести свою правоту.
Тому не зовсім розумію чому на мене накинулись ви і ще одна особа.
ще раз - я не бухгалтер і в своїх постах вказала, що можливо не досить вірно доношу свою думку! але пишу про ре з цим стикнулась пр перевірці! тобто намагаючись пояснити чому у авторки цієї теми просять такі документи для заключення договору.
складається враження, що неписане читається вибірково і голове злити на когось свій негатив!
ось можливо після цього відео буде більш зрозуміло те що я намагаюсь сказати.
довести свою правоту.
Байрактарочка• 27 января 2024
в кабінеті платника можна зробити виписку о сплаті єсв і єп.
де конкретно не зорієнтую, бо мені бухгалтер надсилає кожен квартал виписку