Паратруперсупер• 27 января 2024

15 айфон - быстро радость прошла

У кого также ? Радости хватило на 3 недели и не чувствую я у себя в руках шикарного телефона
Невидимка Майя• 19 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Развивайтесь
З якого яблука ви перейшли на самсунг?

Жинси на дитину• 19 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Скільки Ваш xr тримає батарею?
Часа 3 , но я постоянно в телефоне , поэтому постоянно его заряжаю и он у меня уже 5 лет
Невидимка Майя• 19 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Хіба це зручно? я саме тому й збираюсь змінити телефон, мені не підходить варіант постійного заряджання, батарею тримає годин 7
Жинси на дитину• 19 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Если бы мне это было проблемно, я бы поменяла батарею , а так я дома и он на зарядке
Жинси на дитину• 19 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
И это ж если я смотрю видео , то часа на 3, а если постоянно в нем не сидеть , то и полдня
Байрактарна• 19 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
У вас звичайний 15?
Обираю між звичайним і Максом, але в максі лякає розмір екрана і необхідність користуватись двома руками
15 про. Мені макс не зручний) завеликий
Невидимка Майя• 19 марта 2024
Ответ дляБайрактарна
15 про. Мені макс не зручний) завеликий
У вас вже був макс? З нашого досвіду-у максів починає швидше виходити з ладу батарея

Байрактарна• 19 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Ні, не було взагалі телефонів таких великих. Це моєї подруги 12 про макс. Вже два роки роки, все ок
Prervana• 19 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
А який телефон у вас?
Невидимка Майя• 19 марта 2024
Ответ дляPrervana
фото
Ви ним задоволені? Хто виробник і яка його вартість?
Prervana• 19 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Там написана модель. OnePlus 10Pro
Нормальный, снимает прекрасно. Менять в этом году буду на актуальную модель, уже другое поколение вышло
Слоник-тоник• 05 апреля 2024
Радість і екстаз був після першого телефончика. 2003 рік, Міцубіші М320. Цвітний, геть і музику можна було самому награвати і ставити на дзвінок. Ніяка та ср..а Нокіа і поряд не стояла. Всі інші одинакові спокійні емоції
ПешитеБесАшипок• 15 апреля 2024
А должна дать радость от шикарности? Вы телефон покупаете для чего?